2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Merhaba arkadaşlar hangi balık yagina başladınız doktorum i mom önerdi kullanan varmi
Onu öneriyorlar canım ama onun içinde de çok şey var, ocean mummy de önerdi doktorum onda da çok şey var ben hala onun içinde de var bu onun içinde de var fazla gelir mi gelmez mi olaylarini çok anlamadım ondan ocean mummy kullanıyorum bir de ocean balık yağı, ocean microfer o da her saatte icilebiliyor ve kabızlık yapmıyor diye ondan gidiyorum bir de d vitamini komple oceandan gidiyorum bu hamilelikte bakalım inşallah bugün doğru dediğim yarın yanlış olmaz

Bagisikligim çok düştü bu ara sürekli hastayım doğal yöntemlerle de tam geçmiyor ve dolguluk dişimin dolgusu düştü hepsi üst üste geldi

Hmm i mom çok önerildi oceana bakamadım daha cnm

Hmm i mom çok önerildi oceana bakamadım daha cnm

Kizlar günaydın herkese gebeligin başından beri tiroid ilaci kullaniyorum ilk basta 3.50 çıkan tiroidim 1.90lara düşmüştü dün tekrar kan verdim 2.88 olmus yine korkulacak bi değer midir ya huzursuz oldum ☹ cuma günü kadın doguma randevum var kendisine de soracagim ama oncesinde sizlere sormak istedim ikinci trimester icin 2.88 nasil sizce

Hayır 2,5 benim de. 4,8den düştü. Doktorum seviniyor iyi bir değer yakaladık diye. Üzmeyin kendinizi yeterli bu değer.
Ayrica sabah ilaci icmeden mi vermistiniz? Bir kere gece bakildi bana 1,5 çıkmıştı.

Günaydın canm benimde hamileliğin başında 5 civarydı kan verdim 2.80 fln çıktı doktor iyi böyle devam dedi ilaç dozunda fln değişim yapmadı ideal bence birşey olmaz hamilelik tiroidi zaten bu değerlerde korursak bişey olmaz

İkinci trimesterda 3 düzeyleri normal canım bence o ayarda devam eder ilacına. Endişelencek bişey yok gibi geldi bana

İkinci trimesterda 3 düzeyleri normal canım bence o ayarda devam eder ilacına. Endişelencek bişey yok gibi geldi bana
Canım ben de 3.55 çıktı diye ilaç kullanıyorum son iki seferdir 0,400 lerde ve 0,500 lerde çıkıyor bu değer de referans aralığında ama şimdi bu kadar düşük kimsede çıkmamış diye bı bende mi bir terslik var diye düşündüm, son gittiğimde doktor kontrolüne kan değerlerimi değerlendirmemisti o konu kaynadı ben çok fazla neden kanamam var neden lekelenmem vara odaklaninca

Yapabilir. İlacının dozu fazla geliyor olabilir canım. Değerlendirip yeniden mg olarak revize eder büyük ihtimalle 0,2-3.0 arası normal değerlendiriliyor ikinci trimester. Sınır olarak tehlikeli olmayabilir doktorun en güzel yorumu yapar ama altında kalmışsın gibi.

Benim ilaca rağmen anca 0,01 oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…