2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
1 gün arayla mı 23 ve 55 çıktı birde sana şu kadar çıkacak diyebilen olacağını sanmıyorum ama tahmini pazardan pazar hesaplarsak 1500lerde çıkmalı ki artık hcgde bakmazlar kese var mı diye bakarlar bence 10 gün sonra git hem kalp atışı hem bebek görürsün
Evet hocam bir gün arayla öyle çıktı, direkt kalp atışı duyulacak olur mu ki

Miladini dolduruyorsun zaten diyor doktorum da. Kalp atışı yuksekse bu cocuk icerde biseyler yasiyor ama ne yaşadığını bilemeyiz diyor. İnşallah dedigin gibi kövezde kalma durumuyasamadan sağlıcakla gelir dünyaya.

Canım bilmiyorum doğum yaptın mı ama benimde geçen yüksek çıktı ikinci nst sorunsuz çıktı ama yinede doppler ile bakalım dediler. Boynundan 1 tur kordon varmış. Perinatoloji baktı daha sonra şükür sorun teşkil etmiyor dedi

Kızlar benim kız çok huy değişti derin uykuya dalmiyor çok sık uyaniyor durmadan ağlıyor gazını da cikarirken ağlıyor sanırım sancilaniyor gazlı mi bu Bebek çıkardığı halde acaba yinemi gazlı oluyor birde üç gündür tatasi ölmüş balık gibi kokuyor affetdesiniz resmen kusmam geliyor sizce neden acaba bağırsak enfeksiyonu mu oldu

Kızlar günaydın sanırım sağ mememde mastit oluştu dün gece 2 de ağrı ile bir uyandim ne yaptıysam geçmedi, gecmiyor. Ağlaya ağlaya bir hal oldum valla yaşadıgim en değişik acı 😔 şimdi hastaneye geldim inşallah doktor çözer durumu 1 saatlik uyku ile duruyorum.
Allah şifa versin çok geçmiş olsun 🩵

Kızlar benim kız çok huy değişti derin uykuya dalmiyor çok sık uyaniyor durmadan ağlıyor gazını da cikarirken ağlıyor sanırım sancilaniyor gazlı mi bu Bebek çıkardığı halde acaba yinemi gazlı oluyor birde üç gündür tatasi ölmüş balık gibi kokuyor affetdesiniz resmen kusmam geliyor sizce neden acaba bağırsak enfeksiyonu mu oldu
Yetişkinlerde bile dışkılamadaki kokular ya da renk farklılaşınca hastalık belirtisi olabiliyor canım, bebek bakımı konusunda tecrübem yok ama henüz süt içiyorsa ve dediğin gibi koku varsa bence doktora göstermende fayda var

X