2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Kızlar annemler burdayken oğluma çay verdiler bir de içine şeker attilar bizim soframızda normalde şeker olmaz şimdi bu şeker konusunda çok rahatsızım kahvaltıda 2 şekerli çay diyor bana bir de 😅 ben de hurma özü siparişi vermiştim çayına çaktırmadan atarim şekerden iyidir diye ama o da bugün bu şekilde geldi 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ sekerlenmis diyor annem, sıcak suyun içine koysam şişeyle çözülür mü, iade mi etmeliyim, sekerlenmis demek kendi sekerinden mi olmustur yoksa şeker katmislar mıdır sizce napim iade mi 😅😅

Eklentiler

• IMG_20240202_134009.jpg
    IMG_20240202_134009.jpg
    63,6 KB · Görüntüleme: 48
  • IMG_20240202_133942.jpg
    IMG_20240202_133942.jpg
    70 KB · Görüntüleme: 49
  • IMG_20240202_133935.jpg
    IMG_20240202_133935.jpg
    72,7 KB · Görüntüleme: 49
Benim annem 37 yaşında bi tane daha doğurdu ve kardeşimle aramda 17 yaş var. O dönem tüplerini bağlatırken konuşmayı net hatırlıyorum 35 yaş yada 3 çocuktan sonra bağlıyoruz demişti doktor devlet hastanesinde yaptı tabi üzerinden 14 sene geçti illaki değişmiştir uygulama.
Kesinlik 3. Çocuk başka kocaya sonuna kadar karşıyım 🤓
kocaya karşı değilim de başka kaynana görümce kp elti vb akraba türlerinin hepsine kökten karşıyım :KK70:

Kızlar annemler burdayken oğluma çay verdiler bir de içine şeker attilar bizim soframızda normalde şeker olmaz şimdi bu şeker konusunda çok rahatsızım kahvaltıda 2 şekerli çay diyor bana bir de 😅 ben de hurma özü siparişi vermiştim çayına çaktırmadan atarim şekerden iyidir diye ama o da bugün bu şekilde geldi 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ sekerlenmis diyor annem, sıcak suyun içine koysam şişeyle çözülür mü, iade mi etmeliyim, sekerlenmis demek kendi sekerinden mi olmustur yoksa şeker katmislar mıdır sizce napim iade mi 😅😅
Yol geldi soğuktan böyle olmuştur belki dedim ama sabahtan beri oda sıcaklığında, hiçbir değişim yok

Benim annem 37 yaşında bi tane daha doğurdu ve kardeşimle aramda 17 yaş var. O dönem tüplerini bağlatırken konuşmayı net hatırlıyorum 35 yaş yada 3 çocuktan sonra bağlıyoruz demişti doktor devlet hastanesinde yaptı tabi üzerinden 14 sene geçti illaki değişmiştir uygulama.
Kesinlik 3. Çocuk başka kocaya sonuna kadar karşıyım 🤓
Biliyor musun tüplerini bağlattıktan sonra da hamile kalanlar var , ayy hiç bir şey %100 koruma sağlamıyor. Ben de bağlatıcam ama yine de tedbirli olmakta fayda var.

Bence de kızak yeterli olur.Şimdi birine hamileyken gitmişsen, öbürüne gitmezsen haksızlık olur🤣🤣
Dimi ben de öyle düşündüm 🤣🤣🤣 bir de 13 Mart'ta doğurdum 3 Mart'ta gitmisim oğlumda 🤣🤣 anneme dedim yarın kayak merkezine gidiyoruz diye de diyor ki sadece hamileyken geliyor aklına kaymak 🤣🤣

Ay yapana sonsuz saygım var ama benim vücudum mental sağlığım kaldırmaz hakkıyla ikisini yetiştireyim Allah uzun versin yavrularımıza yeter 🙏🏼
Benimde kaldırmaz gerçekten ama yapana helal olsun herkes bir degilki ben ikisini büyüttüm diyorum İnşallah eşim de artık rüyalarda üç çocuk görür 😂

Bir arkadaşım hamileyken hamile kaldı🤣🤣 Birinci kese görüldükten 15 gün sonra ikinci kese belirmiş. Çocuklar ikiz değiller ama aynı gün doğdular 🤣🤣
Yemin ederim sana ben bu çocuğa nasıl hamile kaldım bilmiyorum bir üst leveli o kesin gelir benim başıma çok korkuyorum 😂
Ayol Amerika’da mustakil evlerde güven içinde sosyal haklarımız tam yaşamıyoruz ki yoksa bende doğururdum o insta anaları gibi 6 tane 😅

Benimde kaldırmaz gerçekten ama yapana helal olsun herkes bir degilki ben ikisini büyüttüm diyorum İnşallah eşim de artık rüyalarda üç çocuk görür 😂
Bak diyorum o ameliyatlı halimle kalkıp eşimi boğmazsam iyidir sanki kendileri doğuruyorlar hadi doğurmayı geçtim hamilelik bitiyor doğum geçiyor da sonrası bakması eğitimi güvenliği bizim mental sağlığımız çoook zor 🤓

Yemin ederim sana ben bu çocuğa nasıl hamile kaldım bilmiyorum bir üst leveli o kesin gelir benim başıma çok korkuyorum 😂
Ayol Amerika’da mustakil evlerde güven içinde sosyal haklarımız tam yaşamıyoruz ki yoksa bende doğururdum o insta anaları gibi 6 tane 😅
Al benden de o kadar. Yani benim durumumda olcak iş değildi. Hem hiperprolaktinoma, hem korunuyoruz, hem yaş 43 yani milyonda bir olacak şey bana denk geldi 🤣🤣

Ay bende onlara karşı değilim Kayınvalidem Görümcelerim Kayınpederim hep olsunlar hayatımda 🩵🫠
İnşallah kocamı boğmazsam başka kocaya gerek kalmicak gibi 7 seneyi deviriyoruz 🤓
O değil de senin sena olduğuna alşamdm aklima o meşhur video gliyo dün bütün gece uyumdm Nil añka🤣🤣🤣

Al benden de o kadar. Yani benim durumumda olcak iş değildi. Hem hiperprolaktinoma, hem korunuyoruz, hem yaş 43 yani milyonda bir olacak şey bana denk geldi 🤣🤣
Hem korunuyordum hem yumurtlama günümde kocamın yüzünü görmedim hemde zehirli guatr hastasıymışım haberim yoktu. Belirtilerinin yan etkisinin baş sırasında KISIRLIK var 😂
Ol deyince Rabbim oluyor işte 🫠

X