2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
nergiz heyeti onun vereceğini söyledi elim mahkum ona konusmazsak benı nasıl dınleyecek rahim ağzı uzun su anda ve işe geri dön diyecek bana
Öyle değil ya mesela iyi mi diyorsun gayet iyi diyor en son muayene bitti ben dedim hocam Herşey yolunda dimi evet merak etme raporuna yazdım zaten dedi cinsiyeti sordum erkeğe benzettim ama erken dedi işini yaptı mı yaptı Allah için ona bişey diyemem özel doktorlarının bak şu şurda bu kadar olmuş mesanesini görüyo musun gibi gibi söylemlerine alıştığım için donuk geldi
Doktorumun da dediği kesinlikle iyi bir doktor olduğu yönünde bence çözersin kuzum onla

Paket almadım ya o yüzden iyi ki almamışım valla Nisan'da paket yenilenecek zaten doğuma az kalmış olacak. Nipt testine para vermiş oldum ki doğum paketinde o da yok, detaylı ultrason da yokmuş çoğu pakette.
Doğum paketine bana 85 ikili testle beraber 95 dediler allasen alınacak gibi değil ki birde 10 muayeneyle sınırlı. Kan testlerime zaten para vermiyorum özel sağlık sigortam var bir doktor kontrolleri gebelik testleri şeker ikili detaylı ultrason birde doğum ücretim olacak işte. İmkansız o kadar tutmaz. Gebelik öncesi yapılanlar mantıklı

ınsallah canım yaa benı dınlemesı lazım yani iyiyim yururm on onbes dakı fılan ama öyle akşama kadar ders anlatmam mumkun değil. hunileşir doğum başlar. halletmem lazım ıkı hafta daha raporum kaldı en azından ıkı defa daha yenılenmesı lazım umarım çözeriz

Yok seni dinler kendi pek konuşmuyor olması gerekeni yapar bence

Senin de süper olmuş kuzum. Bebislere harcarız. Ben ocaktan önce fiyat almıştım 35-40 bin gibi bişiydi ama sanırım şuan olmuştur 70-80 civarı bişi. Ben bir de iki hafta önceye kadar çalışıyordum kendi sigortami kullanmis oldum o güne kadar. Şimdi eşimin sigortasini kullanıyorum. Ne kadar sigorta varsa yaptırmıştım

Yok yok ben baya baya Kasımda sormuştum şuan düşünemiyorum Buda İstanbul’un bir cilvesi
Ve hastaneye ödediğimiz doğum parasının yarısını nerdeyse geri alıyoruz bunu da yeni öğrendim çevremden 3 kişi aldı oyüzden çok bir kaybım olmaz
Seninki mükemmel gerçekten nimet kuzucum güle güle harca bebişe

Bu arada detaylı ultrasondan yüz görüntüsü beni deli etti bakıp bakıp seviyorum bir de ayak izi var cildirmalik ay şu ayağa bakar mısınız ya ölecem

Eklentiler

• IMG_20240212_135733.jpg
    70,9 KB · Görüntüleme: 114
Kendimi okur gibi oldum canim kizimda 58le kaldim 53e dustum 73le dogurdum. Bunda 61le kaldim pazartesi 64 ciktim. Istah acaip acik. Aclik duygusu ise yok sadece yemek arzusu var isin kotusu de o. Bir tarafim kasma zehir etme kendine diyor ama bir yonum de kilodan nefret ediyor. 61 fazlaydi zaten 57ye dusup oyle hamile olabilsem cok iyi olacakti

Bu arada detaylı ultrasondan yüz görüntüsü beni deli etti bakıp bakıp seviyorum bir de ayak izi var cildirmalik ay şu ayağa bakar mısınız ya ölecem
Muhteşemmmmm minik adam ya
Bende çıldırıyorum ya her ultrasonunda kızımda çok net yakaladık ve aynı doğdu inşallah oğluşumda aynı şovu yapıp yüzünü açar bize

Benim boyuma oranla 60-62 ideal ama sezaryen göbeğim duruyordu. Kesinlikle biraz daha kilo verip kalmamız lazımmış senin gibi bende kiloya çok eğilimliyim alırım yerim yani bomboş yemek istiyorum açlıktan falan değil
He ben kasamam zaten yiyorum valla

Muhteşemmmmm minik adam ya
Bende çıldırıyorum ya her ultrasonunda kızımda çok net yakaladık ve aynı doğdu inşallah oğluşumda aynı şovu yapıp yüzünü açar bize
Gerçekten mi ya bebişi, babası bana ben ise kardeşimle kendime benzetiyorum şuan erkek dayiya derler gerçi bakalım
Arkadaşımın eşi de hamile 7 hafta büyük benimkinden şimdiden değişti bebisi ya, geçen ultrason atmış detaylıdaki haline benzemiyor

Yaaa ne tatli yuz goruntusunu de yolla bakalim kuzum. Cok seviorum ultrason forosu bakmayi son gittigimde benimki arkasini donmus yüzünü hic gostermedi foto da alamadi doktor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…