2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Hanımlar 3 lü test sonucum çıkmış e nabızda değerler normal görünüyor ama grafiği göremedim yarın doktora gideceğim.
Anlayan var mı aranızda değerlerden?
AFP 22,8
BETA HCG 25741
ESTRİOL SERBEST 0,818
17+0 Haftada yapıldı

Ne mutlu sana da seni yetiştiren ailene de böyle bir şekilde yetiştirdikleri için

Kizlar yatak altında en köşede bir hurç buldum nevresim fln sanıyordum bir açtım ki içinde minik minik 0 3 ay takımlar var hepsi 2 kez fln belki giyilmistir. Ama hepsi ama hepsi sararmış lekelenmis durduğu yerde içim acıdı ben verdim sanıyordum birine. İlk görünce sevindim içlerine bakınca yazık günah dedim. Şimdi bir operasyon yapicam çamaşırlara eğer cikartabilirsem ki çok ağır sarı lekeler sizede haber edicem

Bende çıkardım kızımın yenidoğan kıyafetlerini sapsarı olmuşlar amway tozla basıcam suya sonra makinada yıkicam göndercem

Katılıyorum geçen kendimi çok yordum ve hareket minicik bişey bile hissetmedim öyle olunca açıp dinledim kalp atışını içim rahatladi, o olmasa evham yap doktora gitmek iste sürekli, 500 e almıştım ben de, doktor muayenesi olmuş 965, 1 muayene parası bile değil

Kızlar bugün 18+3 oldum çok şükür ama en son geçen hafta çarşamba bebeğimin hareketini hissettim ikinci gebeliğim böyle bir hafta yada daha fazla aralık oluyor mu belli bir düzene ne zaman girer acaba bilginiz var mı

Canım kasıklardan bizim nabzimizi vs de algılıyor ama o 70-80 i geçmiyor yerine göre, bebişin kalbini bulunca 150 civarında benim minnoş mesela at kosturmasi gibi

Biz 20 olduk birkaç gündür daha hareketli bebek özellikle akşamları 18 de damar atması gibi ve sık değildi canım. Güçleri yok sanırım biraz daha büyüdükçe güçlü oluyorlar merak etme hiç

Benim kardeşlerim öyle olmadı ama mesela ev araba köydeki ev filan hepsi onların. Annemin ödü kopuyor gidip oradan hak alırım diye. Asla buradan bir kuruş sana kalmayacak biz öldükten sonra alırsan hakkımızı helal etmiyoruz diyorlar.

Kız olur mu öyle şey. Niye seni sokaktan mi almislar,tövbe yarebbim ya. Hakkını al ve miras haktır. Babam her şeyi 3 e böleceğini söylüyor. Zaten beni resmen bedavaya getirdi kardeşlerim gibi yük olmadim ona. En küçük kardeşimi özel okulda okuttum dedim ya avukat oldu kendisi. İnşallah kendi bacağıma sıkmamışımdir

Canım kasıklardan bizim nabzimizi vs de algılıyor ama o 70-80 i geçmiyor yerine göre, bebişin kalbini bulunca 150 civarında benim minnoş mesela at kosturmasi gibi
Hatta plesenta akışını da hissediyor o da sanırım bebekten biraz daha düşük kuzum. Aile hekimindeki hemşire dedi bana da bu ses plesenta, bu ses bebek diye .

Dört gözle bekliyom sağlıklı olsun iyi olduğunu hissedeyim inşallah
Bugün randevum vardı benim tam girdiğimde hiç kıpırdamıyordu karnımi açarken doktora uyuyor yine bu ya dedim. Bekleriz dedi. Uzandım pıt pıt başladı gerek kalmadı uyandı dedim. Bir açtık hickiriyor midesi büyüyormus. Elleri kolları ile hareket etti bayağı bir. Dışardan da hissettim valla. İki haftaya senin de böyle olur bence.

Bende çıkardım kızımın yenidoğan kıyafetlerini sapsarı olmuşlar amway tozla basıcam suya sonra makinada yıkicam göndercem
Nereye gondereceksin cnm ben şimdi lekelere döktüm tek tek citiledim leke cikariciyla. 4 saat sonra karbonat sirkeyle fircalicam. 80 parça fln var yani değer mi bilmiyorum ama olur ya çıkarsa

Aynen cnm ya bende ondan istedim aslında ama kullanamadim zaten ses yok ekranda görüntü var sadece

Amin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…