2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Ben bu muadillerle babybjörn arasinda fark var mi onu bilmeyi cok isterdim. Kimileri kumas kalitesi falan kotu demis ama bu marka icin degil. Sen de bunu begenmissin mesela anladgm kadaryla kuzum. Sallanma ya da denge konusu nasil acaba
bunu bende merak ediyorum açıkçası. muadil kullanan varsa bi aydınlatır mı bizi:')

Bagi neo cift yonlu mu canım? Fiyati ne kadardi? Ben de goody x plus baktim. Surusu hafifligi acilip kapanmasi hosuma gitti ama bagiyi hic gormedim
Evet çift yönlü en çok o hoşuma gtti birde puseti direk takılabiliyor parçasıyla yani üzerine konulmuyor diğer markalardaki gibi ben bir de altındaki sepetini çok beğendim çünkü kapalı fermuarlı yani içine istediğini köy kimse görmüyor

Bana hala şaka gibi geliyor. Esyaları gelmeye basladikca eve bir garip oluyorum. Yıllarca her ay hayal kırıklığinın ardından varlıgına alışmak 4 ay sonra kucagimda olacagina inanmak çok garip duygu gerçekten. Bu haftaki renkli göruntüsü o kadar güzeldi hergün açıp video bakıyorum. İçim kıpır kıpır. Detaylıdan sonra iyice kafayı yerim herhalde😂
Uzun süre beklenen bebekmiydi çok sevindim 🤗

Kızlar bir şey danışmak istiyorum. Ufak tefek eşyalarını almaya başladım kızçemin. Biberonlar denk geldi gezinirken. Avent set almayı düşünüyorum. Almadan önce danışmak istedim philips avent cidden kaliteli mi? Yoksa abartılan bi seri mi? Onun yerine farklı daha iyi markalar var mı?

Kizlar bugün doktora gittim en merak ettiğim soruyu sordum ben neden hissetmiyorum dedim. İkinci gebeliklerde daha geç hissedilir daha erken değil dedi ilkini kaçta hissettiysen bunu bir iki hafta gec hissedersin dedi bu da böyle bilgi dursun kendini dinleyenlere 🤭
Aa. Benimde ikinci gebeligim 13.haftada başladı hissetmelerim. Şimdi 18 haftaya giricem baya tekme hissediyorum

Kızlar bir şey danışmak istiyorum. Ufak tefek eşyalarını almaya başladım kızçemin. Biberonlar denk geldi gezinirken. Avent set almayı düşünüyorum. Almadan önce danışmak istedim philips avent cidden kaliteli mi? Yoksa abartılan bi seri mi? Onun yerine farklı daha iyi markalar var mı?
Ben avent ve Dr Brown kullandım cnm. Dr Brown yıkaması bir süre sonra beni çok yorunca tamamen aventle devam ettim. Ben çok memnun kaldım aventten Pp tercih ettim cam çocuk için ağır geldi açıkçası birde hareketlenince tehlikeli geldi bana

Ben avent ve Dr Brown kullandım cnm. Dr Brown yıkaması bir süre sonra beni çok yorunca tamamen aventle devam ettim. Ben çok memnun kaldım aventten Pp tercih ettim cam çocuk için ağır geldi açıkçası birde hareketlenince tehlikeli geldi bana
Bana da avent başarılı geldi yorumları da güzel. Ben bi yenidoğan set alıp yanında 4/6 vs numaralı başlık almayı düşünüyorum ama uyum sağlar herhalde değil mi kapakları. Çok bilgisizim bu konuda🥹

Bana da avent başarılı geldi yorumları da güzel. Ben bi yenidoğan set alıp yanında 4/6 vs numaralı başlık almayı düşünüyorum ama uyum sağlar herhalde değil mi kapakları. Çok bilgisizim bu konuda🥹
Tabi tabi hepsi birbirine uyumlu hatta süt sağma makinesi de biberonlarinin tamamına uyumlu. Ben buna da avent alicam gayet kullanışlı hızlı akitmiyor temizligi pratik vs vs :)

Evet kaliteli kesinlikle cam değil pp tercih edersen daha rahat kullanımı camları suratlarına düşürme riskleri var. 2 aylıkken biberonu kendi tutuyordu 🫠
Set almadım ama 1 biberon epey götürdü 2 biberon ve başlık değiştirerek devam sütü ve süt sürecini bitirdik 🌺

Evet kaliteli kesinlikle cam değil pp tercih edersen daha rahat kullanımı camları suratlarına düşürme riskleri var. 2 aylıkken biberonu kendi tutuyordu 🫠
Set almadım ama 1 biberon epey götürdü 2 biberon ve başlık değiştirerek devam sütü ve süt sürecini bitirdik 🌺
Ya ben yeni doğan 3lü set gördüm de onu alsam fazla mı olur acaba🙈

Yok cnm olmaz bana dememissin ama atladım 🤭 çünkü benimki suyunu da ondan içti uzuuuun bir süre suluk yerine
Aventlerin heeeepsini inceledim, en sonunda 3lü set bana da mantıklı geldi çünkü boy boy. Yenidoğandan 2 yaşa kadar kullanabileceğim ölçülerde. Bir de hepsiburadada güzel indirimli geldi fazla gelirse de kalsın artık 2. Çocuğa kısmet diye düşündüm en son 🥹😅

X