2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Kizlar hastane çıkışını aldim 😍😍💃💃 Dayanamadim. Erken mi bilmiyorum ama gorunce tutamadim kendimi. Insallah saglikla giydirmek nasip olur🙏😊
Atayım kuzum Eki Görüntüle 3390086
Şöyle bir set aldım %100 pamuk 9 parça 545 TL ( H&M de sadece 5li body alt yok 620 TL )

Eki Görüntüle 3390088
Birde şöyle %100 organik bambu 0-5 yaş havlu aldım 327 TL

+158 lira gümrük ödedim o kadar.
Almanyadan geldi sanırım ikiside.Kalitesini anlatamam zaten. Biz çok pahalı yaşıyoruz 🥲
Ayyy kızlar hepsi çok güzeller sağlıkla giysin minnoşlar 😍😍❤️

Kızlar merhaba, ben multivitamin demir ilacı ve devit 3 kullanıyorum. Devit 3 midemi aşırı derece de bulandırıyor ve iştahımı kesiyor sizler kullanıyor musunuz? Yani gerçekten bunu kullanmak zorunda mıyız 🥺
Canım ben d vitaminini hap formunda kullanıyorum. Küçük bir şey zaten hiç zorlamıyor

Kızlar anne yanı park yatağı alan yada araştıran var mı
Elele madre serisinden istiyordum ama kalmamış. Bunu beğendim şimdilik, yorumları da güzel. Muhtemelen bunu alacağız🙏

Eklentiler

• IMG_2237.png
    IMG_2237.png
    311,3 KB · Görüntüleme: 81
Korkma Allahın izniyle birşey olmaz hareketleri var mı hissediyorsan sorun yok demektir 🌹
Amin, sağ olasın. ❤️
İlk gebeliğim bir de kilolu hamile kaldım. Ondan sanırım tam hissetmiyorum. Hissettiğim şey bebeğim mi ondan da emin olamıyorum açıkcası. 😊 Ah bi hissetsem ☺️ 17+5 olduk. Bir iki hafta daha sabretmem lazım

Kızlar biz 20 haftalık olduk. Bebeğimin hareketlerini karnımın alt kısmında sezeryan dikişine yakın hissediyorum normal mi

Çok heyecanlı yaaa yatak elbise konuşuyoz durup dururken sürekli gülüyorum 😂😂😂😂vllha deli görmemiş dicekler eltim diyor abart tek çocuk mu sanki 🙈😂

Normal canım bebişler henüz yukarı çıkmamış benimkinin de hareketleri hep alt karnimda 20+4 teyiz bizde
Yaaa çok sevindim cnm peki detaylıda senin rahim ağzına bakılmışmıydı. Benmkine bakamadı doktor beveğin kafası gölge yapyor göremedim alttan bakym dedi onu da ben istemedim

Yaaa çok sevindim cnm peki detaylıda senin rahim ağzına bakılmışmıydı. Benmkine bakamadı doktor beveğin kafası gölge yapyor göremedim alttan bakym dedi onu da ben istemedim
Ben her gittiğimde ölçüyor kendi doktorum detaylıyi yapan doktor da baktı canım 33 dedi gayet iyi ve kapalı dedi.

X