2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Kızlar eşinize ara ara sebepsiz gıcık oluyor musunuz mesela ortada çok da bi sebep olmadığı halde bazen yaptığı her şey gözüme batıyo hormonal olabilir mi 😄
Ben eskiden çok uysal yapılıydım ama eşime yaka silktiriyom elimde değil çok ağlıyom normaldede burcum balık birde hamilelik eklendi eşim ağzını açsa ağlıyom
Oda birşey demiyo 😂

Geçen gün beni neden gezdirmşyor ki kendi hep geziyor ben evdeyim diye sinir oldum sonra dönüp ben manyak mıyım adam işi olmasa sanki dışarı mı çıkıyor deyip güldüm normal halim diye düşünüyorum 😅😅😅
Heh işte aynı bu şekilde adamların suçu da yok delirdim mi acaba diyodum sonra hormonlar aklıma geldi 😄

Bugün hamile kıyafeti bakmaya çıktım kızlar, daha önce hiç farketmemisim mağazaların minnacık yerine koymuşlar hamile kıyafetlerini sinirlerim bozuldu 😔😔 kenarlarında düğmeleri olup büyüyen küçülen pantolonlardan istiyordum bulamadım eve geldim. Hiçbir kıyafetim çok olmuyor artık
Karnım büyüdü ama hala hamile kıyafeti giymiyorum. L trikolar ve tayt hayat kurtarıcı. Doğumdan sonrada oversize olarak kullanabilirim. Mavinin oduncu gömleklerinden aldım h&mden de bedenimden büyük kazaklar 🤓 M-L bedenlerin kalıpları gayet büyük. Sanırım hamile kıyafetine Mayıs gibi geçerim. IMG_2061.jpeg
Karnımıda göstereyim hatta evrim geçirdi djdjd

Ben eskiden çok uysal yapılıydım ama eşime yaka silktiriyom elimde değil çok ağlıyom normaldede burcum balık birde hamilelik eklendi eşim ağzını açsa ağlıyom
Oda birşey demiyo 😂
Ayy ben de geçen gün dedim ki muayene randevusunu işine göre ayarlayayım mı o da yok sen gitmen gerektiği gün git doktora dedi. Sen çocuğumuzu sevmiyosun özlemiyosun diye küstüm ama elimde de değil cidden o şekilde his geliyo 😂 O erteleme anlamında diyomuş anlıyorum da ama bence artık bizi az seviyo gibi 😄😄

Ben lastikli pantolon almıştım kiloda almaya başladım verdiğim 4 kiloyu şu 2 3 haftada geri aldım daha yeni +1 kiloya çıktım böyle devam ederse kapıdan geçemem diye korkuyorum ne olurdu ilki gibi - 10 kiloyla doğursam sankim jdjdjr valla ama dertliyim bende senin gibi yarın eşimle bakmaya gidicez birlikte inşallah birşeyler bulurum fiyatlar kosundada artık şaşırmıyorum yani mal mülk sahipleri resmen haram yer olmuş 600 TL tayt mı olur yani babam tekstilci olmasa kaç paraya yaptırdıklarını bilmicem 50 tlye yaptırdıkları malı 600 tlye satıyorlar yuh yani
Ah kuzum aynen öyle bende diyorum ki şu yani dugmelilerden alayım da en azından hamilelik sonuna kadar giyeyim her dönemine ayri bir şey almayayım bir daha giyilmeyecek diye 😔

Karnım büyüdü ama hala hamile kıyafeti giymiyorum. L trikolar ve tayt hayat kurtarıcı. Doğumdan sonrada oversize olarak kullanabilirim. Mavinin oduncu gömleklerinden aldım h&mden de bedenimden büyük kazaklar 🤓 M-L bedenlerin kalıpları gayet büyük. Sanırım hamile kıyafetine Mayıs gibi geçerim.Eki Görüntüle 3379389
Karnımıda göstereyim hatta evrim geçirdi djdjd
Ayyy pek tatlı göbüş ❤️❤️ benimde oversize sweatshirtler vardı onları giyiyorum, taytinda lastiğini soktum bugün öyle giydim. Elimde karnımda hep tutmazsam düşecek sanki psikolojik mıdır nedir 😅😅

