2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Kesinlikle ilk heves çok başka. İnsanın hevesini kırmaya kimsenin hakkı yok. Ben biraz fazla gereksiz almıştım ama 😅 Ama o zaman alım gücü de fazla olunca çok koymamıştı, şimdi koyar. Kızın okulu ilk kez okul fiyatı yayınlamadı, gelin görüşelim diye mesaj atmıslar herkese. Du bakalım ne kadar istiycekler 😅😅
Şimdi de düşünüyorum kapı süsü, kimsemiz burda yok ve komşu muhabbetim yok ona rağmen takı yastığı falan da almıştım diyorum bunda da yaptırmam lazım ama o zaman bile fazla gelmişti o set, şimdi sadece kapı süsünü yaptirsam isimli yine, takı yastığının da pleksisini degistirip bunda da kullansam aynı seti 😅😅 zaten süs olarak duruyorlar odasında yıllardır 😅😅 herşey okey de lohusa tacı ve terliği de yaptırmıştım onlar duruyor madem niye lohusa geceliğimi sattım acaba letgodan 😅😅 gidip angelbutikten almıştım bir de.. bazı sattiklarimi neden sattıgimi düşünüyorum da yok mantığıni bulamiyorum 😅😅

Kızlar indirime girmiş . Gerçekten elzem birşey mi almalı mıyım? Çok kararsız kaldım 🤔
Eki Görüntüle 3388226
Arkadaşım kullanmış çok rahat etmiştim 8 ay ustunde büyüdü benimkiler gün boyu ona koyuyordum yemeğimi de işimi de yapıyordum onlar müzik salinma titreşim vs derken diyordu ama işte her çocuk da farklı bazı çocuklar mizaç olarak zor oluyor kucaktan başka yerde durmak istemiyorlar her türlü risk bu tür şeyler ama ilk çocukta akıl etsem alırdım ben o riske değerdi şuan da arkadaştan bekliyorum ama o vermese kardeşime mi aldirsam dayiligini yap diye 😅😅 en kötü ikinci el alcam halledemezsem, bir kurtariciya ihtiyaç oluyor benim gibi eziyet etmeyin kendinize 😅😅 sallanmayandan bence almayın alan arkadaşlarım pişman

Eklentiler

• IMG_20240216_212106.jpg
    IMG_20240216_212106.jpg
    56,6 KB · Görüntüleme: 96
Bu canım. Birde toz leke çıkarıcı var o da e bebek
Canım ben bir yildir nerdeyse bakıyorum ebebekte yok bundan gelmiyor artık adı değişti bu geliyor diye leke çıkarıcı olanı gösterdiler ama o senin attığını kullanmıştım ben full, bu leke çıkarıcı olanı yeni aldim stoktan kullanıyordum full

Şimdi de düşünüyorum kapı süsü, kimsemiz burda yok ve komşu muhabbetim yok ona rağmen takı yastığı falan da almıştım diyorum bunda da yaptırmam lazım ama o zaman bile fazla gelmişti o set, şimdi sadece kapı süsünü yaptirsam isimli yine, takı yastığının da pleksisini degistirip bunda da kullansam aynı seti 😅😅 zaten süs olarak duruyorlar odasında yıllardır 😅😅 herşey okey de lohusa tacı ve terliği de yaptırmıştım onlar duruyor madem niye lohusa geceliğimi sattım acaba letgodan 😅😅 gidip angelbutikten almıştım bir de.. bazı sattiklarimi neden sattıgimi düşünüyorum da yok mantığıni bulamiyorum 😅😅
Ya cok tatlı hazırlıklar. Ne güzel hazırlanmışsın ohh içinde kalmamış. Kalan şeyleri kullan valla. Bende olsa hiç düşünmeden kullanırdım. Devir onu gerektiriyor çünkü.

Kızlar indirime girmiş . Gerçekten elzem birşey mi almalı mıyım? Çok kararsız kaldım 🤔
Eki Görüntüle 3388226
Ben anakucağının çok kullanışlı olduğunu düşünüyorum. Kızımda da çok kullandım oturma odasında durdu. Şimdi tekrar aldım elelebaby den. 2565₺.zaten daha fazlasını vermem gerek yok bence. Bu üründe güzel popüler bir ürün. Ama fiyatı yüksek bana göre. Sallanmayan en dandik anakucakları bile 1000₺ dan başlıyor. Öyle düşünerek karar verebilirsin. Tabi bütcenede bağlı bunlar

