2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Kızlar bir şey danışmak istiyorum. Ufak tefek eşyalarını almaya başladım kızçemin. Biberonlar denk geldi gezinirken. Avent set almayı düşünüyorum. Almadan önce danışmak istedim philips avent cidden kaliteli mi? Yoksa abartılan bi seri mi? Onun yerine farklı daha iyi markalar var mı?
Canım şu anda Amazon’da indirimde %39 haberin olsun set halinde
IMG_1942.png

Kizlaaaaar şubat indirimli bi magaza keşfettimmm ismi BRAAZE arastirdim guvenilir insegramdada sitesi var mutlaka bakin kacirmayin ben yaptim simdi butun giyim alisverisin

İlk gebeliği olanlar lohusa pedi değil depend alın yüksek tavsiye hem külot şeklinde olduğu için kullanımı kolay hemde doğumdan sonra hasta bezine gerek kalmıyor (hastanede ayaklanmadan önce hastane bezi koyuyolar) birde sızıntı vs olmuyor. İndirimde yakalarsanız kapın 🫠
Kac paket gerekir canim

Kızlar şaka gibi değil mi neredeyse hepimiz yolu yarıladık hemen hemen hepimiz 5. Ayımızı doldurduk maşAllah diyim de nazar etmiyim çok şükür eşya almaya bile başladık kimizin ilk kimizin 2 belki daha fazla ama şükür mucizelerimiz bizimle şükürler olsun Rabbime bazen hala mutluluktan ağlıyorum neler yaşadık sonunda atlattık kötü günleri Allah kucağımızdada sağlıkla sıhhatle büyüdüklerinde görmeyi nasip etsin inşAllah hayatta olanıda karnımızda olanıda 🤲🤲
Amiiiiinn cnm çok şükür bugünlerimize 🤲🤲 bu duyguyu tattırana çok şükür hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım inşallah rabbim olmayanlara da isteyenlerede nasip etsin 🤲🤲

X