Eklentiler

• IMG_20240131_115652.jpg
    IMG_20240131_115652.jpg
    42,5 KB · Görüntüleme: 108
Ayyy pek tatlı göbüş ❤️❤️ benimde oversize sweatshirtler vardı onları giyiyorum, taytinda lastiğini soktum bugün öyle giydim. Elimde karnımda hep tutmazsam düşecek sanki psikolojik mıdır nedir 😅😅
Maşallah size ya 🩵🫠 Hamile kıyafetine para vermek günah gibi geliyor. Oversize olarak kullanabileceğim kışlıklardan devam 🤓 O düğmeli pantalonlara lcw internet sitesinden bakabilirsin bu arada sonuna kadar giyiliyor hatta doğumdan sonra bi süre daha hamile pantolonu kullanılıyor, baharda normal elbiselerden bakıcam. Birde salopet kesinlikle alınmalı yaaaaaa ben çok seviyorum gebelikte 🫠

Maşallah size ya 🩵🫠 Hamile kıyafetine para vermek günah gibi geliyor. Oversize olarak kullanabileceğim kışlıklardan devam 🤓 O düğmeli pantalonlara lcw internet sitesinden bakabilirsin bu arada sonuna kadar giyiliyor hatta doğumdan sonra bi süre daha hamile pantolonu kullanılıyor, baharda normal elbiselerden bakıcam. Birde salopet kesinlikle alınmalı yaaaaaa ben çok seviyorum gebelikte 🫠
Bende böyle yandan büyüyen küçülen olursa hani sonrasinda da vücut değişecegi için düğmeli olsa daha iyi olur gibi. En masrafsız şekilde atlatırız inşallah sureclerimizi 😅🙏

Ne dersiniz sleepy alsak mi akşam 8 de başlıyormuş indirimi bezin bari cinsiyeti yok ilk ay için sanırım 1 numara 200 civarı gidiyormuş tabi ortalama doğan bir cocuk için :) Prima ben bu sefer ihtimal vermiyorum kendime 😅😅
Prima ben de alamam bu sefer sleepy seviyorum ben de trendyoldan yenidoğan 210 tane aldım 400 e inmişti bi de 1 numara aldım şimdilik dedim yvaştan alayım😀

Demir ilacı kullanan arkadaşlarım bu ilacı bir kere mi kullanacağız bilen var mı? Demir ilacının yasakları beni yoruyor. Süt , kahve,çay o bu yasak hiç sevmedim 😅
Benimki iki dedi ama midem berbat oluyor 1 içiyorum hayatım boyu kullandığım bir şey alıştım yasaklara sıfır kalsiyumla yaşardım ama hamilelikte peynirsiz, ayransız olmuyor dediğin gibi

Yaa maşallah senin ilk gebelik miydi canım😍 anladığım kadarıyla benim içimde 4+1lik yer varmış dışarı çıkmıyo arkaya doğru mu genişliyo napıyo anlamadım 😂

Benimki iki dedi ama midem berbat oluyor 1 içiyorum hayatım boyu kullandığım bir şey alıştım yasaklara sıfır kalsiyumla yaşardım ama hamilelikte peynirsiz, ayransız olmuyor dediğin gibi
Bana dokunmuyor da onu yeme bunu içme sıkıntı ayran çok severim yogurt süt gece icme mantıklı geldi yatmadan önce içeceğim valla 😅

Yaa maşallah senin ilk gebelik miydi canım😍 anladığım kadarıyla benim içimde 4+1lik yer varmış dışarı çıkmıyo arkaya doğru mu genişliyo napıyo anlamadım 😂
Benim ilk gebelik ya bazen büyük bazen küçük görünüyor gözüme karnım cozemedim bende valla 😅😅 kilo da almadım adam akıllı karnım çıktı sadece nohut yutmuş solucan gibi 😅😅

Benim ilk gebelik ya bazen büyük bazen küçük görünüyor gözüme karnım cozemedim bende valla 😅😅 kilo da almadım adam akıllı karnım çıktı sadece nohut yutmuş solucan gibi 😅😅
Maşallah canım gayet güzel hamile görüntüsündesin 🥰 Seni gören hamile olduğunu anlar direk 😄 Umudum birden çıkması benimkinin de 🌸

Selam arkadaşlar ben bugün çok yoruldum dişçiye gitim diş taşı temizliği yaptı antibiyotik vermiycm dedi kadın doğum la görüş bir dedi sonra sağlık ocağına gitim sonuçlarmi gösterdim düşük çıkmış bazı değerlerim illac verdi tetenoz aşısı oldm kolum agryo siz yaptınız mi aşyyi
Tetanozu kendi doktorunuza sordunuz mu

X