2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
Canim benim ilk kizimda boyle ilk ayinda 500 gr almisti sadece. Dil bağı vardi. Doktor onu kestir dedi. Yeterli emememis oyle olunca. 1. Ayinda onu yaptrdik. 2.ay 1 kilo almisti. Oyle bir durum yok degil mi sizin? Yine de yazayim dedim aklinda olsun diye
Dil bağı vardı canım haftası dolmadan kestirdik

Mama verdiğin için sütun artmıyor olabilir. Mamayi yavaş yavaş azaltıp kes bence canım. Sütun de bebek emdikce artacaktır insaallah
Onu da denedim. Önce gece kestim mamayi sonra gündüz azalttım ama kilo almayınca 60 cc ye çıkar dedi doktor. Şimdi iki memeden emiyor sonra mama yiyor peşinden yine emiyor

İnşallah iyi şeyler dick canm birde bu süt alerjisi baska belirtileri varmı
IMG_4785.png
Bunlarmış ben kızımda kan ve mukus görmüştüm 2 ay içinde düzeldi alerji değildi ama bağırsak florası oluşurken inek sütüne tepki verdi. Kızım ishal gibiydi bulaştırdı mı bilmiyorum belki geçici bakteriyel bişeydir çok yoğun değil ama günde 1-2 mukus geliyor

Kızlar serum iyi geldi şu anda 4 cm açılmam var nişan da geldi kanlı olarak iki saat Pause verdiler kızım için dinlensin diye bir saat sonra tekrar suni başlıycaklar birde pda epudiral yaptılar belden iğne hani ağrı olmasın diye ama daha başlatmadılar ağrım çoğalınca onu vericekler dua edin lütfen bu gece doğumum olsun sağlıkla kızımı kucağıma alayım yoruldum açım bitap düştüm 🤲🏻

Kızlar serum iyi geldi şu anda 4 cm açılmam var nişan da geldi kanlı olarak iki saat Pause verdiler kızım için dinlensin diye bir saat sonra tekrar suni başlıycaklar birde pda epudiral yaptılar belden iğne hani ağrı olmasın diye ama daha başlatmadılar ağrım çoğalınca onu vericekler dua edin lütfen bu gece doğumum olsun sağlıkla kızımı kucağıma alayım yoruldum açım bitap düştüm 🤲🏻
Hayırlısıyla bir an önce al inşallah bebeğini kucağına 🤲

Allah kolaylık versin bundan sonrası da su gibi geçsin 🙏🏻

Bebeklerinizi gece uykusuna nasil geciriyosunuzz?
Bir süre uyanık kalyo benimki sevip cimiriyoz etrafa bakıyor üstünü değistryom pişik kremi sürüyorm emziryom sonra gazını çıkaryom kucağımda fiş fiş kayıkçı söylüyorum gidiyo koyuyorum yatağa B BirNBirE o galiba duş aldryirdu yada başka biri dalmada zorluk çekiyorsa şükür bnimki düzeni oturdu

Canım birkaç kere fiskirir gibi kustu benim bebeğim hatta 3 kere oldu tam. Doktoru çok sık değilse sorun değil dedi. Korktum bayagi hatta öyle kusunca.
Cnm bizimde 2 kere oldu her seferinde degilse sorun yok dedi aynen. Benim kizin uyumama donemi basladi dun geceden bu yana cok fenayim resmen gun sayiyorum buyusun diye henuz 11 gun oldu

X