2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Bunda da fikrim bunları alıp en sondaki fotoda olandan yapmak. Kapı süsünü de bunun büyüğünü düşünün. Çikolataları da piscardan yazıyı kendim hazırlayıp matbaadan çıktı alıyorum yapışkanlı. Sonra yapıştırıyorum folyolu çikolataya. Geçen çok güzel çikolata yaptırdım kimse gelmedi çocuk küvözde diye.bu sefer özenmicem çikolata kalitesine.
Çok şirin görünüyor 🐰💮

Merhaba arkadaşlar benim size ikili test ile ilgili bir sorum olacak doktorumun hemşiresi aradı sonuçta bir sıkıntı yok dedi ikili testten sonra kontrole gittim doktor herşey normal dedi fakat ben e nabızda yeni fark ettim ikili testinin sonucunu ve 1.02ml çıkmış başka birşey yok oda kırmızı olarak gözüküyor internetten baktım birşey anlamadım anlayan var mi
Bazen e nabızdaki değer aralıkları yüksek olabiliyor. Doktor sorun yok demişse yoktur inşallah. Kafana takma

Kızlar iyi akşamlar sohbetten uzak kaldım biraz. Siz hediyelik kapı süsü ne düşünüyorsunuz? Ben ilkinde kendim yaptım. Çikolatasına kadar hepsini yaptım. Size fikir olur diye atayım bakın.
Ama şu an yeni bi fikrim var ve yeni fikirlere de açığım. Kendim yapma taraftarıyım
Çok güzeller maşallah 🌸
Benim hiç hevesim yok bu tarz şeylere bu sefer 🙈ilk kızımı erken doğurdum yoğun bakımda yattı içimde bi korku var. Hiç. Heves edemiyorum. Anahtarlık modeli çok güzel ama naçizane insanlar anahtarlığada doydu bence bizim ev anahtarlık dolu😃🙈

Ya evet ben de buna sasiriyorum. 2 el en az yari fiyat olmali. Ne kadar temiz de olsa sen kullanmissin yani onu. 1500tl sifiri, 2.eline 1000 lira yazmis. Millet malina fiyat bicemiyor resmen ne ilginc. Ben de dolaptan cok urun sattim ama elden ciksin diye yok fiyatina vermisim resmen. Her koydugum aninda satiliyordu zaten. Demek bundanmis
Kesinlikle çok doğru. Herkes kar etme para kazanma derdinde az daha koyarım milletin eskisini kullanmmam. Bende bu kafadayım 🙈

E
Evet ben de hep onu kullandım stoklarimi kullanmistim en son git gel bulamayınca bir seneye yakındır, çalışana sormuştum benim aldığımı gostermisti o yok artık bu var diye, kızların attığı da farklı satıcı olunca bilemedim, ürün kizlarin attığı asıl memnun kaldığım, bu onun aynısı sadece adı değişti denilen ürün bendeki, belki de beni kandırdılar şuan düşünmeye başladım 😅😅
Ahahah 😅 son stoklar tüketiliyor olabilir uretimi bitmiş olabilir. Elinde ikisi de olan varsa içeriklerine bakip aynı mı değil mi bizi aydınlatabilir 😅

Hanımlar doğum sonrası için hangi ve nasıl bi korse kullandınız. Ben almak istiyorum. İlk dogumum zorlu bir sürec olduğu için ona hiç fırsat kalmamıştı canımın derdine düşmüştüm. Göbegimde kaldı tabi. Fikir öneri bekliyorum sizden. Diğer arkadaşlarada fikir olsun öenmli bir konu 😃🤗

Çok güzeller maşallah 🌸
Benim hiç hevesim yok bu tarz şeylere bu sefer 🙈ilk kızımı erken doğurdum yoğun bakımda yattı içimde bi korku var. Hiç. Heves edemiyorum. Anahtarlık modeli çok güzel ama naçizane insanlar anahtarlığada doydu bence bizim ev anahtarlık dolu😃🙈
Benim de ilki erkendi
Ya aslında ne gerek var diyorsun ama gelen misafiri de boş göndermemek güzel ya

