2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Bende orda ebelik yapan bir tanıdık buldum, hastaneyi de doktoru da çok övdü kendim doğursam orda o doktora yaparım dedi, kadını tanımıyorum enerjimiz uyuşacak mı bilmiyorum ama Google yorumlarına çok takılma derim mükemmel bir doğum gerçekleştirdim sürecim odam Herşey iyiydi ama hastaneyi gömmüşlerdi herkesi memnun etmekte zor. İş arkadaşımın eşi de medipol Çamlıca şubesinde takipli orda yapacak doğumunu oda memnun kuzenleri falan hep orda yapmış. Bende gidince görücem hiç gitmedim daha önce 🥲
Camlica Medipol'de hangi doktorda takipliydi acaba arkadasiniz?

Kızlar bu sene ebebek Şubat indirimleri olmayacak gibi geliyor bana, reklamını broşürünü gören oldu mu

Bu kampanyalar var ama şuan bunlar da baya iyi görünüyor ama iyiydi işte geleneksel Şubat indirimleri

Eklentiler

• Screenshot_2024-01-26-12-12-21-600_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2024-01-26-12-12-21-600_com.instagram.android.jpg
    69,2 KB · Görüntüleme: 47
  • Screenshot_2024-01-26-12-12-03-771_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2024-01-26-12-12-03-771_com.instagram.android.jpg
    46,7 KB · Görüntüleme: 48
  • Screenshot_2024-01-26-12-11-10-354_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2024-01-26-12-11-10-354_com.instagram.android.jpg
    53,9 KB · Görüntüleme: 47
Bende her gün var bir sağda bir solda. Ne taraf agrirsa o yanda bir sertlik oluyor doktorum bebek kafasini ayagini yasliyordur dedi. Rahim büyüdükçe askıları gerilebilirmiş. Şiddetli olmadıkça çok normal bir şey dendi. Şiddetli de yani mesela kıvranmak şeklinde, zonklamak şeklinde.
Canım valla geldim bile hastaneye randevu saatimi bekliyorum 🥲

kızlar film önerisi alabilir miyim. kitaplarım var ama okumaya okul başlayınca yalnızken başlıycam.

Arkadaşlar , özellikle 2 ya da 3 gebeliği olanlar. Bebeğinizin haraketlerini ne zaman hissetmeye başladınız , benim 14 haftalık gebeliğim. Bir hafta kadar minik minik hissediyorum gibi gelmişti, doktora 12 haftada hissediyorum dediğimde çok erken henüz dedi, 13. Haftada cinsiyet e tekrar bakmak için ultrasona girdim sorun yoktu, şimdi hissetmiyorum diye stres oldum, 5-6 gündür hissetmiyorum gibi, bir sonraki muayene tarihim 12.02.24
3.gebeligim bu,ilk gebelikte 22.haftada hissetmiştim 2.de 19 da hissetmiştim suanda da net hissetmedim hala 15.haftadayim ara ara pit pit oluyor sanki ama kesin hareket denilemez 🙂

sacibelinde sacibelinde ne yaptın canım çıktın mı kontrolden
Kızlar ciktim şimdi oğluşum büyümüş 🥰 yine uyuyordu arada kipirdadi şükürler olsun iyi ogluş. Kilo almadım dedim doktora çok iyi bebeğin keyfi yerinde dedi. 203gr olmuşuz 17+5 uyumlu çıktı önden gidiyoruz. Ağrım içinde idrar vereceğim şimdi ne olur ne olmaz diye M mira kaya64 B BirNBirE 🙏🙏

X