2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180

Ben kızımda bu markanın ürünlerini çok almıştım çok güzel pamuklu. E bebek markasından felen güzel yani. E bebek çok popüler ama bence hepsi pamuk değil. Yine bu markayı tercih ederim. İyi günler de kullansın inş

Geçmiş olsun canım bir arkadaşım da 32 haftalık hamile o da merdivenlerden düşmüş popo üstü, korkuyordu, çok dikkat etmek lazım kış günü gerçekten

Sağlıkla gelsin oğluşun ekliyorum

Geçmiş olsun canım bir arkadaşım da 32 haftalık hamile o da merdivenlerden düşmüş popo üstü, korkuyordu, çok dikkat etmek lazım kış günü gerçekten
Cnm gerçekten insan çok korkuyor birde agirlasmaya başladık artık insan kendini eskisi gibi atik sanıyor çok sağol bu arada

Günaydın kızlar dün baya hareketli bir gün geçirdim ayakta olduğum için hareket falan hissedemedim eve geldim ve yine hiç hareket hissetmedim aşırı gerildim 4-5 saat boyunca ortada yoktu. Gece 2ye kadar bekledim bi kere vurdu durdu. Şimdi bişeyler yiyip beklicem eğer hareket etmezse doktora gitmeyi düşünüyorum çok kokuttu beni.

Ayy çok tatlılar Güle güle giysin minik popişli

Sakin ol hareketli zamanlarda insan hissetmiyor. Eminim kıpırdanıp seni rahatlatacaktır.

Sakin ol hareketli zamanlarda insan hissetmiyor. Eminim kıpırdanıp seni rahatlatacaktır.
Evet biliyorum koşturmacada hissedemezdim ama eve gelince 9dan 2ye kadar da hareket etmedi. Herkes bebeğinin hareket düzenini saatlerini sıklığını bilir ya o yüzden korktum O korkuyu biliyorsundur şimdi yedim bişeyler bekliyorum canım inşallah

Artık sesleri duyabiliyorlar. Karnına yakın hareketli bir müzik dinlet, ses hafiften yüksek olsun ve sırt üstü yatar halde karnını elinle hareket ettir

Günaydın canım bnde dün full ağrı çektim için hiç hisetmedim ama içini ferah tut ya iyidir bebişin oda yorulup uyumustr

İçin rahat hisedecekse git heemn bnce

Bu arada bir sey daha ekliyeyim, dün mesela ultrasonla bakılırken benimki kıpır kıpırdı ve ben o hareketleri asla hissetmiyordum. Yani hareket halindeler ama çok az miktarını hissediyoruz aslında şimdilik.

Artık sesleri duyabiliyorlar. Karnına yakın hareketli bir müzik dinlet, ses hafiften yüksek olsun ve sırt üstü yatar halde karnını elinle hareket ettir
Ben video falan izlerken çoktandır tepki veriyordu ben seslenince de tepki veriyor dün akşam onuda yaptım yüksek sesli hareketli müzik açtım tık yok tatlı yedim yok peynir falan yedikten sonra bir kere vurdu. Şimdide bol tuzlu şeyler yedim bekliyorum kuzum

Bu arada bir sey daha ekliyeyim, dün mesela ultrasonla bakılırken benimki kıpır kıpırdı ve ben o hareketleri asla hissetmiyordum. Yani hareket halindeler ama çok az miktarını hissediyoruz aslında şimdilik.
Ama ben az hissetmiyorum ki uykumdan uyandıracak kadar hissediyorum 2-3 haftadır. Karnımı sarsıyor eminim suyun içinde hareket halindedir bana tepmesi lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…