2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
38+4 az kaldı aynen canım ama gel birde bana sor ne zaman gelir nasıl gelir dışarı çıkınca bile korkuyorum bir yerde doğururum diye endişe kaygı bekleyiş heyecan hepsi bir arada 😂😂
Ayy vllha haklısın bn bile kontrol diye gitim elime doğum kağıdı acil diyince şoka girmiştik inşallah zamanında en güzel şekilde glir csnm😍

Sizde oyle misiniz keyfim hayat enerjim yok hic ayakta duramiyorum boyle bir fena oluyorum kafam kalkmiyor sanki :/

Hemde nasıl üstümde sıkıntı var sanki çok kötü hissediyorum
Ben de öyleyim yaa burda kızlar aksine doğuma yakın enerji patlaması yaşıyordu biz niye böyle olduk 😅 tam yürüyüş egzersiz yapmam gereken vakit elim ayağım kalkmıyor birkaç hareket dışında hiç bisey yapamadım bugün yine sıcağın da etkisi var tabi ama bu kadar etkiler mi bilmiyorum bi boşluk olsa uyuyorum bile gün içinde 🥹

38+4 az kaldı aynen canım ama gel birde bana sor ne zaman gelir nasıl gelir dışarı çıkınca bile korkuyorum bir yerde doğururum diye endişe kaygı bekleyiş heyecan hepsi bir arada 😂😂
Ayy vllha haklısın bn bile kontrol diye gitim elime doğum kağıdı acil diyince şoka girmiştik inşallah zamanında en güzel şekilde glir csnm

Paylaşmak istedim kızlar 😍😍🥲 bugün tam bunu konuştuk 😍

Eklentiler

• Screenshot_2024-07-09-20-46-15-724_tr.com.happydigital.happykids.jpg
    Screenshot_2024-07-09-20-46-15-724_tr.com.happydigital.happykids.jpg
    97,2 KB · Görüntüleme: 49
  • Screenshot_2024-07-09-20-46-08-781_tr.com.happydigital.happykids.jpg
    Screenshot_2024-07-09-20-46-08-781_tr.com.happydigital.happykids.jpg
    87,8 KB · Görüntüleme: 47
Hemde nasıl üstümde sıkıntı var sanki çok kötü hissediyorum

Ben de öyleyim yaa burda kızlar aksine doğuma yakın enerji patlaması yaşıyordu biz niye böyle olduk 😅 tam yürüyüş egzersiz yapmam gereken vakit elim ayağım kalkmıyor birkaç hareket dışında hiç bisey yapamadım bugün yine sıcağın da etkisi var tabi ama bu kadar etkiler mi bilmiyorum bi boşluk olsa uyuyorum bile gün içinde 🥹

Asiri mutsuzluk hali de var. Büyük cocugu anneannesije gonderdim ona bile bakacak durumda degilim. Beynim uyusuk sanki :/ uyumasam bile gozlerim kapali yatiyorum ay icim cok sıkıldı kızlar

Asiri mutsuzluk hali de var. Büyük cocugu anneannesije gonderdim ona bile bakacak durumda degilim. Beynim uyusuk sanki :/ uyumasam bile gozlerim kapali yatiyorum ay icim cok sıkıldı kızlar
İyi yapmışsın canım. Bi film dizi aç izle biraz kafan dağılır ben bugün öyle yaptım iyi geldi canım

Valla oyle mi yapsam tv hic acik degildir. Ev sessiz ve sicak depresif oldum iyice. Ne onerirsin ne izliyorsun :)
Bizde de normalde yemek saati dışında açık değildir ama aç gitsin şu an tvde ne var bilmiyorum canım ben internetten ilk rastladığım filmi izledim bugün sırf o depresifliğe girmeyeyim diye 😅

Bizde de normalde yemek saati dışında açık değildir ama aç gitsin şu an tvde ne var bilmiyorum canım ben internetten ilk rastladığım filmi izledim bugün sırf o depresifliğe girmeyeyim diye 😅
Simdi actim valla tv yi izlemiyorum ama ses oldu klimaninda altina oturdum. Ay nefes alabilmek nimet gercekten. Bunu bu gebeligimde iyi anladim

Oskar çöllerde izliyom öle uykusuz uykusuz 😂 oğlum diyo anne sanki gözlerin çıkacak yerinden 😂😂😂
Ayy valla analık diyorum. Bende kizi ananesije gonderdim bugun yok yani sifir enerji. Görüntülü konusurken gozlerim kapanmis anne uyuyorsun diyor. Yok yok telefon takilmis seni dinliyorum dedim 😄

Kızlar Benim miyomum da var biri 2 gün önce yatıracağım belki 4 gün sonrada yatıracağım dedi sezeryan sırasında (miyomları da alcak her iki doktorda)Başka bir doçent var oda önce yatırmam sonra 1 gece yatıracağım dedi.Kafam karıştı kızlar ya 🥲

Bunların hepsi bende de var, zaten günümüz aynı senle. Ama artık doğsun istiyorum ben. En büyük isteğim bu. Sonrası gelir gibi ya😅

Bunların hepsi bende de var, zaten günümüz aynı senle. Ama artık doğsun istiyorum ben. En büyük isteğim bu. Sonrası gelir gibi ya😅
Eşim biraz önce şey diyor koltukta uyuya kaldım her uyandığımda hareket ediyordun
Bunlar kızımızın gelmesi için mi diyor 😂😂
Yorgun bitkinim ama gelmesi için de birşeyler yapmak istiyom en azından kolay doğum olsun diye inşallah kolaylıkla sağlıkla gelirler 🌸🫶🏻

X