2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
Icinden nasil geliyorsa oyle yap bence de kuzum tadini cikariyorsun cok da iyi yapiyorsun. Milleti de bosver opturmek istemiyorsan opturme. Bu arada dayılari hic geldi mi bebisin?
Yok kuzum biraz toparlasin bebiş uzun yol çünkü biz gideriz. Zaten bir kardeşimin biri bebek diğeri özel gereksinimli iki çocuğu var. Onlar için daha zor oluyor yolculuk.

çok teşekkür ederim Allah razı olsun zeytinyağı siparişini erteledim durdum şimdi hrmen veriyorum, E vitamini de çok mantıklı evde vardı ampül şeklşinde saçım için kullanıyodum denicem. bu arada kahverengi kısmın büyük bölümü ağzında oluyor ama bilmiyorum neden yara oldu. sadece uç kısmını emse zaten dayanılmıyor

Ne yazık ki ciddiyim. Resmen tarih tutuyorum şu gün yaptı diye. Kaç doktora sorduysam normal diyorlar. 15-20 gün yapmayan varmış
pozitif doktorlara denk gelmen çok güzel canım, beni sağlık ocağı aradı 4. güne yeni girmiş bebek kakasını sordu siyaha yakın yeşil akışkan dedim, kadın başladı üşütmüssündür bebeği sıcak tut sen de sıcak tut kendini giyin, öyle kaka olmaması lazım sarı kahverengi arası olacak diye içime kurtları düşürdü kapattı. ertesi gün dr a gittik kontrole meğer normalmiş döner haftaya dedi. stres oldugumda kaldım. dr normal dediyse zaten strese girip de kendimizi yıpratmayalım

Benimki de öyle kesinlikle almiyor avent,.mamajoo,wee hepsini denedim midesi bulanmış gibi yapıyor
Kahvelim_ muhalifkisi Kizlar benimki dogduktan 3. Gun sonra emzigi aldi sanki o ani bekliyor gibiydi. Ama inanilmaz zor emzik ile surekli agzindan dusuruyor tam uyuyacak uyaniyor. Emzigi kavrayamiyor birde emzikle kusarsa derdi var o da ayri bir dert derken ben 12. Gunde emzigi biraktirma savasina girdim ve unutturdum rahat ettim birdaha da vermem inanin emziksiz daha rahat. Bu arada emzige alistirmak diye birsey oldugunu sanmiyorum ilk kizim oguruyordu resmen 1 ay ugrastim almamisti ama bu kiz verdiğim gibi kapti kisaca kendinizi heba etmeyin aliyorsa aliyorlar

Bende zorlamadim kuzum zaten markaları denedim yüzünü görsen emoji gibi oluyor bayagidir denemedim bile. Zaten emzige sıra gelene kadar ben hala meme denemesi yaptığım için

benimki takma tavsiye etmıiyorum dedi kasları tembelleştirir dedi 3 ay sonra spora başlamamı önerdi ama ben alırım gibime geliyor yamuna mı neydi öyle bi markayı çok alıuolar
Benim doktorum obez gebelik yaşadığım için mutlaka önerdi. Dikişlerim estetik dikiş olduğundan ilk 10 günden sonra bir sıkıntısı kalmıyor zaten hiç yok da 10 güm tedbiren. Yamuna önermem. Benim doktorum ya medikal korse ya da medikale yakın ama daha konforlu olan owliyi önerdi

benimki takma tavsiye etmıiyorum dedi kasları tembelleştirir dedi 3 ay sonra spora başlamamı önerdi ama ben alırım gibime geliyor yamuna mı neydi öyle bi markayı çok alıuolar
3 ayı duyunca şok oldum ben zaten. Squat falan en azından yaparım diyordum. Vücudum yumusuyor bu yüzden yumusuyor değil hatta yumuşamış bile. Tek memnun oldugum yer karnım valla

ben de vermek istemiyodum ama uyku için benim memeyi kullanıyor emzikle uyusa ikimiz için de iyi olur diye düşünmüştüm

Yaaa öyle mi diyorsun

kızlar bu arada ben sütü sağdım 10 cc anca çıktı azcık çıktı, uykulu haliyle onu verdim, 10 dk sonra öteki göğsü sağıp biberona koydum. arası kısa oldugu için yıkamadım biberonu sizce hata mı yaptım ?

o da 20 cc çıktı

Oda sıcaklığında süt 3-4 saat kalıyor bir şey olacağını sanmam canım. Zaten yoksa düşünmekten kafayı yiyeceğiz. Eskiler nasıl büyütüyormuş

Oda sıcaklığında süt 3-4 saat kalıyor bir şey olacağını sanmam canım. Zaten yoksa düşünmekten kafayı yiyeceğiz. Eskiler nasıl büyütüyormuş
valla haklısın sürekli düşünmek ekstra strres yaratıyr , benim oda sıcaklığım 30 oldugu için hemen dolaba koşuyorum canım aslında biberonj yıkamadan öteki göğsün sütünü koydum ya bu sakıncalı mı diye danışmak istedim.

Yaa ben zaten doktor normal dedi diye rahatım ama daha önce hiç görmedim beş tane yeğenim var ne onlarda ne çevremdeki başka bebeklerde hiç denk gelmedim. Çok tuhafıma gidiyor ama onun düzeni de böyle ayy zaten boş yere strese sokan doktor hemşire insanın sinirini bozuyor cidden

Geçen bir arkadaşımla bunu konuştuk eskiler nasıl 3 5 çocuk yapıyormuş diye. Biz şimdi her şeyi araştırıp öğreniyoruz bilgi bir tıkla elimizin altında onlar ne görürse onu yapıyordu. Sen dedim ek gıda için 3 gün kuralını uyguluyorsun annen sana kendi tabağından yediriyordu. Bazen gerçekten salmak lazım diye düşünüyorum.

Kiz valla delirecegiz. Ne uyku kaldı ne bişi. İçler acısı haldeyim tipim kaydı resmen. Hepimiz tabi en iyisi için elimizden geleni yapıyoruz, yapıyoruz da nereye kadar bitmiyor ki. Bir de bir şeye biri yanlış derken diğeri doğru diyor doktorlar bile kararsız. Ben artık o kadar takmamaya karar verdim elimden geleni yapıyorum artık olduğu kadar

Aynen öyle sonu yok bunun yani bizim kafamız rahat olacak ki bebeklerimiz de rahat olsun

Aynen öyle sonu yok bunun yani bizim kafamız rahat olacak ki bebeklerimiz de rahat olsun
Ama şey tırnak konusunda tırnak makası mi, törpü mu, yoksa makas mi kullanayım diye düşünüyordum. Daha önce torpuden verim alamadım. Az önce doktorun birini izledim direkt makasla kestim ay ne rahatmis. Ne mantigima ne kafama oturmuştu bir de makasları solaklara göre yapmıyorlar malum. Yine de rahat rahat kestim sağ elimle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…