2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Kizlar hastane çıkışını aldim Dayanamadim. Erken mi bilmiyorum ama gorunce tutamadim kendimi. Insallah saglikla giydirmek nasip olur
Ayyy kızlar hepsi çok güzeller sağlıkla giysin minnoşlar

Canım ben d vitaminini hap formunda kullanıyorum. Küçük bir şey zaten hiç zorlamıyor

hatta sarımsı renkli akıntı da gelecek o da normal. benim 1 ay oldu dün. bazen o sarı akıntı da geliyor druma sordum normal dedi.
Tamam çok teşekkür ederim. Akıntı ile ara ara gelen pembe ve kahverengi lekelenmeler oluyor. O da kesilir inşaallah rahatlarım

Korkma Allahın izniyle birşey olmaz hareketleri var mı hissediyorsan sorun yok demektir
Amin, sağ olasın.
İlk gebeliğim bir de kilolu hamile kaldım. Ondan sanırım tam hissetmiyorum. Hissettiğim şey bebeğim mi ondan da emin olamıyorum açıkcası. Ah bi hissetsem 17+5 olduk. Bir iki hafta daha sabretmem lazım

Kızlar biz 20 haftalık olduk. Bebeğimin hareketlerini karnımın alt kısmında sezeryan dikişine yakın hissediyorum normal mi

Çok heyecanlı yaaa yatak elbise konuşuyoz durup dururken sürekli gülüyorum vllha deli görmemiş dicekler eltim diyor abart tek çocuk mu sanki

Normal canım bebişler henüz yukarı çıkmamış benimkinin de hareketleri hep alt karnimda 20+4 teyiz bizde
Yaaa çok sevindim cnm peki detaylıda senin rahim ağzına bakılmışmıydı. Benmkine bakamadı doktor beveğin kafası gölge yapyor göremedim alttan bakym dedi onu da ben istemedim

Yaaa çok sevindim cnm peki detaylıda senin rahim ağzına bakılmışmıydı. Benmkine bakamadı doktor beveğin kafası gölge yapyor göremedim alttan bakym dedi onu da ben istemedim
Ben her gittiğimde ölçüyor kendi doktorum detaylıyi yapan doktor da baktı canım 33 dedi gayet iyi ve kapalı dedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…