2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Çok çok belirsiz olarak 15. Haftada başladı 16da biraz daha net ama aşırı düzensiz pırpır ediyordu son 5 gündür sert hissediyorum tepiniyor artık. Ama dün 1 kere oynadı mesela. Yani çok normal geldi bana canım endişe etme. Şuan 17+2deyim
Ay ne güzel ben daha bi haber bebesuda tık yok 😸 biraz göbek var bende ondan mı acaba

Vajinaya hafif iğne batması gibi hisler yaşıyor musunuz? Dün geceden beri ara ara oluyor biraz korktum. Gebeligin en basinda da olurdu ama bayadır olmuyordu.
Bende de oluyor ..iğne basması bazen uzun sürüyor. Bazen kısa kesiyor ..rahim de kasılma tarzı birşey de oluyor ..herhlde rahim de büyüdüğü için diye düşünüyorum

çok ıyı yaptın canım tedirgin olunca belki hiç bir şey yok ama strese girince bebeklerimiz etkişleniyor.
Ama gerçekten 2.trimester gebeliğin balayiymis. Benim ilk 3 ay kabus gibiydi bulantım yok şuan, o tır çarpmış gibi bir halim oluyordu o da yok 😅 su ağrı dışında şükürler olsun çok çok daha iyiyim.

Ama gerçekten 2.trimester gebeliğin balayiymis. Benim ilk 3 ay kabus gibiydi bulantım yok şuan, o tır çarpmış gibi bir halim oluyordu o da yok 😅 su ağrı dışında şükürler olsun çok çok daha iyiyim.
kesssinlikleeeee benim 2 aylık göbeğimden daha küçük şu anda karnım o kadar gaz kabızlık kusma çektim ki 14 de çogu bitti serklajlı olmasam uçarım valla kuş gibi

Günaydın güzel anneler 🥰dün gece sol karın boslugumda hafif ağrı oldu çok rahatsız etmediği için uyudum, şuan yine var biraz huzursuz oldum randevu aldım hemen bir doktorumla görüşeceğim 😔
Bende her gün var bir sağda bir solda. Ne taraf agrirsa o yanda bir sertlik oluyor doktorum bebek kafasini ayagini yasliyordur dedi. Rahim büyüdükçe askıları gerilebilirmiş. Şiddetli olmadıkça çok normal bir şey dendi. Şiddetli de yani mesela kıvranmak şeklinde, zonklamak şeklinde.

X