2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Genelde 28-30 haftalık olana kadar 4 hafta. Sonra 2 haftaya düşüyor 36dan sonra her hafta canım kontrol 🫠
Bayağı muayene var o zaman. Doktor bugün renkli güzel ultrason yakalamaya çalıştı da benim kuduruk çok kipirdadi hep bulanık 😅😅daha güzellerini yakalarız biraz daha büyüsün de dedi 😍😍

Yürüyüş bandını aklıma sokmuştun o gün 🤣🤣 aldım sonunda geldi bugün okuldan gelince bende ev işi okey de o da durduğun yerde yemek yap, okula arabayla git çocuğu arabayla al yemek ye otur sürekli oturup yatıyordum sağol sayende hareket bereket olacak 😅akşamları da yurumem lazımmm
Cok sevindim. Ben obez hamile kaldim. Amh dusuktu cok ciddi ilaclar kullandim. Ayrica onkoloji hastasiyim. Doktorum her gidisimde yalvariyor lutfen simdilik kilo alma diye. 18+3üm 2 kilo aldim simdilik. Bana cok faydasi oldu. Hemen kilo aliyorum cunku. 1 hafta memlekete gittim 5 kilo aldim. Geldim hemen yuruyuslerime basladim cogu da ödemdi tabi ama simdi gittigim kilodayim 10 günde düzelttim. 30dk bile cok cok faydali.

Screenshot_20240219_221431_Trendyol.jpg

Kızlar böyle bir seye gerek varmı puset için. Içindeki minderler yeterli gelmiyor mu?

Bayağı muayene var o zaman. Doktor bugün renkli güzel ultrason yakalamaya çalıştı da benim kuduruk çok kipirdadi hep bulanık 😅😅daha güzellerini yakalarız biraz daha büyüsün de dedi 😍😍
Bazen durmuyorlar gerçekten 🤓
Benimde Salı günü randevum en son 27 Ocakta gittim çok heyecanlıyım o yüzden kim bilir nasıl büyümüştür 🥹

Cihazdan cihaza bile değişiyor ya. Bazilari cidden eski oluyor. Sağlığı yerinde olsun da birkaç gün geride önde olması çok önemli değil bence. Çok önden gitmedi de beni endiselendirmisti böyle giderse nasıl doguracam diye 😅😅
En guzeli gununde gitmesi zaten canim. Olmasi gerektigi gibi. Önden gidince iyiymis gibi bir anlayis var bizde. Sanki ne kadar buyurse o kadar iyiymis gibi ama iri bebek iyi degil ya.sadece dogum acisindan da degil. Diyabeti var vs bir suru sorun. Allah saglik versin bebislerimize

Eki Görüntüle 3389903

Kızlar böyle bir seye gerek varmı puset için. Içindeki minderler yeterli gelmiyor mu?
Bazi pusetlerin ortasi cok derin oluyor canım. Cocugu koydugunda 2 büklüm oluyor sanki. Kizimda o boslugu doldurma ihtiyaci hissetmistim. Tabi yastik falan koyunca kemerler altta kaliyordu. Baglamadan tasirken de esim düşürmüştü kızımı. Daha 35 gunluktu. Cok sukur bisey olmadi ama omrumden omur de gitmisti yani korkunc bir olaydı. Eger alacaksan bu yastiktan kemerle baglaniyor olmasina dikkat et mutlaka

En guzeli gununde gitmesi zaten canim. Olmasi gerektigi gibi. Önden gidince iyiymis gibi bir anlayis var bizde. Sanki ne kadar buyurse o kadar iyiymis gibi ama iri bebek iyi degil ya.sadece dogum acisindan da degil. Diyabeti var vs bir suru sorun. Allah saglik versin bebislerimize
Tabi iyi değil normal doğumda vakumla falan cekebiliyorlar bebeği vs valla yalan yok benimki önce 1.5 hafta önden gidiyordu endişe ettim ister istemez. Şimdi tam haftasıyla uyumlu rahatladım. Kisti de geçer gibi dedi doktorum bugun herhangi bir büyüme görmedi şükürler olsun sakin endişe etme dedi o konuda da biraz rahatladım 🙏 Allah sağlık versin kuzum 🧿🙏🙏

Eki Görüntüle 3389903

Cnm ben hiç kullanmadim açıkçası sonuçta uretirlerken belli bir mantıkla üretmişlerdir bu anakucaklarini diye düşünüyorum. Diğer sebepte bu dolgulu kılıflar çok terletebilir hele ki ağustosta ben kullanmadım ama kullanan ve memnun olan tanıdıklar da çok tamamen kişisel.

Yatakta bir taraftan diğer tarafa dönmeye korkuyorum ya hemen tuvaletin geliyor hissi o his gelince de gitmeden uyuyamiyorum. Ay cidden sinirlerim bozuldu 🤣

Doktora sormadım da aylık aylık devam mı edilecek muayenelere acaba? Sen biliyor musun kuzum? 1 ay sonra şeker testim varmış randevu aldım Mart ayına.
Evet canım hatta benimki rahat 6 hafta sonrasına çağırdı 😅😅 benimkisi günü kendisi belirleyip defterine yazıyor o gün geldiğinde imzalı kağıt veriyor gidip giriş açabilirsin diyor.. 4 haftada bir çağırıyorum diyordu ilk muayenede ama bu sefer detaylı ultrasona gideceğim için 22.haftaya denk gelsin istedi 6 haftaya çıktı ara normalde 4 haftada bir

X