2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
Gercekten mi cnm valla asil is dogurduktan sonra sanki
Tabiki içerde bakmak daha kolay sen uyuyorsun ağlayan yok yiyorsun besleniyor falan da hareket edebilmeyi özlemişim gebelik sürecini de bebek hareketleri hariç hiç sevmeyen biri olarak doğurmayı tercih ederim ağrı sızı da azalınca bide tecrübeyle rahat geçiriyorum çok şükür 🌸🙏🏼

Tabiki içerde bakmak daha kolay sen uyuyorsun ağlayan yok yiyorsun besleniyor falan da hareket edebilmeyi özlemişim gebelik sürecini de bebek hareketleri hariç hiç sevmeyen biri olarak doğurmayı tercih ederim ağrı sızı da azalınca bide tecrübeyle rahat geçiriyorum çok şükür 🌸🙏🏼
Altına imzamı atıyorum 😍

Haklılar da köşe yastığı olsunlar diye de doğurmadık ayol zorluklarıyla kolaylıklarıyla kabul ederek içinden nasıl geliyorsa öyle davran 💜
Bizde öyle yapıyoruz eşime tepki vermeye başladı sanki bebiş ya da biz öyle sanıyoruz. Ay bir de benim ilk bebeğim hiç indirmek istemiyorum kucağımdan 🥰
Ay vllha bn asla takmam öle bir sey mi olur yeni doğan ilk üç ay temas ile güvende olurlar bn bol bol alyorum kucağıma sarılıyorum babası öle işten gelince alyo odanin icinde konuşa konuşa göğsünde gezdiryo keza oğlum alyo kucagina bnim yardimimla 😍
Eşim bizimle hala haftaya başlayacak işe bir o bir ben alıyoruz kucağımiza doyamadık 🥰
İnsan kendini durduramiyor bence bol bol alın eğer çalışan anne degilseniz çünkü gerçekten kucağa alisiyorlar tadını çıkarın bu günlerin en fazla emekleyene kadar kucak istiyorlar sonra durdur durdura bilirsen😁
İşten ayrıldım ben biraz bebişi büyüttükten sonra döneceğim aslında işten de tam olarak bu yüzden ayrıldım 😅🥰

Merhaba kızlar. 38+3 haftalik hamileyim . İkinci normal dogumum olucak nasipse . Bugun kahverengi sumuksu akintim geldi . Adet sancim vardı sonra geçti. Doktora sordum dogum yaklaştığı için dedi oluyor .
Sancim falan yok çok nadir oluyor geçiyor.
Benim gibi akıntısı olup nisan diyorlar sanırım buna sonra dogum yapan oldumu acaba ?
Benim nişanım ki tam nişansa sayılmaz aslında dört gün boyunca leke şeklinde geldi. Ebem de doktorum da rahim ağzın yumuşamaya başlamış, nişanın yavaş yavaş gelmesi gibi düşünebilirsin dedi. Pzt gelmeye başladı cuma doğurdum

Bizde öyle yapıyoruz eşime tepki vermeye başladı sanki bebiş ya da biz öyle sanıyoruz. Ay bir de benim ilk bebeğim hiç indirmek istemiyorum kucağımdan 🥰

Eşim bizimle hala haftaya başlayacak işe bir o bir ben alıyoruz kucağımiza doyamadık 🥰

İşten ayrıldım ben biraz bebişi büyüttükten sonra döneceğim aslında işten de tam olarak bu yüzden ayrıldım 😅🥰
Tadını çıkarın inanki csnm o kadar özlüyorsunki o günleri kimseyi dinleme bn oğlumda dinlemedim hiç pişman değilim 😍😍

Bebisleri doğan anneler, bebisleri kucaginiza alıştırmayin telkinleri alıyorum eşim de bende indiremiyoruz kucagimizdan 🥺
Ayy sinir oluyorum şu lafa yaa. İki saatte bir emzirmek için kucağıma aldığım bebeğin kucağa alışmaması mümkün mü? Kaldıki bu günler çok kıymetli bırak alışsın kokunı alsın onun buna ihtiyacı var. Belki bizim iyiliğimiz için söylüyor tamam ama dediğim gibi alışmaması mümkün değil

Ozaman tadını çıkarın bu halleri çok özleniyor oğlumdan biliyorum şimdi kızım büyüyecek bu hallerini düşündükçe özlemeye başladım bile😁

Çatlak tedavisi yok değil aslında ben çok kilo verdiğim dönemde çatlaklarım oldu bir süre kullandığım yağ ve biraz sporla tüm çatlaklarım kaybolmuştu.

