2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Dogru canim haklisin. Dun neredeyse almak uzereydim ama sonradan düşününce sacma geldi. S Selimm dun merfbaby dedi o da mantikli geldi. Fiyat farki nerdeyse 5 6 kat. Pierre cardine de bakayim. Kullanip kullanmayacagim da belli degil. Elelebaby instagramda cok dusuyor önüme onu da dusunebilirim
Elelebabynin aralık indiriminden ben otomatik sallanır anakucagini aldım açıp bir kere kurduk saglammi diye hem prizle hem pille calisabiliyordu yanlış hatirlamiyorsam ben begendim kiloda 13 kg kadar taşıyacağı icin sorun olcagini sanmıyorum ikinci oglumda hediye gelmişti elektrikli salincak ama oglum tosuncuk gibi 4 aylikken 11 kg olunca taşımadı salıncağın dişlilerini kırmıştı 😁 sonradan öğrendim ki salincagin taşıma kapasitesi 9 kgmuş zaten 1 ay zor kullanmıştık hevesi kursağımızda kalmıştı onun için simdikini 13 kga kadar tasiyabileninden elelebabyden aldim. İnşallah iyi olur 🙏🏻

Ceza falan yazıyordu adının yanında bende dedim yazamıyor herhalde sen nasılsın 😂
bdvde troller var. polemık yaratmak ıcın özel olarak tutulmuslar gıbı. can sıkıntısından oraya da yazıyorum bazen. biri geliyor bişey yazıyor ceza alıyorsun. saçma bır yer. ama muhtesem ınanılmaz bır dızı nasıl ızlmemısım zamanında gun 4 5 bolum ızlıyorum

Annemde gecmez diyince ugrasmasam mi acaba dedim. İnanır misin 40 45 tane zıbın alt üst fln çıktı 0 3 ay çıksa bayağı işime yarayacak. Hepsi beyaz renk acaba çamaşır suyu döküp çok bekletmeden yikasam mi tabi sonrasında çok defa durularim. Silvayi hiç duymadım bakayım cnm
Canim bana sorarsan hic camasir suyuna bulasma kizlarin dedigi e bebekteki camasir suyu tozu mukemmel bisey kesinlikle dene memnun kalacaksin 1 gece bekletsen kiyafetleri yeterli olur

Pendik bölgesinde detaylı ultrason için tavsiyeniz var mı kızlar hangi doktor iyidir devlette yaptırcaktım gün yok alamıyorum mecbur özele gidicem önerilerinizi bekliyorum😀🌸

bdvde troller var. polemık yaratmak ıcın özel olarak tutulmuslar gıbı. can sıkıntısından oraya da yazıyorum bazen. biri geliyor bişey yazıyor ceza alıyorsun. saçma bır yer. ama muhtesem ınanılmaz bır dızı nasıl ızlmemısım zamanında gun 4 5 bolum ızlıyorum
Evet bazı insanların tepki almak için özellikle yorum yaptığını düşünüyorum. Ay yok hiç benlik değil ya izleyemem herhalde ama bağımlısı olan çok

Pendik bölgesinde detaylı ultrason için tavsiyeniz var mı kızlar hangi doktor iyidir devlette yaptırcaktım gün yok alamıyorum mecbur özele gidicem önerilerinizi bekliyorum😀🌸
Ben medipolden almıştım sonra ertelemek istediler randevumu iptal ettim. Emsey 15 marta kadar doluymuş herkes çok memnun perinatalog yapıyor. Tarih uyarsa oraya bakabilirsin 3000 tl fiyatı.
Ben Maltepe medicalparktan randevu aldım yine 3000 tl prof perinatalog yapıyor yorumları da çok iyi.
Yüzyılda radyoloji uzmanı yapıyormuş o yüzden istemedim.

Benimde iştahım açık birde biraz kilolu hamile kaldım en son 12 haftada doktora gitmiştim şu anda 17 haftadayım 1 kilo almışım
Kilolu hamile kalan daha az kilo alıyor sanki genel geçer bir kural gibi. Kızımda 58 kiloyla kaldım 54e düştüm 74le doğurdum.
Şimdi 62 ile kaldım en son 66-67 kilo arası çıktım 80le doğururum herhalde sinirim bozuldu 🤓

Ben medipolden almıştım sonra ertelemek istediler randevumu iptal ettim. Emsey 15 marta kadar doluymuş herkes çok memnun perinatalog yapıyor. Tarih uyarsa oraya bakabilirsin 3000 tl fiyatı.
Ben Maltepe medicalparktan randevu aldım yine 3000 tl prof perinatalog yapıyor yorumları da çok iyi.
medpoldeki nasıl sen gitmiştin ona ben mecbur ana gideceğim çunku heyet raporumu o verecek onceden mı randevu almalıyım acaba

Emsey doluymuş geç olur ozaman ben de bi bakayım doğru yüzyıla baktım perinatolog yoktu ozaman orayı da boşveriyorum😀 sağol canım 😘 olmazsa ben de maltepeden alayım

Kilolu hamile kalan daha az kilo alıyor sanki genel geçer bir kural gibi. Kızımda 58 kiloyla kaldım 54e düştüm 74le doğurdum.
Şimdi 62 ile kaldım en son 66-67 kilo arası çıktım 80le doğururum herhalde sinirim bozuldu 🤓
Ben de 73 ken hamile kalmıştım şuan 77 ye çıktım benim de moral sıfır ya iyice şişicem😀

medpoldeki nasıl sen gitmiştin ona ben mecbur ana gideceğim çunku heyet raporumu o verecek onceden mı randevu almalıyım acaba
Yani genel anlamda donuk biri ağzından cımbızla laf alıyorsun ben ikili test için gittiğimde baya 20 dakika falan muayene etti hakkını yemeyeyim ense kalınlığına burnuna bakıp göndermedi organlarını saydı muayene ederken seninle muhattap olmuyor sadece 😂uzm. Perinatalog o da detaylısı nasıldır bilemiyorum tabi

Son düzenleme:
Emsey doluymuş geç olur ozaman ben de bi bakayım doğru yüzyıla baktım perinatolog yoktu ozaman orayı da boşveriyorum😀 sağol canım 😘 olmazsa ben de maltepeden alayım
Doktorun adı Prof Dr. Ercüment Müngen tatlış birine benziyor yorumlarda herkes Allah razı olsun diye çok dua etmiş vardır bir bildikleri dedim aldım gitti 😂

Ben faturayı özel sağlık sigortama fatura ettim bugün ödemesini yapmışlar valla aşırı sasirdim ve sevindim 😅😅 1200 liraya geldi

Yani genel anlamda donuk biri ağzından cımbızla laf alıyorsun ben ikili test için gittiğimde baya 20 dakika falan muayene etti hakkını yemeyeyim ense kalınlığına burnuna bakıp göndermedi organlarını saydı muayene ederken seninle muhattap olmuyor sadece 😂uzm. Perinatalog o da detaylısı nasıldır bilemiyorum tabi
nergiz heyeti onun vereceğini söyledi elim mahkum ona konusmazsak benı nasıl dınleyecek rahim ağzı uzun su anda ve işe geri dön diyecek bana

X