Hediyelik veya isimli biseyler hastane çıkışı vs düşünen hanımlar olursa isim işini belirledikleri zaman sipariş versinler, sıraya alınıyor el emeği olduğu için bu tür şeyler 1-1,5 ay sürüyor gelmesi kargosu vs.. ben hediyelik olayını düşünmemiştim oğlumda başta sonra hatıra kalır annemler kayınvalidemler herkese birer veririm akraba ve yakın kişilere diye düşündüm ama doğuma az vardı bunu düşündüğümde, bütün sayfalardan yetişmez cevabı almıştım.. sadece biri şuan çınar isminde biri için çalışıyorum eğer çınar ege değil de çınar olarak kabul ederseniz sayıyı arttırıp göndereyim demişti.. benim gibi sıkışmayin 😅

Kızlar şaka gibi değil mi neredeyse hepimiz yolu yarıladık hemen hemen hepimiz 5. Ayımızı doldurduk maşAllah diyim de nazar etmiyim çok şükür eşya almaya bile başladık kimizin ilk kimizin 2 belki daha fazla ama şükür mucizelerimiz bizimle şükürler olsun Rabbime bazen hala mutluluktan ağlıyorum neler yaşadık sonunda atlattık kötü günleri Allah kucağımızdada sağlıkla sıhhatle büyüdüklerinde görmeyi nasip etsin inşAllah hayatta olanıda karnımızda olanıda 🤲🤲

Magnezyum kullanıyor musun canım bir nebze rahatlattı beni, canlı kefire de başladım iki üç haftadir mayaliyorum bakalım bağırsakları düzene sokabilecek miyim
Hic aksatmada kullaniyorum magnezyumu kefirde gergun tuketiyorum ve geceleride ansizin uyaniyorum ya sonradan bide bu cikti ne kadar yorgun olursam olayim mutlaka gece uyaniyorum ve saatlerce uyuyamiyorum 🥲

Merhaba arkadaşlar benim size ikili test ile ilgili bir sorum olacak doktorumun hemşiresi aradı sonuçta bir sıkıntı yok dedi ikili testten sonra kontrole gittim doktor herşey normal dedi fakat ben e nabızda yeni fark ettim ikili testinin sonucunu ve 1.02ml çıkmış başka birşey yok oda kırmızı olarak gözüküyor internetten baktım birşey anlamadım anlayan var mi
İkili test tek başına kanla değerlendirilmez. Bebeğin burun kemiğini var mı yok mu ense kalınlığı kaç mm annenin öyküsü yaşı vs derken kombin bir test. O yüzden e nabıza düşenle değerlendirme canım raporun doktora gitmiştir sorun yok diyorsa yoktur yoksa üçlü yada nipt falan önerilirdi 🫠

Kızlar şaka gibi değil mi neredeyse hepimiz yolu yarıladık hemen hemen hepimiz 5. Ayımızı doldurduk maşAllah diyim de nazar etmiyim çok şükür eşya almaya bile başladık kimizin ilk kimizin 2 belki daha fazla ama şükür mucizelerimiz bizimle şükürler olsun Rabbime bazen hala mutluluktan ağlıyorum neler yaşadık sonunda atlattık kötü günleri Allah kucağımızdada sağlıkla sıhhatle büyüdüklerinde görmeyi nasip etsin inşAllah hayatta olanıda karnımızda olanıda 🤲🤲
Aynı duygular içindeyim ben hala inanamıyorum. Çok değişik çok çok güzel bi duygu. Hepsi sağlıkla hayırla gelsin inşallah şükürler olsun 🥹❤️

Bu bebek arabasi olayı cok kafami karıştırıyor. Siz bagi neo deyince ona baktim ancak birkac video izleyince yine kafam karisti😃 kanz xgo, prego mios da iyi diyorlar ve birbirlerine cok benziyorlar. Hepsiburdada da cybexin bazilarinda indirim var ama hic bilmiyorum onlari da. Kullananlar varsa ya da bilenler bu markalari ne tavsiye edersiniz.

