2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Geçici bir süreç canım benim evet çalışıyorlar evet yoruluyorlar çocuğumuzda var ama birazcık hem onlar hem biz sabredicez kalıcı bir durum değil sonuçta kucağımıza alıcaz ve bitecek

Siveno indirimi vardı ya onun için sormuştum da netleşmedi daha sizden de öneri gelmeyince, oğlumda unibaby sıvı kullandım tabi dediğin gibi ek işlem olarak çamaşır suyu tozunda bekletiyordum illa bir gece, toz daha fazla mı çıkarır acaba diye düşündüm de bakalım belki öneri gelir

Anlatın tüm duyguları bende yaşıyorum inşallah hemencik alalım kucağımiza

Benim icin icerigi temiz olsun yeterli uni baby dalin vs cook parfüm kokuyor geliyor bana normalde koku severim ama cocuklar icin dikkat ediyorum. Konusu açılmışken şuraya temiz içerikli bebek deterjanlarini ekleyeyim.

Valla bilmiyorum okurken abla sana çalışmaya başlayınca şunu alacam bunu alacam diyordu stajı biter bitmez ben evlenecem diye tutturdu
Bebiş olunca dürtükle ben öyle yapıyorum dayısı çınar bunu istiyor bir dayilik yap diyorum şu sallanan ana kucağını da diğer bebise de bir dayilik yap diyecektim de askere gitti geldi THY maaşından kesinti yapmış çocuk asgari ücret bile almamış ve iki ay böyle olacakmis kıyamadım kiyilabilecek pozisyondaysa kıy biraz

Yürüyüş bandını aklıma sokmuştun o gün aldım sonunda geldi bugün okuldan gelince bende ev işi okey de o da durduğun yerde yemek yap, okula arabayla git çocuğu arabayla al yemek ye otur sürekli oturup yatıyordum sağol sayende hareket bereket olacak akşamları da yurumem lazımmm

Gününde gidiyor kuzum ilk zamanlar öndeydi ama bence çok minik olduklarından hata payı oluyordu. İki haftadır tam gününde gidiyor gelisimi
Olabilir bence de çünkü benim doktorum ve devletteki doktorun da dediği tutmuyordu devletteki 10 gün en az büyük çıkıyor demişti benim doktorum 5, dediğin gibi hata payı da çoktu belki de

Valla bende kıyamıyorum ki kuzum. Anneleri gibi oldum da yok yapamıyorum valla . Hicbirine kıyamıyorum ki

Olabilir bence de çünkü benim doktorum ve devletteki doktorun da dediği tutmuyordu devletteki 10 gün en az büyük çıkıyor demişti benim doktorum 5, dediğin gibi hata payı da çoktu belki de
Cihazdan cihaza bile değişiyor ya. Bazilari cidden eski oluyor. Sağlığı yerinde olsun da birkaç gün geride önde olması çok önemli değil bence. Çok önden gitmedi de beni endiselendirmisti böyle giderse nasıl doguracam diye

Beni de 13+4 iken 15+2 çıkması endişelendirmisti şekerden mi diye düşünüyordum ölçüp duruyorum 70-140 arası tokluk şekeri benim 130-135 çıkıyor hep böyle üst sınıra yakın çıkınca ondan mı ki diye düşündüm şuan belki de dediğin gibi yakalamistir normali ki benim öyle daha çok içim rahat edecek

Doktora sormadım da aylık aylık devam mı edilecek muayenelere acaba? Sen biliyor musun kuzum? 1 ay sonra şeker testim varmış randevu aldım Mart ayına.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…