2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
kızlar gece uykusu için en güvenli buldugunuz çözüm nedir ? ben reflü yatağı aldım ama içim rahat değil az önce tıkanır gibi oldu öksürükle hıçkırık arası bi şeydi ödüm patladı Allah tan başında bekliyorum. sırt üstü mü yatış yan mı araştırmaktan deli oldum her ikisini de ayrı ayrı savunan var ne dersiniz ?

geçicek emin ol hatırlamıcaksın bile bu zor günleri. bebeğin sağlıklı olsun da bol bol alırsın kucağına çok vaktin olacak moralini bozma

Kızlar nasılsınız herkes iyidir inşallah cok bakamadım buraya. Biz de geçen cuma kavuştuk kızımla şükür her şey yolunda daha iyiyim toparladım sayılır
Çok guzel bi duyguymuş hala inanamiyorum Allahim isteyen herkese nasip etsin sağlıcakla inşallah
Doğurmayan kaldı mı bu arada merak ettim

Bestlak damla iyi geliyor mu kızlar süt arttırmak için geri kalan her şeyi yapmaya çalışıyorum. Biraz da uykusuzluktan bazı saatler sütüm az gibi hissediyorum yarın eşime aldirayim diyorum

Cnm doktorumun tavsiyesi birinci tercih sirtustu 2. Tercih yan yatis ben iki tarafin gonlu olsun diye sirt ustu yatirim 15 derece egim vermeye calisiyorum fln cok sıkıntı

Benim gibi emzirirken ve sagim yaparken sekilden sekile giren var mi. Videolara bakiyorum kadınlar pompayi takip bekliyorlar sut doluyor. Ben memeyi bir saga sola cekistirmezsem sut gelmiyor. Memem de sekil degistirdi resmen. Emzirirken de oyle elimle devamli sıkıyorum o kanallari veya egiliyorum one dogru. Soyle arkama yaslanip emziremiyorum. Boynum tutuldu. Ben mi yanlis yapiyorum

aynı durumdayız :) bileklerim acıyor hatta. hemşire demişti zaten 4 parmak altta 1 parmak üstte olacak C şeklinde diye bunu yaparken öne doğru eğilmek de gerekiyor. meme uzunluğu fazla olanlar mı acaba yaslanıp emzirebiliyor ben de öyle rahat keyifli emzirmek isterdim valla

Cnm doktorumun tavsiyesi birinci tercih sirtustu 2. Tercih yan yatis ben iki tarafin gonlu olsun diye sirt ustu yatirim 15 derece egim vermeye calisiyorum fln cok sıkıntı
ben de gündüz başındaysam sırt üstü yatırıyorum ama gece içime sinmiyor yan yatrıp arkasına yastıkla belini destekliyorum ama işte içim rahat değil

kızlar bebişi yatağına koyarken elim çarptı göbeğine tek zıbın giydirmiştm sıcak diye. göbek bağı zaten kupkuruydu ve elim çarpınca tık dedi düştü zıbın bol bu arada öyle anladım. elimin çarpması garip hissettrdi ya sizce bi sorun olur mu

Bnde öle oldum gerçekten ama bnimki gece reflü de asla yatmadi ve yatmıyor sicsk olduğu için galiba direk yatağına uzaniyo yana da yatği olyo ama srt üstü olunca içim içimi yiyo ya korkuyorum birde kafası düzelmedi hala oda bni strese sokuyor

Biz gece gündüz sadece reflü yatağında uyutuyoruz birkaç kere kustu uykusunda reflü yatsgi sayesinde rahat ettik. Baba doktor sadece yan yatır en guvenlisi öyle dediği için sürekli yan yatırıyorum

Siveno bebek yağı kullanıyordum ancak ebemiz isilik nedeniyle hiçbirsey kullanma dedi bir haftadır neredeyse şampuan dahi kullanmadan sadece su ile banyo yaptırıyorum
Biz de cok isilik olduk. Gecmiyor. Ben sampuan sabun hatta nemlendirici kullanıyorum. Yanlis mi yapiyorum. Sadece suyla mi yikamak lazımmış.

Eğer kanama yoksa bişey olmaz. Kanama olursa doktora gotur.

Biz de cok isilik olduk. Gecmiyor. Ben sampuan sabun hatta nemlendirici kullanıyorum. Yanlis mi yapiyorum. Sadece suyla mi yikamak lazımmış.
Şampuan ve diğer vücuda sürülen şeyler isiligi hava aldırmadıgi için daha çok baskılar dedi ebe. Ben şampuan ve vücut yağını kestim her gün banyo ile iki güne geçti. Sende sadece su ile yıka canım inşallah hemen geçer

Siveno bebek yağı kullanıyordum ancak ebemiz isilik nedeniyle hiçbirsey kullanma dedi bir haftadır neredeyse şampuan dahi kullanmadan sadece su ile banyo yaptırıyorum
Bizimde boyun bölgesinde sürekli tekrar ediyo ya o yüzden dedim losyon nemlendirici fln kulsniyrmn ondan mı acaba bnde bir süre birakiym ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…