2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
Kizlar bende daha dogurmadim 37+3 teyim. Onumuzdeki hafta cumaya dogumu planliyoruz bir aksilik olmazsa 🥰
Hayırlı olsun öncelikle 🥰 doktor neye göre bu kararı verdi canım bilmediğim için soruyorum senle aynı haftadayız. Geçen gittim sancıları beklicez dedi bana yani doğurursun doğuramazsjn diyemem şimdi dedi 5 dk konuştu yani çıktı odadan . Belirsizlik içinde kaldım. Bebeğe bakarak mı veriyorlar bu kararı ?

Hayırlı olsun öncelikle 🥰 doktor neye göre bu kararı verdi canım bilmediğim için soruyorum senle aynı haftadayız. Geçen gittim sancıları beklicez dedi bana yani doğurursun doğuramazsjn diyemem şimdi dedi 5 dk konuştu yani çıktı odadan . Belirsizlik içinde kaldım. Bebeğe bakarak mı veriyorlar bu kararı ?
Cnm ameliyat günü 39. Hafta doluyor. Bir onceki dogumumda sezeryan olunca daha fazla beklemeye gerek yok dedi.

Bu burun tikanikligi beni bitirdi otrivine kullaniyorum onu cok kullanmak istemiyorumnzaten karnimda baski birde burnum tikaniyor cok halsizim cok

B BirNBirE kuzum erim kaka yaparken zorlanıyor mu rüzgar mahfediyo bizi sonra yapyo ama cok zorlanıyor yani yapıncada sert degil yumuşak ara ara çıkaryo ama çıkarana kadar mahfediyo bizi kndini cuma günü kontrol var o zaman kadar ne yapsam diye düşünüyorum 🥲

X