2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
Ay yok ben kimseyi de istemedim yanımda. Arada kayınvalidemler geliyor sevmeye kayinpederim öptü oğlumu deli oldum hatta. Kırkı çıkmadan opmeyin diye. Onlar severken bile gözüm üstlerinde bırak vermeyi 😅
S simurgggg dediği gibi ilk cocuk farki 🤣 ben gecen misafir geldi verdim kadina kendim hazirladigim ikramliklarini yiyip cayimi ictim😅

Ay çok güldüm buna. Ben soyutlanmisim ya tamamen 😅 oğlum da oğlum. 😅😅
Ilk kizimda ben de boyleydim. Kimselere kıyıp da veremedim. O da bir sure sonra kimselere gitmez oldu. 8 yasina geldi hala gidemiyor. Guvenli baglandik ama sonra ayrilamadik🤣🤣 o yuzden bu küçüğe kim goz kirpsa kucagina atiyorum🤣

Ilk kizimda ben de boyleydim. Kimselere kıyıp da veremedim. O da bir sure sonra kimselere gitmez oldu. 8 yasina geldi hala gidemiyor. Guvenli baglandik ama sonra ayrilamadik🤣🤣 o yuzden bu küçüğe kim goz kirpsa kucagina atiyorum🤣
Hevesliyim herhalde kuzum dediğin gibi. Bir de ne bileyim şimdilerde göz takibi yapıyor başkası olduğunda beni arıyor gibi. Bir de bugün konuştukça güldü bisiler öyle hoşuma gitti ki 🥰
Tüm süreci yalnız geçirdim zaten kimseye de vermek istemedim yavrumu.Hizli ayaklanmamdaki en büyük etken bu oldu sanırım. Zaten kayinpederim durumu anlamış olacak ki daha hamileyken bize de vermezsin sen çocuğu demişti 😅😅

Hevesliyim herhalde kuzum dediğin gibi. Bir de ne bileyim şimdilerde göz takibi yapıyor başkası olduğunda beni arıyor gibi. Bir de bugün konuştukça güldü bisiler öyle hoşuma gitti ki 🥰
Tüm süreci yalnız geçirdim zaten kimseye de vermek istemedim yavrumu.Hizli ayaklanmamdaki en büyük etken bu oldu sanırım. Zaten kayinpederim durumu anlamış olacak ki daha hamileyken bize de vermezsin sen çocuğu demişti 😅😅
Icinden nasil geliyorsa oyle yap bence de kuzum😍 tadini cikariyorsun cok da iyi yapiyorsun. Milleti de bosver opturmek istemiyorsan opturme. Bu arada dayılari hic geldi mi bebisin?

Benim ufaklik da cok iyi bir dinleyici. Boncuk gozlerini dikiyor. Anliyormus gibi dikkatli dikkatli dinliyor. Buyuk kizim da acaip gevezedir. Sabah uyanir uyanmaz bir baslar konusmaya. Aksam yatana kadar asla susmaz🤣 bazen yalvaririm lutfen biraz sus da kafami dinleyeyim diye. Yine konusur yine komusur. Esime diyorum ki belki bu ikinciden yana güler yüzüm. Sessiz sakin dinleyen bir cocuk olur🤣🤣

Cnm icinden geldigi gibi davran bunu da yasamak gerekiyor. Ben hatırlıyorum ilk kizimda biri eline dokunmustu cocugun elini yikamistim yanlarinda mikrop bulaştırdıniz vs diye de soylendiydim 🤣 simdi mesela ilk kizim hasta yuzune oksuruyor cocugun farketmeden fln yani hersey değişiyor 🤩

Benim ufaklik da cok iyi bir dinleyici. Boncuk gozlerini dikiyor. Anliyormus gibi dikkatli dikkatli dinliyor. Buyuk kizim da acaip gevezedir. Sabah uyanir uyanmaz bir baslar konusmaya. Aksam yatana kadar asla susmaz🤣 bazen yalvaririm lutfen biraz sus da kafami dinleyeyim diye. Yine konusur yine komusur. Esime diyorum ki belki bu ikinciden yana güler yüzüm. Sessiz sakin dinleyen bir cocuk olur🤣🤣
Offf ayni benim kiz bnim ufaklik kafasi sistigi icin uyuyor en son konusurken ahaha. Buyuk kizi anneanneye postaladim bende 2 gundur suan resmen hayatta kalmaya calisiyorum uzatilan her yardim elini seve seve kabul ediyorum 😅

Offf ayni benim kiz bnim ufaklik kafasi sistigi icin uyuyor en son konusurken ahaha. Buyuk kizi anneanneye postaladim bende 2 gundur suan resmen hayatta kalmaya calisiyorum uzatilan her yardim elini seve seve kabul ediyorum 😅
Valla postalayabildiysen ne ala kuzum. Benimki gitmiyor da asla hic bir yere🤣 sabah ufakligi emziriyorum. O da her sabah 1 bardak balli süt icer uyanir uyanmaz. O sütünü icti de ben icemedim diye olay çıkardı 🤣 hayir istekleri de hic bitmiyor. Ama bir taraftan da en buyuk yardimcim yani. Elim ayagim resmen. Merhametli bir cocuk her isime de kosar yani😍😍 varlığı yakiyor yoklugu yok ediyor anlayacagin🤣🤣

Ben ısı koruyucu çanta aldım tek biberonluk olanlar da var instagramda ilkim büyükbostancı paylaşıyor arada. Ben dışarıda da sağım yaptım bebebaolardan almıştım çok kolay oldu max 60 falan içiyo tek seferde zaten
Var kuzum öyle minik termoslar
ben de yeni bi şey keşfetmiş gibi nasıl hevesle yazmıştım😂 bu termoslardan bakacağım kızlar teşekkürler 😘

X