2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Çok tatlış bir hastane çıkışı almış arkadaş markası gaye. Gaye markasından mu bahsettin burda canım

19+5teyim 16. Haftadan beri kıpır kıpır
Kuzum ben 16. Haftada doktorun beni cagirmasini beklerken o kadar net bir sekilde hareket ettiki cikolata ve kahve tuketmistim sonra ultrosana girdim hareket ediyor mu diye evet su an cok hareketli dedi. Ondan sonra ara sira hareket etti hep ve ben cok dinleniyorum oyle yogun bi akista gunum gecmiyor. Ara sira hissediyorum sende bi kahve cikolata yap bi saat icinde eminim hareket edicektir.

İnan ara ara hissetsem korkmam kuzucum ama 2 haftadır karnımın dışına baksan hareket ettiğini görürsün keskin net özellikle akşamları o kadar hareketli ve düzenli . Şimdi o kadar uzun saatler oldu durgun. Çikolataya falan tepki vermiyor tuzlu şeyler yedim zeytin peynir falan.
Oynadı biraz önce 6-7 kere vurdu şükür oh içim rahatladı o kadar korktum ki anlatamam.

Ohh bak cok sevindim Bende bu ara dusunuyorum neden bu kadar az hissediyorum ya cok uslu ya karnim genis aman saglikli ve uslu olsunda seninki güçlü bir sekilde ben varim diyor demekki sen ona alisiksin hissetmeyince stres yapiyorsun.

Bu arada bir sey daha ekliyeyim, dün mesela ultrasonla bakılırken benimki kıpır kıpırdı ve ben o hareketleri asla hissetmiyordum. Yani hareket halindeler ama çok az miktarını hissediyoruz aslında şimdilik.
Bunu ben de geçen gün öğrendim. On gün boyunca hareket etmedi doktora bir gittim çok hareketli elimin altından kayıyor dedi. Ben de biraz biraz kafaya yakmaya başlamıştım ama içim rahatladı. Dün akşamdan beri de bir hareket var ama bebek mi emin olamıyorun

Ya bende oyle cok oluyorum bi hareket oluyor bi bakiyorum ki gazmiş

Anneler sizden fikir almak istiyorum bu mama sandalyesini kaç yaşına kadar kullandınız benim bebeğim şuan 17 aylık kardeşi olunca 1 yaşında onuda oturtucaz mama sandalyesine ikiside yanımızda yemek yicekler sizce diğerinede almam gerekirmi yoksa diğeri 3 yaşında olmuş olucak kızda 1 yaşında olucak oğlan o zamana kadar kullanılırmı hala

Biz iki yaşına kdr kullandık ama arkadaslardan 3 yaşına kdr kullanan da vardı. 7 aylikkende kullanmaya başladık

Biz iki yaşına kdr kullandık ama arkadaslardan 3 yaşına kdr kullanan da vardı. 7 aylikkende kullanmaya başladık
Oğlumda bizde erken başladıkta bizimle aynı zamanda sofraya oturtmak 1 yaşını buldu akşam yemekleri için, o zaman gerek yok abisininkini kullanır 3 yaşından fazlada kullanılmıyor demekki teşekkür ederim

benım de benzer oldu dun bır bakayım dedım bunlar kaç saat uyuyor dıye ıcerdekı surenın %90ı uyuyarak geciyormuş. ıcını ferah tut canım

Kızlar merhaba benimde 3.gebeligim ve 17 haftalığiz ben de tam anlamıyla hareketlerini hissedemiyorum özellikle Bi kac gündür,araştırıyorum çok normal ama burda çoğunluk hissediyor kafamda deli sorular

Canım ya doktor ya hemşire ikisinden biriydi sanırım anne yorulunca bebegi de yoruyormusuz dinleniyordur bebişin meraklanma

Ohh bak cok sevindim Bende bu ara dusunuyorum neden bu kadar az hissediyorum ya cok uslu ya karnim genis aman saglikli ve uslu olsunda seninki güçlü bir sekilde ben varim diyor demekki sen ona alisiksin hissetmeyince stres yapiyorsun.
Evet evet 2 haftadır özellikle o kadar net hissediyorum ki hareket etmeyince korktum çok şükür başladı yine

EdaUl ćanm dişin nasl oldu bnim dün ikindiden beri diş etlerim aşağısı komple şiş dayanılmaz bir ağrı var antibiyotik de biti ama hiç fayda etmedi bna çok canım acıyor varsa yaptın farklı bir yöntem bnada soylermisn

Kızlar ben de 19’dayık ve ben de bir haftadır aşırı az hissediyorum. Bugün hiç hissetmedim mesela en son şu cihazlardan alıcam eve çıldırmamak için djfnfjfnfjfj sağlık ocağına gitsem bakarlar mı kalp atışı kfnfjfnfj

Kızlar selam. Kırmızı renkte kan gelmis.
Canım çok sıkıldı
Biraz yorgunum 2 gündür.
Sebep olmuş olabilir mi acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…