2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Çok sağol ya vllha içim rahatliyo böyle yazıları görünce

Kızlar selam. Kırmızı renkte kan gelmis.
Canım çok sıkıldı
Biraz yorgunum 2 gündür.
Sebep olmuş olabilir mi acaba?
Bence doktoruna gitmelisin. Kanama leke bence hemen doktora gidilmesi gereken birşey ben öyle yapardım yinede sen bilirsin. ilk hamileliğimde pramütre doğum yaptım 35 de leke gelmişti. Önemsiyorum yani

Bazen sadece ben hissediyorum o hissetmiyo diye sinirleniyorum Sanki 30 haftalıkmış gibi
Ben bu mesajı yazdıktan birkaç dakika sonra göbeğim açık yatıyordum eşim de gördü dışarıdan görünüyor artık daha net. Görmesini o kadar istiyordum ki o da deli oldu görünce önce pıt pıt oluyordu simdi daha farklı. Zaman gectikçe daha da hissedilir olur inşallah

Kesinlikle bunun etkisi var eve geldikten sonra 5 saat yatıp hareket hissetmeyince aklımı çıkardı sabah kalktım yine ortada yoktu zeytin peynir yedim iki saatte öyle geçti derken 12 saati bana zehir etti sıpa

Kesinlikle katılıyorum. Kıyaslayacak tek kişi yine kendimiz olmalıyız. Hareketlerin yoğunluğuda saatleri de anne ve bebeğe özel

Hareket konusunda tam olarak böyleyiz eşimi çağırana kadar bebiş duruyor
El koyuncaya dururlar genelde dışardakilere garezleri var
Bide ben çok karnımın okşanmasından hoşlanmıyorum tabiki eşim kardeşlerim ne bileyim ailem eşimin ailesi dokunabilir anlıyorum ama dışardan biri de kalkıp karnımı sevmeye çalışıyor geliyolar bana

Kesinlikle bunun etkisi var eve geldikten sonra 5 saat yatıp hareket hissetmeyince aklımı çıkardı sabah kalktım yine ortada yoktu zeytin peynir yedim iki saatte öyle geçti derken 12 saati bana zehir etti sıpa
Bu bebeği nereye şikayet edebilirim yok hareket etmiyor gerginm ya Dr da randevu yok özele mi ggitssm

Sen hiç hissetmiş miydin kuzum ?
Sağlık ocağına randevusuz gidip dopplerle dinleyebilirsin bu arada ebeler rica edince bakıyor
Ya bizim sağlk.ocaginda varmış ama bir sorun çıkmış yenisi bekleniyor dendi bn bir ara. Hisetim hastane muyanesi den sonra ki iki gün sonra kayboldu artık karnmi dinlemekten bakmaktan gôzum seyiriyo

Ya bizim sağlk.ocaginda varmış ama bir sorun çıkmış yenisi bekleniyor dendi bn bir ara. Hisetim hastane muyanesi den sonra ki iki gün sonra kayboldu artık karnmi dinlemekten bakmaktan gôzum seyiriyo
Ama ilk hareketlerden sonra düzen beklenmez ki 2 gün kaybolur 5 gün kaybolur o ilk hareketlere çok bel bağlayıp moral bozmamak lazım. Ne zaman ki düzene girer şiddeti artar o zaman endişe etmekte çok haklısın, bence gelmiştir temin edilmesi o kadar zor bişey değil asmyi bi ara istersen için rahat etmezse yine gidersin canım doktora

Dün biz çok acayip bir şey gördük ve bu defa eşimde gördü karnım küçücük kabarıp geri indi.
Eşimden başka aile hekimindeki hemsire dokundu sadece ben biraz sert görünüyorum sanırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…