2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Yüce Allaha binlerce kez şükürler olsun. Fetal dna sonucum temiz geldi. Fetal fraksiyon düşüklüğü nedeniyle ilkinden 6 gün sonra yeniden kan alınmıştı. Bana fetal fraksiyonumun %4ten az olduğu söylendi ancak fetal fraksiyonum %11,25 çıkmış. 6 günde bu kadar yükselmesi tıbben mümkün değil. Firma kendi labaratuvar hatasıyla beni üzdü. 2. Kez kan vermek durumunda kalan kimse kendini üzmesin diye yazıyorum. Çok şükür.

Bugün hamile kıyafeti bakmaya çıktım kızlar, daha önce hiç farketmemisim mağazaların minnacık yerine koymuşlar hamile kıyafetlerini sinirlerim bozuldu 😔😔 kenarlarında düğmeleri olup büyüyen küçülen pantolonlardan istiyordum bulamadım eve geldim. Hiçbir kıyafetim çok olmuyor artık
Aynı durumdayım bende Hamile kıyafeti bulamıyorum ilk gebelikte giydiklerim bile küçük geliyor ya karnımı sıkıyor napıcam bilemiyorum iyice sinir oldum

Bir de doğumda çok kan kaybedilebiliyor, benim doğumda aşırı kanamam oldu normal dogumdu ama doktorum korkusundan gece 12 ye kadar başımda bekledi gonderemedim evine ki 7 de doğum yapmıştım, kan verildi bir ünite, ikinciye istedi takacakti ki benim kanama durdu yani demem o ki herşeye hazırlıklı olmak gerek kan depolarını da sağlam tutmak gerek, bugün için evet yetiyor bu değerler ama yarın doğumda ne olacak belli olmaz biz hazırlıklı olalım da gerek kalmazsa kalmasin :)
Aynen canim benim kanama olmadi dogumda ama sonucta bir risk ve o riske binaen kadin dogumcum panik olmuştu hakli olarak. Benim hemoglobin normalde 13un altina hic inmez. Simdi 12ye dusmus. Kullanmazsam 9u 8i gorurum kesin. O yuzden dedigin gibi simdiden tedbir almali😊

Bugün hamile kıyafeti bakmaya çıktım kızlar, daha önce hiç farketmemisim mağazaların minnacık yerine koymuşlar hamile kıyafetlerini sinirlerim bozuldu 😔😔 kenarlarında düğmeleri olup büyüyen küçülen pantolonlardan istiyordum bulamadım eve geldim. Hiçbir kıyafetim çok olmuyor artık
Ya evet gecen benim de oyle canim sıkıldı canim. En sonunda internetten siparis verdim gelince bakicam olursa olur olmazsa geri gönderirim dedim. Magazalarda secenek yok denecek kadar az

Aynı durumdayım bende Hamile kıyafeti bulamıyorum ilk gebelikte giydiklerim bile küçük geliyor ya karnımı sıkıyor napıcam bilemiyorum iyice sinir oldum
Direkt hamile kıyafeti değilde bu belden düğmeli olanlar mantıklı geldi çünkü hiç kilo almadım 4 haftadır ben. Birkaç ay sonra alırsam bunlar da olmaz dökülüp sacilmak istemiyorum ya. Yok ucuz da değil en dandik tayt bile 600 lira 😔
Ya evet gecen benim de oyle canim sıkıldı canim. En sonunda internetten siparis verdim gelince bakicam olursa olur olmazsa geri gönderirim dedim. Magazalarda secenek yok denecek kadar az
Kuzum bedeni ayarlayamadim ben denemek istedim açıkçası bayağı hayal kırıklığı oldu bana haftasonu eşim birlikte çıkıp bakalım dedi bir de haftasonu bakacağız olmadı dediğin gibi online alışverişe düşeceğim

Ne dersiniz sleepy alsak mi akşam 8 de başlıyormuş indirimi bezin bari cinsiyeti yok ilk ay için sanırım 1 numara 200 civarı gidiyormuş tabi ortalama doğan bir cocuk için :) Prima ben bu sefer ihtimal vermiyorum kendime 😅😅

