2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
Mama bende birkaç kere verdim full sagarsk verdigim için sütümu. hemşirenin direktifine göre hareket etmek lazım. Bebiş tok olsa mamayı içmez diye düşünüyorum. Canım uykunu alabiliyor musun az da olsa. Uykusuzluk direkt süt kalitesini etkiliyor. Sakin üzülme bu konuya zaten sinirdaymis biraz dikkatle düzelir bence.

Evet o da var doysa mamayı istemez. Bazen hepsini içiyor bazen yarım bırakıyor. Uyku ilk zamanlar zordu ama şimdi daha iyi. Bakalım düzelir inşaallah

Kızlar merhaba dünden beri her iki saatte bir ilaç alıyom gece 11 de kestiler bebekte bende dinlenelim diye bugün sabah tekrar başladılar 2 şer vermeye birden yüklenmek istemiyorlarmış yavaş yavaş yapalım diyorlar
Ama sancım halen yok dün vardı ilaç kesildi geri durdu üç gün sürer böyle dediler
Benim gibi birşey yaşayan var mı perşembeye kadar gelmezse kızım perşembe sezeryan konuşulacak

Canım bende seni merak ediyordum. Süreci hiç bilmiyorum ben direkt sezaryen oldum. İnşallah seninki normal ve sağlıklı ilerler

Biz ikinciyi de hastane de aldirdik. Bana istersen emzir aglamasin dediler sorun yok dedim cunku memelerim yaraydi. Sonra canim doktorum yetisti onun kucaginda aldilar kani. Ve hic aglamadi
Çok sevindim ağlamamasına şimdi çıktım hastaneden 2. Yi aldıklarında sürdükleri kağıt farklıymış ve bizim hastanede yokmuş ya of şansıma (

Canım sağdığım sütü nasıl veriyor eşin

O gün çektiği gaz sancısı değildi sanırım canım vücud ağrısıydı çünkü o gün kakasını yaptı gazını çıkardı ama gene ağladı atak dönemiydi belkide

Ay inşallah sağlıkla kolaylıkla doğurursun ya

Hayırlı olsun bebişin sağlıkla büyüt
Memeler terbiye olana kadar o taş olma durumu olacak bebekte zamanla boşaltacak 20 gün bir süreç var önünde sabır

Kuzumm nasılsın? Erim paşa nasıl? İyileşti mi sünneti ?
İyiyim kuzucum evet çok iyi haftasında iyileşti tamamen dikişler duruyor onlar eriyip gidecek. Genel hali iyi de 2 gün perişan olduk mukuslu kaka yapıyor süt ürünlerini bıraktım perşembe tahlil isticem kalça usg çekilecek. Sen nasılsın Uraz beyler napıyolar

Süt alerjisi mi acaba kuzum çok geçmiş olsun haber et bize de Uraz napsin mizirdaniyor komik ya beni güldürüyor çok azıcık da yoruyor

Gözün aydın canim tebrikler sağlıcakla büyütün oglusu enerjin de güzel geldi sevindim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…