Arkadaşım kullanmış çok rahat etmiştim 8 ay ustunde büyüdü benimkiler gün boyu ona koyuyordum yemeğimi de işimi de yapıyordum onlar müzik salinma titreşim vs derken diyordu ama işte her çocuk da farklı bazı çocuklar mizaç olarak zor oluyor kucaktan başka yerde durmak istemiyorlar her türlü risk bu tür şeyler ama ilk çocukta akıl etsem alırdım ben o riske değerdi şuan da arkadaştan bekliyorum ama o vermese kardeşime mi aldirsam dayiligini yap diye 😅😅 en kötü ikinci el alcam halledemezsem, bir kurtariciya ihtiyaç oluyor benim gibi eziyet etmeyin kendinize 😅😅 sallanmayandan bence almayın alan arkadaşlarım pişman
İkinci elde araştırdım letgo'dan dolaptan inan nerdeyse sıfıra yakın fiyat. İnsanlar şaşırmıs ikinci elden bile lar ediyor. İkinci elinde bi tadı kalmadı

Kızlar iyi akşamlar sohbetten uzak kaldım biraz. Siz hediyelik kapı süsü ne düşünüyorsunuz? Ben ilkinde kendim yaptım. Çikolatasına kadar hepsini yaptım. Size fikir olur diye atayım bakın.
Ama şu an yeni bi fikrim var ve yeni fikirlere de açığım. Kendim yapma taraftarıyım

Eklentiler

• 4FD25028-40FD-418E-8353-71A0AF81309F.jpeg
    4FD25028-40FD-418E-8353-71A0AF81309F.jpeg
    112,9 KB · Görüntüleme: 77
  • AB444F40-900D-4C1B-909D-B797567CB52F.jpeg
    AB444F40-900D-4C1B-909D-B797567CB52F.jpeg
    87,6 KB · Görüntüleme: 66
  • 86BC12CB-A46A-4A5B-8CBC-6FD68BC94B05.jpeg
    86BC12CB-A46A-4A5B-8CBC-6FD68BC94B05.jpeg
    119,7 KB · Görüntüleme: 62
  • image.jpg
    image.jpg
    117,9 KB · Görüntüleme: 78
İkinci elde araştırdım letgo'dan dolaptan inan nerdeyse sıfıra yakın fiyat. İnsanlar şaşırmıs ikinci elden bile lar ediyor. İkinci elinde bi tadı kalmadı
Ya evet ben de buna sasiriyorum. 2 el en az yari fiyat olmali. Ne kadar temiz de olsa sen kullanmissin yani onu. 1500tl sifiri, 2.eline 1000 lira yazmis. Millet malina fiyat bicemiyor resmen ne ilginc. Ben de dolaptan cok urun sattim ama elden ciksin diye yok fiyatina vermisim resmen. Her koydugum aninda satiliyordu zaten. Demek bundanmis

E
🤣Ya burdaki arkadaslar Trendyoldan link attı dış yüzü farklı senin attigindan ama bikac sayfa önce bakabilir misin
Evet ben de hep onu kullandım stoklarimi kullanmistim en son git gel bulamayınca bir seneye yakındır, çalışana sormuştum benim aldığımı gostermisti o yok artık bu var diye, kızların attığı da farklı satıcı olunca bilemedim, ürün kizlarin attığı asıl memnun kaldığım, bu onun aynısı sadece adı değişti denilen ürün bendeki, belki de beni kandırdılar şuan düşünmeye başladım 😅😅

Listen kafanda degilse sadece bize de yaz kuzum. Listelere bakmak cok hosuma gidiyor 🥰😂
Sadece kafamda valla. Tekstili düşünmüyorum bile, büyük olan şeyleri tasarlıyorum, akut dönemde lazım olacak şeyler. Tekstil en basiti, 0-3 ay arası bir şeyler alırım, bu yaz mesela uzun sürdü, kasıma kadar kısa kollu gezdik. Hava durumlarına, çocuğun kilosuna göre de bir şeyler alırım artık zamanı gelince.

Eki Görüntüle 3388287

Kızlar ben bundan aldım bugün geldi oldukça kaliteli çıktı. Annemler kayınvalidemler uzakta oraya götürmek için rahat olur diye düşündüm.
Ben bu muadillerle babybjörn arasinda fark var mi onu bilmeyi cok isterdim. Kimileri kumas kalitesi falan kotu demis ama bu marka icin degil. Sen de bunu begenmissin mesela anladgm kadaryla kuzum. Sallanma ya da denge konusu nasil acaba

Sadece kafamda valla. Tekstili düşünmüyorum bile, büyük olan şeyleri tasarlıyorum, akut dönemde lazım olacak şeyler. Tekstil en basiti, 0-3 ay arası bir şeyler alırım, bu yaz mesela uzun sürdü, kasıma kadar kısa kollu gezdik. Hava durumlarına, çocuğun kilosuna göre de bir şeyler alırım artık zamanı gelince.
Aynen ben de su an buyuk esyalardayim daha cok. Bebek arabasi besik dolap ve ana kucağına falan odaklandim daha cok. Ama onerileri de gozden kacirmamaya calisiyorum. Corap zibin konuşuldu mesela bugun. Markalara bakip sepete bi attim simdilik unutmayayim diye😊

X