2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Yaa bir şey diycem, benim böyle bir şeyler öresim geldi. Çok güzel değil mi renkler filan? Kız olunca pembe, erkek olunca mavi dayatmasına karşı alerjim var benim. İlkte de buna dikkat etmiştim, gelen hediyeler harici pembe bir iğne bile almamıştım. Hem kim buldu ki bunu kızların rengi pembe, erkeklerinki mavidir diye di mi ama yaz bebeği ama 5 aylıkken kalın giymeye başlar.

Eklentiler

• IMG_20240125_181216.jpg
    244,2 KB · Görüntüleme: 60
Böyle tonlar çok güzel gerçekten bende cinsiyet partisinde pembe mavi olayına hoş bakmıyom birsürü renk var
Oğlumda olsa kızımda her renk giydirmek istiyom Allah’ın izniyle toprak tonları benimde favorim elinizden geliyorsa örme yapın bence kendi emeğinizi giydirmek çok güzel olur

Çok güzel renkler ya
Dün kayınvalideme de söyledim mavi seyler almayın alcaksaksanız diye

Benim alanımda finans ve muhasebe yatırım değil ama parasal konularda iyiyimdir birazcık bizdeki etkisi dini konular oldu kuzum faiz mevzuları yoksa çoooook başka yerlerde olurduk herkesin hayatına kimse karışamaz modu Bizede mal mülk kalmayacak büyüklerden iyi eğitim ve ticaret bilinci miras kaldı sadece inşallah bebelere güzel gelecekler kurarız

Demir ilacını aç karnına bir saat süt ürünleri ve çay gibi gıdalarla tüketmiyorsun değilmi cnm en az 1 saat ara olmalı
ay genelde kahvaltı sonrası içip üstüne de çay içiyom... galiba boşa gitti o yüzden:) dikkat edeyim bundan sonra, çok teşekkür ettim :))
hmmm ben acaba benim dozu mu çok az diye düşündüm çok teşekkür ederiö:) benim vitaminde c de var kuşburnu ekstresi de var.. herhalde zaten emilimi arttırsın diye.. ama işte hep kahvaltı üstüne sona da bikaç bardak çaya devam edince... Dikkat edicem çok teşekkür ettim hanımlar:)

bu arada detaylı randevusu alan var mıdır? ben prof atıf yüksel'den randevu aldım.. daha önce duyan var mıdır:) henüz cinsiyeti öğrenemedik... belki detaylıda nasip olur:)

Dümdüz örebiliyorum da kol bacak kısmına bakarım youtubedan. Detaylı anlatımlar oluyor. Atomu parçalamıycam nihayetinde yaparım bence yaa. İplik falan alayım terapi gelir simdi örgü.

kanamam vardi gece acile gittim kanamanin rahim icinden mi rahim agzindan mi geldigine baktilar alttan muayene ederek sabahta ultrasonla olculdu aciklik oyle anlasildi kanamam olmasa ben anlamicaktim bile cunku agrim sizim bir seyim yok
Yaaa çok geçmiş olsun canım serklaji yaptırsan daha rahat hissedersin gibi sanki.

yok hic bir problem yoktu bugune kadar sabah gittim doktoruma rahim agzi acikligi dedi erken dogum riskin var yataktan kalkmicaksin dedi dikis atilmasini onerdi ilac tedavisine basladi simdi
Canım çok geçmiş olsun, serklaj ol bence bu ilk cocugun muydu, bir yandan şanslısın ki birşey olmadan anlaşıldı çok şükür önlemini almış olursun sorunu öğrendin.. Keşke sorunsuz geçse tüm hamilelikler ama çok zor.. Güle oynaya hamilelik gecirenleri biliyorum ama onlar bizim gibi insanlar değil, hiçbir şey bilmeyen, hiçbir şey araştırmayan tamamen şansa çocuk doğuran insanlar maalesef, onların da bebeklerine üzülüyorum dünyadan haberi olmayan anneleri var diye.. Bizler sukretcez hep.. Çok şükür ki tedavisi olan bişey, bebiste bir sorun yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…