Ben Bagi neo modeli aldım baston model hem ilk 6 ay pusetle kullanılır sonra devam. 18 şubatta tüm Bagi ürünleri ebebekte indirime giriyor. Fiyatı 12.700 tlye düşecek. Tavsiye ederim sürüşü çok rahat hafif tek elle kapatabiliyorsun ve biraz yüksek. Park yatak olarak Kanz tercih edicem o öneriliyor hep genişliği ve devamında rahat kullanımı için aynı zamanda anne yanı olarak da kullanabiliyorsun. Onun indirimi de 22-23 şubatta olacak 3150 tlye geliyor. Elektrikli ana kucağı olarak da Joie Serina 2 in 1 model düşünüyorum yine tavsiyeler ve yorumlardan yoka çakarak karar verdim. Titreşim özelliği falan gaz çıkarmada çok işe yarıyormuş rahatlatıcı müzik sesleri varmış birkaç salınım özelliği çift taraflı kullanımı var. En güzeli puseti çıkabiliyor manuel olarak elde taşıyıp kullanabilirsiniz. Yanlış hatırlamıyorsam onun da indirimi 25 şubatta olacak 4600 tlye düşüyor. Eki Görüntüle 3388055 Eki Görüntüle 3388056 Eki Görüntüle 3388057 Eki Görüntüle 3388058
Ben de Bagi Neo aldım eşimle çok araştırdık kalite olarak puseti bile diğer pusetlerden çok öne çıkıyor kumaşıyla tasarımıyla

Bana hala şaka gibi geliyor. Esyaları gelmeye basladikca eve bir garip oluyorum. Yıllarca her ay hayal kırıklığinın ardından varlıgına alışmak 4 ay sonra kucagimda olacagina inanmak çok garip duygu gerçekten. Bu haftaki renkli göruntüsü o kadar güzeldi hergün açıp video bakıyorum. İçim kıpır kıpır. Detaylıdan sonra iyice kafayı yerim herhalde😂

Bagi neo cift yonlu mu canım? Fiyati ne kadardi? Ben de goody x plus baktim. Surusu hafifligi acilip kapanmasi hosuma gitti ama bagiyi hic gormedim
Ben de Bagi alacaktım ama kalmamıştı çift yönlü hafif ve kapanması kolay bir araç yanlış hatırlamıyorsam indirimli 12000₺ civarıydı ama net hatırlamıyorum.Good x plus çift yönlümü o ne kadar

Ben de Bagi alacaktım ama kalmamıştı çift yönlü hafif ve kapanması kolay bir araç yanlış hatırlamıyorsam indirimli 12000₺ civarıydı ama net hatırlamıyorum.Good x plus çift yönlümü o ne kadar
Goody tek yonlu ama onun disindaki sürüşü hafifligi guzel. Indirimli hali 10bin civari

Kızlar iyi akşamlar sohbetten uzak kaldım biraz. Siz hediyelik kapı süsü ne düşünüyorsunuz? Ben ilkinde kendim yaptım. Çikolatasına kadar hepsini yaptım. Size fikir olur diye atayım bakın.
Ama şu an yeni bi fikrim var ve yeni fikirlere de açığım. Kendim yapma taraftarıyım
Çok güzel olmuş emeğine sağlık 🩵
Kızımda hediyelik ve çikolatamdan aşırı memnun kalmıştım çikolatalar soğuk zincirle gönderildi çok özenliydi ama asla bulamıyorum nerden yaptırdığımı 🥹
Alttakilerde lavanta kutusuydu birde pastaneden kurabiyeler almıştım farklı şekerlemeler limonata sebili falan minimal ama tatlış bir masa hazırlamıştık kendimiz yine aynısını yaparım sanırım 🫠

IMG_2277.jpeg
Kapı süsümüzde çok güzeldi ama asla fotoğrafını bulamadım masa kendi evimdeki masa hastanedekini beğenmedim 🤓 IMG_2275.jpeg

X