2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Benim de 8 senelik canım valla çok iyi oldu benim için iş degistirmek istiyordum bahanesi oldu tazminati yakamadigimdan degistiremiyordum. 2 aydan fazla da.yillik iznim vardı içeride bayağı iyi geldi almak istedigim eğitimler vardı bebiş gelene kadar onları halletmek istiyorum bende 😍😍
Allah gönlüne göre versin canım benim 🩵🙏🏼

Valla yemek konusunda gecem gündüzüm yok hamilelikten beri 😅😅😅😅
Oğlumda da bundanda gece 4 te uyanıp karn açlıktan ölcek gibi agryo bir tabak yoğurt yiyorum bu niye bilmiyorum oğlum doğunca 2 yaş bitene kadar her sabah 4 5 civarı ağlama krizine girerdi süt verirdm hala aglardi bir biberon dolu mama bitince uydurdu hiç bir şey olmamış gibi budami böyle diye çok merak ediyorum 😂

Oğlumda da bundanda gece 4 te uyanıp karn açlıktan ölcek gibi agryo bir tabak yoğurt yiyorum bu niye bilmiyorum oğlum doğunca 2 yaş bitene kadar her sabah 4 5 civarı ağlama krizine girerdi süt verirdm hala aglardi bir biberon dolu mama bitince uydurdu hiç bir şey olmamış gibi budami böyle diye çok merak ediyorum 😂
Hahahah bu ben resmen 😅😅😅 ay olabilir valla bana mantıklı geldi daha karnımdayken bu kadar acıkıyosa doğunca yandık 😅😅

Merhaba hanımlar inşallah nasip olursa Ağustos annesiyim Antalya'da yaşıyorum 8hafta bitti fetal DNA/nipt testi yaptırmak istiyorum aranizda burada yaşayıp yaptıran oldu mu acaba bu arada hepinizin hamilelikleri sağlıkla ilerlesin🙏

X