2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
Bnmkide gitmiyor da hastaneye gidicem diye uydurdum cok yorgunum vicdanim da rahatsiz

Yanımıza yatırma konusu canım ya. Bende seviyorum yanımda yatmasını. Yakın kokusunu alıyorum güzel hissettiriyor
Ben junoyla aramızda yatırıyorum. Biraz uyku görebildim böylece. Elimi karnına koyuyorum o kasılmalarını azaltıyor. Juno çok güvenli tabi ama diğer yatakları bilemiyorum. Gerçekten çocuk da kokumla uyumaya başladı mızır mızır ediyodu sürekli

Sezaryen olanlar siz de korseye başladınız mı? Doktorumun da önerisiyle owli bamboo premium aldım. Fakat sanki yara yerimin acısı bi tık arttı. Sol ayağımdaki ödem gitmişti hafif geri geldi. Korseyle ilgisi olabilir mi 3 gündür takıyorum

benimki takma tavsiye etmıiyorum dedi kasları tembelleştirir dedi 3 ay sonra spora başlamamı önerdi ama ben alırım gibime geliyor yamuna mı neydi öyle bi markayı çok alıuolar

Ay bunu bende yaptım elimi karnına koyarak uyutmaya ve şimdi öyle bir alıştı ki gündüz bile sadece bu şekilde uyuyor. Biraz kendi ayağıma sıkmış oldum cunku gündüz uyurken iş yapıyordum artık yapamıyorum

Aldım ama başlamadım. Doktorum daha onay vermedi 40 çıktıktan sonra rahmim eski haline döndükten sonra basliycam.

Kız ne güzel işte konuşuyormuş küçük bakarsin sessiz olur benimki de beslenme sırasında bakıyor kitlenmis şekilde. Bende ne zaman konuşacak diye bekliyorum

Ay bende ilk bebeklerinizdeki gibiyim. Kayinpederim öptükten sonra bırak silmeyi yıkadım. Baktım olacak gibi değil bişi denedikcr o da abarttı eşime söyledim opmesinler diye

Ya neler demiştim doğumdan önce. Yok kendi yatağında, beşiğinde yatsın diye. Şimdi sürekli dibimizde bebek. Dün yatırdık bir babası öpüyor bir ben

Ay bayıldım öyle haklı bir isyanmis ki

Canım ben 14. Gün muayene oldum doktorum ister kullan ister kullanma dedi. Hem sıcak hem dikiş yeri var kullanmadim ama karnım %95 eski haline döndü yine de. Korsenin ise yarayıp yaramadığı da soru işareti bende. Her doktor başka bir şey söylüyor.

kızlar göğüs ucu ağrısı omzuma vuruyor acıdan bi anda ter basıyı beni ya , acı yanma da cabas emzirmezlen bile . lansinoh da bana fayda etmedi nasıl iyileştiririm bilmiyorum , tavsiyeniz var mı ?
Geçmiş olsun hakiki zeytin yağı sürdüm streçle havayla teması kestim , sürekli nemli tuttum yani
Eczaneden e vitamini aldım kapsüllü onları sıkıp meme ucuna damlattım e vitaminin cildi yenileyen bi özelliği var çok çok iyi geldi ve philips aventin göğüs kalkanını taktım 10 gün boyunca o iyi geldi göğüs ucu kremlerini kullanmadım faydasızlar bence.. veee en önemlisi bebeğiniz doğru emmeyi öğrenecek meme ucunu tutmayacak sadece memeyi doğru kavradıkça asıl o iyileştirecek yani geçmiş olsun

Kızlar emziğe nasıl alıştırdınız asla kabul etmiyor midesi bulanıyor önerileriniz nedir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…