2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
Hayırlı olsun geçmiş olsun canım hosgeldi bebisin sağlıkla büyüsün

Kızlar bebeğim 15 günlük oldu arada hafif kusmaları oluyor bebeğinde kusma olan var mı doktora götürmeli miyim?

İnşallah değildir. Alerji gerçekten çok zor. Kizimda 1.5 sene diyet yaptim. Özellikle sosyal hayatı cok etkiliyor.
Kesinlikle etkiler paketli gıdalar dışarda yeme içme durumları birde kasımda işe dönücem hadi sütüm yetmedi desem formül mama bile sıkıntı. Kızımdada bir dönem olmuştu ama geçti o dönemdede süt ürünlerinden uzak durmuştum.

Belki de öyledir minnak bagirsaklari zorluyor bebislerimizi. Benimki de ikiniyor sürekli zamanla geçecek hani gazi da çıkıyor kabız da değil bir ikinmadir gidiyoruz
Ikınma normal karın kasları henüz gelişmediği için kaka sıvı olsa bile çıkarırken kabız gibi ıkınıyolar o durum geçici normal bir süreç canım

Doğum yapan arkadaşlar sağlıkla büyütün inşallah M mira kaya64 görmedim seni cnmn nasıl oldun merak ettim kızlar kimler kaldi bu gurupta dogurmayan
Daha doğurmadım canım ilacı az veriyorlar bebek anne yorulmasın diye bu üçüncü günüm beklemekten sıkıldım hastanede
İnşallah sağlıkla gelir kızım bugün serum olarak vericekler

Ben de ayni hayali kurmustum. Malesef hayallerim suya dustu. Bi de o kadar emzik aldim. İlla birini tutar diye. Yok olmadi

Biliyorsun o zaman zorluklarını. Alerji mamaları da normal mama gibi değil. O kadar igrenc kokuyordu ki kizim asla icmedi.

Bnimki de emzik bazen tutyo alişir diye bn vermek istemiyorum,

Çok çekmedim 2 aya yakın tüketmemiştim kakasında kan görünce sonra geçti doktor alerji değil ama şimdilik bağırsakları tolere edemiyor olabilir demişti. Çok katı olmayacak şekilde kesmiştim süt peynir falan. İnşallah Erimin de aynıdır kan yok kakasında. Ablası ishal gibiydi bulaştırdı mı diye düşünüyorum. Mukus düzeliyor gibi.

Canm bizimde o haftada mukus gibiydi sonra kendiliğinden düzeldi

Kızlar çok yorgunm ya büyük oğlumla yeteri kadar Zaman geciremiyorm diye vicdan azabı çekiyorum ya ama çok ta yorgunm şimdi günde iki kez yemekleri yap misafirlere bebek derkn gece 2 de yatıyorum bebek kalkmadı sürece uyandrmiyorum bazen 3 saate yakin kaldrmyorm

Merhabalar hepinize hayırlı olsunn bebekleriniz ben ekim anneleri grubundan geliyorum genel anesteziyle doğum yapan bana yardımcı olabilecek olan var mı cok korkuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…