2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
10 dk da bisey olmaz canim rahat ol. Bana hastanenin dediğini soyliyim. Oda sicakligi 4 saat buzdolabi 4 gun buzluk 4 ay saklama suresi

Kız ne güzel işte konuşuyormuş küçük bakarsin sessiz olur benimki de beslenme sırasında bakıyor kitlenmis şekilde. Bende ne zaman konuşacak diye bekliyorum
Cok tatlilar ya o bakislara bayiliyorum ilk kizimda kendisiyle surekli konusmustum. Cok kitap okumustum. Daha kucuk anlamaz demeden dag dere tepe agac kus ne varsa gosterir anlatirdim. Emeklerimin karsiligini abartili bir sekilde aldim küçüğe o yuzden ninni bile soylemiyorum sessiz sessiz sallıyorum kucagimda saka bir yana tabi Allah saglik versin bebişlerimze tatli tatli konussunlar. Bir evdeki en guzel cıvıltı cocuk sesi

Ay bayıldım öyle haklı bir isyanmis ki
Daha ne isyanlar var sorma guc bela uyuttum. Arkami doner donmez geldi yanaklarini sıktı tatli cocuuuk diye seviyor kardesini. Ben de uyanacak korkusuyla annecim ne yapiyorsun dedim panikle. Ne bicim bi annesin ya kardesimi sevmeme bile izin vermiyorsun diye soylenerek gitti arkasindan bastim kahkahayi

Ben Ilk 10 gun kullandim canim. Doktorun onerisinden ziyade kendi acim icin taktim. Agrilarim hafifliyordu takinca. Takmayinca her hareketimde aciyacakmis gibi oluyordu. 10.gunden sonra takma dedi doktor. Aslinda takabilirdim yine ama sicak zaten havalar

Ayyyh yemin ederim benim kizin aynisi. Uyyy pismis pilic(sicaktan kafasi kizariyor cunku) diye seviyor yanaklarini sıkıyor cok tatlisin diyip kafasindan opuyor. Gecen zor bela uyuttum cocugu benim kiz baktim yanagini sevmeye gidiyor ucarak elini havada yakaladim noluyor ya yanagini sevecektim diyor

Ahahha pismis pilic cok yaraticiymis

kızlar şu an çok korkuyorum, kızımjn kakası uzayan iplik gibi yapışkan yapısı oldu daha önce bu kadar görmemiştim. ateşi yok çok şükür ama bu bi hastalık enfeksiyon olabiilir mi ? geçen hafta ishal biri ziyarete geldi demiştim ondan çok korktum ya

Canım benimki de bir kere öyle oldu. Bezin fotosunu da çekmiştim hatta doktora göstermek için. Bir daha olmadı hiç

Valla fena senin kız yetişkinin aklına gelmez

Ben makas almıştım ama ilk denemeyi kendim yapamadım görümceme kestirdim şimdi kendim kesebiliyorum

Kızlar bizim yarın kırkımız çıkıyor ama benim kanama devam. Doktor iki günlük bir ilaç vermişti sanki yeniden başladım lohusaliga

Yine de keskin tırnakları. Beni de kendini de cizdi. Eldiven taktım yine. Sizinki nasıl ?
Ben tırnaklarını kestikten sonra daha eldiven takmadım çünkü her türlü cikariyor zaten elinde kalmıyor. En son paket lastiği takicam dedim arada bir çiziyor yüzünü ama alıştı baya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…