2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
39+0 selamlar gelen giden yok çevremdekiler arayıp baskı yapıyorlar 😂😂daha gelmedi mi diye bende arada sırada gelen sancı birde ishal başka belirti yok birde doktorum bir hafta önce gelir demişti bugün tam bir hafta önce hani nerde kızım 😂😂
Canım ne durumdasın, bugün gittim sancı çıkmadı. Doktor son 10 gün dedi. Suni sancı verecek eğer kendi gelmezse, bu arada bebiş kanala girmemiş halen. Suni sancı bebeği kanala indiriyor mu acaba? İnmezse sezeryan mı olacak acaba

Canım ne durumdasın, bugün gittim sancı çıkmadı. Doktor son 10 gün dedi. Suni sancı verecek eğer kendi gelmezse, bu arada bebiş kanala girmemiş halen. Suni sancı bebeği kanala indiriyor mu acaba? İnmezse sezeryan mı olacak acaba
Valla pilates topu üstünde bebek kanala insin diye çabalıyorum 😂merdiven inip çıkıyom tık yok normal doğum terminim 19 haftaya cuma yani isterim ki suni sancı olmadan doğal olarak kızım kendi gelsin ama işte hanımefendinin canı nasıl isterse mecbur bekliyoz 😂❣️sağlıkla gelsinler bakalım kim önce doğuracak haha

Canım çok araştırma yaptım bazen suni sancı verseler bile inmiyor bebek sezaryene dönüyor ama bazen de suni sancının sonu güzel normal bir doğum oluyor inşallah yavrularımızı sağlıklı şekilde kucağımıza alacağımız şekilde doğumlarımız olur

Canım çok araştırma yaptım bazen suni sancı verseler bile inmiyor bebek sezaryene dönüyor ama bazen de suni sancının sonu güzel normal bir doğum oluyor inşallah yavrularımızı sağlıklı şekilde kucağımıza alacağımız şekilde doğumlarımız olur
Ay valla ben de merdiven inip çıkıyorum dizlerim çok ağrıyo artık çömelme yapmaktan. İnşallah kendi gelir suni sancıya gerek kalmadan, suni sancıyı alıp sonradan swzeryana dönmesi de en korktuğum 🫨hem sancı çekiyorsun hem de sezeryan oluyorsun. Bakalım hayırlısı artık. Ben doğuracak gibi değilim, kontakta kalalım😂

Ay valla ben de merdiven inip çıkıyorum dizlerim çok ağrıyo artık çömelme yapmaktan. İnşallah kendi gelir suni sancıya gerek kalmadan, suni sancıyı alıp sonradan swzeryana dönmesi de en korktuğum 🫨hem sancı çekiyorsun hem de sezeryan oluyorsun. Bakalım hayırlısı artık. Ben doğuracak gibi değilim, kontakta kalalım😂
Kuzucum bende aynı durumdaydim ne yaptıysak inmedi bebiş bir de hızlı kilo almaya başladığı için ben sezaryeni tercih ettim suni sancı denemedim bile. İnşallah seninki kanala girer normal normal başlar doğumun 🙏

Emziren annelerim meme sıcaklığına baktınız mı hiç termometre ile. Ben ateşle uğraşıyorum iki gündür ateş ve eklem ağrısı

Canım hiç beklemediğimiz bir anda gelebilirler dört gözle bekliyom valla Allahım kolay hayırlı doğumlar nasip etsin 🤲🏻❣️

Kuzucum bende aynı durumdaydim ne yaptıysak inmedi bebiş bir de hızlı kilo almaya başladığı için ben sezaryeni tercih ettim suni sancı denemedim bile. İnşallah seninki kanala girer normal normal başlar doğumun 🙏
İnşallah canım inmesi için son 10 gün bakalım. Sana da geçmiş olsun canım, mastit olmuşsun galiba. Ne dedi doktor

Benim 3 gündür nişanlım geliyor 3,5 cm açığım var ama henüz ağrılarım başlamadı su da gelmedi tahmini ne zaman olur bilmiyorum

Cnm buzluğa marul koy soğuk soğuk göğsüne onu uygula ben 2 gebelikte onu yapmıştım hep
Marulu denemedim canım suan acile geldim ateşim çok çok yüksek malesef evde tüm yöntemleri denedim mastitim de geçti o düğüm ama ateş geçmiyor sıtma gibi ateş titreme. Göğüslerim 40.6 falan ateşi başımın ateşi de öyle fena durumdayım bakalım ne olacak

Marulu denemedim canım suan acile geldim ateşim çok çok yüksek malesef evde tüm yöntemleri denedim mastitim de geçti o düğüm ama ateş geçmiyor sıtma gibi ateş titreme. Göğüslerim 40.6 falan ateşi başımın ateşi de öyle fena durumdayım bakalım ne olacak

Of kıyamam çok zor hem bebek hem annenin rahatsız olması inşallah tez vakitte toparlarsin cnm ama aklında olsun birdaha olursan ( umarım olmazsın ) yuvarlak marulu veya lahana dene hemen

X