Eklentiler

• IMG_20240131_165405.jpg
    IMG_20240131_165405.jpg
    117,4 KB · Görüntüleme: 57
Selam arkadaşlar ben bugün çok yoruldum dişçiye gitim diş taşı temizliği yaptı antibiyotik vermiycm dedi kadın doğum la görüş bir dedi sonra sağlık ocağına gitim sonuçlarmi gösterdim düşük çıkmış bazı değerlerim illac verdi tetenoz aşısı oldm kolum agryo siz yaptınız mi aşyyi

Selam arkadaşlar ben bugün çok yoruldum dişçiye gitim diş taşı temizliği yaptı antibiyotik vermiycm dedi kadın doğum la görüş bir dedi sonra sağlık ocağına gitim sonuçlarmi gösterdim düşük çıkmış bazı değerlerim illac verdi tetenoz aşısı oldm kolum agryo siz yaptınız mi aşyyi
Benim 20.haftada canım, şuan kaç haftalıksin geçmiş olsun bu arada

benim gazdan dolayı çok şişik karnım başından beri daha 9. haftada hamile pantolonuna taytına geçtim. çok ıyı anlıyorum senı oturup ağlamıştım ben ne hale geldım boyle dıye :KK70:

Bana 14 şubata randevu verdi aşı için ama bir yanım çekimser yaptırsam mı diye

Direkt hamile kıyafeti değilde bu belden düğmeli olanlar mantıklı geldi çünkü hiç kilo almadım 4 haftadır ben. Birkaç ay sonra alırsam bunlar da olmaz dökülüp sacilmak istemiyorum ya. Yok ucuz da değil en dandik tayt bile 600 lira 😔

Kuzum bedeni ayarlayamadim ben denemek istedim açıkçası bayağı hayal kırıklığı oldu bana haftasonu eşim birlikte çıkıp bakalım dedi bir de haftasonu bakacağız olmadı dediğin gibi online alışverişe düşeceğim
Ben lastikli pantolon almıştım kiloda almaya başladım verdiğim 4 kiloyu şu 2 3 haftada geri aldım daha yeni +1 kiloya çıktım böyle devam ederse kapıdan geçemem diye korkuyorum ne olurdu ilki gibi - 10 kiloyla doğursam sankim jdjdjr valla ama dertliyim bende senin gibi yarın eşimle bakmaya gidicez birlikte inşallah birşeyler bulurum fiyatlar kosundada artık şaşırmıyorum yani mal mülk sahipleri resmen haram yer olmuş 600 TL tayt mı olur yani babam tekstilci olmasa kaç paraya yaptırdıklarını bilmicem 50 tlye yaptırdıkları malı 600 tlye satıyorlar yuh yani

Kızlar eşinize ara ara sebepsiz gıcık oluyor musunuz mesela ortada çok da bi sebep olmadığı halde bazen yaptığı her şey gözüme batıyo hormonal olabilir mi 😄
Geçen gün beni neden gezdirmşyor ki kendi hep geziyor ben evdeyim diye sinir oldum sonra dönüp ben manyak mıyım adam işi olmasa sanki dışarı mı çıkıyor deyip güldüm normal halim diye düşünüyorum 😅😅😅

Ben danışıp öyle yaptırıcam 3 4 yıl geçti yaptıralı

Kızlar emin değilim ama ben hamile taytlarını hm den aldım hem online hem mağazasında var kot pantolon olarakta var bilmiyom Türkiye dekide aynı olur mu bence genel aynı olur bir bakın isterseniz çok rahat ve güzeller 🌸

Doktoruna danışsana bugün hemşireye sordum bana doktora danış bazı doktorlar gerek görmüyor doğumda yapıyor aşıyı dedi
Sordum canım. Bu aşı çok gerekli mi olmazsa olmaz mı diye. Olmazsa olmaz diyemem ama tedbir amaçlı olsa iyi olur dedi. Doğumda vururuz falan diye belirtmedi. Büyük ihtimal vurdururum ben de

X