2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Cnm seninkine neden kullanmiyorsun renkler mi tutmuyor çok mu süslü 20 takım zaten 3 ayı rahat rahat çıkarır

Allaallah tekrar denicem ya akşam merak ettim

Kızlar varya nasıl belim karnım ağrıyor ayağa kalmam yasak ağır kaldırmam yasaktı kendimi toparladım diye en azından oturduğumuz odayı temizliyim dedim yürüyemez oldum ya sinirlerim bozuluyor evimi toplayamaz oldum görseniz çamaşır bir yanda yıkanacaklar bir yanda ağrım geçsin anca mutfağı topluyorum aşırı sinirim bozuldu ya

Ayniyiz ben daha hiç hissetmedim. Plasentan anterior hiç umudum yok en a 1 ay daha.

Neden bu kadar oldun canim doktorub bisey dedimi

Ayy erkek takintisi kaldi mi cidden ya.. ben bu donemde kiz dogurabilmek marifet sayiliyor gibi saniyordum

Tabiki olanın önüne gecilmez ..ama.bazen acaba kalp atıyor mu diye düşünüyoruz o zaman kullanıyorum ..memnunum ben iyi ki almışım dedik .ilk zamanlar herşeyden şüphe ediyordum sürekli kullanıyordum ..

Vefalı bir cocuksa sıkmamışsındır kuzum. Ne mutlu sana gurur verici bir sey dogrusu

Maşallah canım darısı başımıza

Eşlerimize çok iş düşüyor canım keşke yardımcı olsa biraz sana. Benim doktorun yasakladığı bişey yok ama yapacak halimde yok tiroidlerden aşırı çabuk yoruluyorum ve kemiklerim çatırdıyo resmen. 5 aydır eşim koşturuyor çoğu şeye kendini hırpalama boşver birazda dağınık kalsın

Kesinlikle öyle valla ben işten ayrıldim biliyorsunuz ki şükür ilk 3 aya nazaran daha rahatim ama çoğu işi eşim yapıyor. Evi falan bende saldım valla

Neden bu kadar oldun canim doktorub bisey dedimi
Ben en son bayağı ayaklarıma kan boşaldı kaçıncı aydaydım emin değilim ayağı kalkmayı yasaklamıştı sadece tuvalete gidiyordum şimdi ilaçları bıraktırdılar bari misafir gelir diye evi topliyim dedim valla ayakta gezemez oldum ağrıdan ee malum o kadar yat yat şimdi iş yapınca ağrım oluyor eşimde yardım ediyor ama oda çalışıyor 12 saat kıyamıyorum onada

Yardım etmez olur mu yemek bile yapmazdım eşim alırdı dışarıdan baktı ev kötüyse kendi temizler ama erkek adam da bir yere kadar 12 saat çalışıyor onada yazık bakma o ev batsın boşver diyor bana ama evin hali artık bir yerden sonra insan oturası gelmiyor ne olursa olsun bir çocuğum daha var onuda düşünüyorum geçicek inşallah az kaldı ya kucağıma alınca hepsi bitmiş olucak biraz daha sabretmeliyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…