Yok canım kasinsa bile özellikle dokunmuyorum tetiklemiyim diye zannetmiyorum o yuzden cizik oldugunu. 4. Ay başladığından beri lierac ve bio oil kullanılaniyordum. 😥

Çatlak tedavisi yok değil aslında ben çok kilo verdiğim dönemde çatlaklarım oldu bir süre kullandığım yağ ve biraz sporla tüm çatlaklarım kaybolmuştu.
Karnımı hiç kaşımamama rağmen 33. Hafta başladı çatlaklar ve malesef alt karnımda iyice arttı şuan 37yim uzun zamandır kaşınmıyordu yine başladı kaşınmaya muhtemelen o bölge çatlamaya devam ediyo , moralim bozulduğu için bakmak dahi istemiyorum, keşke sporla karında ki çatlakta gitse ama hiç sanmıyorum

Ayy sinir oluyorum şu lafa yaa. İki saatte bir emzirmek için kucağıma aldığım bebeğin kucağa alışmaması mümkün mü? Kaldıki bu günler çok kıymetli bırak alışsın kokunı alsın onun buna ihtiyacı var. Belki bizim iyiliğimiz için söylüyor tamam ama dediğim gibi alışmaması mümkün değil
Demi ya sanki oyuncak tır emzir at yatağa dediler bnada 😂😂😂

Karnımı hiç kaşımamama rağmen 33. Hafta başladı çatlaklar ve malesef alt karnımda iyice arttı şuan 37yim uzun zamandır kaşınmıyordu yine başladı kaşınmaya muhtemelen o bölge çatlamaya devam ediyo , moralim bozulduğu için bakmak dahi istemiyorum, keşke sporla karında ki çatlakta gitse ama hiç sanmıyorum
Canm kaşıntın elinde ayağında da oluyormu

Elektronik burun aspiratörü alan, kullanan var mı? Ben bugun aldim ama gerek yoktu, orta kulak iltihabı yapar, yok kulak zarini yirtar, yok cekmez, yok tahriş eder gibi seyler duyuyorum sinirim bozuldu.

Tadını çıkarın inanki csnm o kadar özlüyorsunki o günleri kimseyi dinleme bn oğlumda dinlemedim hiç pişman değilim 😍😍
Valla bizde mutluyuz böyle 🥰
Ozaman tadını çıkarın bu halleri çok özleniyor oğlumdan biliyorum şimdi kızım büyüyecek bu hallerini düşündükçe özlemeye başladım bile😁
Yenidogan sıkıcı olur diyordum, hiç düşündüğüm gibi olmadı valla 😍

Valla bizde mutluyuz böyle 🥰

Yenidogan sıkıcı olur diyordum, hiç düşündüğüm gibi olmadı valla 😍
Bnde en çok 4 aylık dönemini seviyorum ya o İlk tepki ve biri alınca bnim için ağlaması ordaki havam😂😂😂 çok özlemişim herşeyiyle ve oğlumda çok büyük kaybim olmuştu hiç tadını çıkarmdim ama bunda cikarcsm 😍😍birdaha Bebek olmayacaklar bunlsr en güzel zamanlarmiz tâbiki zorluğu yorgunluğu vsr ama herşeye değer herşeye 😍😍 hepimiz huzurla mutlulukla büyütelim inşallah bebeğimizi 🤲💜

Boşver milleti ya Banada diyorlardı kol düğmem o benim çıkaramıyorum kolumdan diyordum. Erim ikinci bebiş yine her istediğinde kucağımızda tabi ki seve seve öpe öpe büyütücem 😍

X