2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    177
Bugün suni alıcak arkadaşımız var canım bende pazartesi alıcam bizler 41 haftadayız bugün şöyle düşün zor olucak ama sonunda evladını sağlıklı şekilde kucağına alıcaksın eninde sonunda sancı çekeceksin kendini böyle korkutma ben artık suniyi kendim istiyorum düşün beklemek Te zor çünkü
Canım ben suni sancıya dayanacak gücü kendimde görmüyorum 😞 41 e kadar beklerim kendiliğinden gelmezse sezeryan isticem

Ay benim gibi bi kişi daha 😩 ben 37 de çatı muayenesi olduğumda yumusamaya başlamış demesine rağmen tık olmadı suan tam 40. Haftaya girdik hala çok bugün doktora gideceğim ne diyecek bilmiyorum ama suni dicek gibi deli gibi korkuyorum 😧 burda suni alanlar da korkma diyor ama işte gel dinlet sen sana 😩🥰
Benide yarın yine muayene edecek muhtemelen gel yatış verelim dicek kabul etmicem:KK43:

Biogaianin belli bi başlama ayı var miydi. Büyük kizimda kullanmıştım ama hatırlamıyorum. 15 gunluguz biz. Gaz sancıları oluyor baslasam mi bilemedim.
Tam 14 günlükken başladık biz canım. Doktor yazmıştı. Bebeğim pek faydasını göremedi inşallah seninki görür 🙏 biz başka bir damlaya geçtik. Doktoru her bebeğe her damla iyi gelmeyebiliyor deneme yanılma oluyor dedi. Masraflı bir deneme oldu 😅😅

Bi de şey soracağım size serumu taktılar diyelim anında sancı başlıyor mu ne kadar süre sonra başlıyor örnek veriyorum dayanamadın istemiyorum dedin serumu çıkarır çıkarmaz gidiyor mu sancı nasıl bısey bu
Hemen sancı başlamıyor kasılmalar başlıyor sonra adet sancısı gibi belde ve karında ağrılar başlıyor 6 cm acizlikten sonra ağrılar biraz daha artıyor. Suni sancı 2 yönden de yapılıyor ben ilk kızımda serum şeklinde.aldim bu doğumunda fitil olarak verildi. Fitil açılmayı daha çabuk yapıyor serum olan daha yavas

Tam 14 günlükken başladık biz canım. Doktor yazmıştı. Bebeğim pek faydasını göremedi inşallah seninki görür 🙏 biz başka bir damlaya geçtik. Doktoru her bebeğe her damla iyi gelmeyebiliyor deneme yanılma oluyor dedi. Masraflı bir deneme oldu 😅😅
Büyük kızımda ben de bir cok gaz damlasi kullandim. En iyi biogaia gelmisti. Super bi etki yaratmadi ama bi nebze olsun rahatlamıştı. Nurse harvey diye bi damla denemistik aman yarabbi cocuga verdikce kustu. Malesef deneme yanilma yapacağız yine☺️

Canım benimde endişelerim oluyor ama kızımı düşününce dayanırım Allahın izniyle diyorum eninde sonunda çekilecek o sancı
Öyle tabi ben de hep sonunu bebeğimi kucağıma aldığımı düşünüyorum Allah’ın izniyle sağ Salim hepimiz alırız inşallah diğer arkadaş ne yaptı acaba çok merak ediyorum valla ☺️

Büyük kızımda ben de bir cok gaz damlasi kullandim. En iyi biogaia gelmisti. Super bi etki yaratmadi ama bi nebze olsun rahatlamıştı. Nurse harvey diye bi damla denemistik aman yarabbi cocuga verdikce kustu. Malesef deneme yanilma yapacağız yine☺️
Nurse harveyi biz dün ilk defa denedik canım inşallah öyle bir etkisi olmaz.

Hayırlı olsun çok sevindim canım kaç saat sürdü suni sancın nasıldı kaçta verildi suyun ne zaman geldi pazartesiye kadar bilgilenmiş olurum 😍😂😂
Aynı sorular kafamda inşallah müsait olup cevap verebilir 🥰 kontrolden çıktım kafası kanala girmiş dedi pazartesi gel dedi bakalım en son çarşamba gelmezse suni sancı ıstersen sezeryan da olur sen seç ama suniyle normalin farkı yok deneyelim diyor bakalım ☺️

Merhaba kızlar 39+2 yim normal doğum istiyorum.39. Haftamda dr bebeği uyardı alttan muayene ederken bir taraftan üstten de itti:KK43: rahim ağzın hala yumuşamamış dedi bana. Her gün egzersiz yürüyüş hurma çay ne bulursam yapıyorum bir de bu karınla günaşırı ilişki yapıyoruz dr istediği için ama benim bebe hiç istifini bozmuyor . Dr da iri olduğundan korktuğu için suni verelim başlatalım doğumu diyor ben suni sancıdan çok korkuyorum
Her gün yarım saat sıcak suya oturmaya çalış o da iyi gelir inşaallah

Aynı sorular kafamda inşallah müsait olup cevap verebilir 🥰 kontrolden çıktım kafası kanala girmiş dedi pazartesi gel dedi bakalım en son çarşamba gelmezse suni sancı ıstersen sezeryan da olur sen seç ama suniyle normalin farkı yok deneyelim diyor bakalım ☺️
Hakkında hayırlısı olsun canım benim bir aksilik çıkmazsa Allahın izniyle suni deniycem ben

gaz çıkartıyor pıt pıt çok güzel ama kaka yapmyo yapmyincada inanılmaz zorluyor kendini dünden bugüne zorlandi bir saat önce yapti yavrum yapinca uyuyo

prameture değil galiba 37+1 de doğdu canm

Kiz kaka sorunu yokken uyuyo ama o varkn asls
Ay sevindim ya ben uykusuzluktan ayakta zor duruyorum birde benim kızın kanında çıktıda 2. Ay başlanacak dedi doktor oda Kan ilacı ben erken doğdu diye hatırlıyordum seni ondan dedim benim kızda erken uyudu memlekete gidicez ev toparlıyorum valla birde ben metsil vermeyi bıraktım kendi başına yapmaya başladı gazını da çıkarıyor baktım yapamazsa öyle veriririm yine

X