2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
Of benim de ya, özellikle çömelme yapmaktan diz kapaklarım ağrıdı. Yada kilo aldığım için bilmiyorum çok zor geliyor çömelme squat falan. Ama doktor da hareketleri artır daha kanala girmemiş dedi
Ay ne güzel sen başlamışsın ben de arada bi yürüyüş dışında bisey yapamadım daha bugün ben de squat falan başlayacağım. Olsun canım sen yine yapabildiğin kadar yap gerisi artık takdiri ilahi

Kızlar merhabalar bebegimin kalp atışları 3 seferdir yuksek çıkıyor. Tasikardi olabilir dedi doktorum. Su an 36+5 im. Kendisi de haftaya yok oyuzden Çarşamba tekrar nst cekelim yine boyle olursa Perşembe yani 37+1 de alalim diyor. Cok da erken. Kövezde kalmak zorunda kalir diye korkuyorum. Başına böyle birsey gelen var mi? Naptiniz? Surec nasil oldu? Ve ya bu durumu düzeltmek için benim yapabilecegim bir sey var mi biliyor musunuz?

Maalesef girmemiş. 2 gün sonra kontrolüm var inşallah girmiştir artik geceleri uyumak hareket etmek işkence oldu resmenbugün böğürtlen yaprağı çayı dediler onu içtim inşallah işe yarar
Kaçıncı hafta canım benim de 38. Hafta içinde kanala girmiş ama henüz sancım yok kasılma var ara ara ya sanciyi anlamzsam diye de endiseleniyorum

Aslinda 37+ prematüre degil neden kuvözde kalsin? Artik normal dogum haftasinda. Bazen bebeklerin disarida olmasi iceride olmasindan cok daha iyi.

Bugun sondan bir önceki kontrolüm vardi. Bebegim 3200 olmus.37+2 icin güzel dendi. Ameliyat günümüz 38+3e denk geliyor. Doktorumuz 3500 dogacagini düşünüyor. Ama galiba son haftalarda kilo alimi azaliyor dogru degil mi?

39
Kaçıncı hafta canım benim de 38. Hafta içinde kanala girmiş ama henüz sancım yok kasılma var ara ara ya sanciyi anlamzsam diye de endiseleniyorum
39+3 deyim bende benimde kasılmalar var ama öyle çok düzensiz. Kızım 41 +2 de suni sancı ile gelmişti bi da öyle olacak diye korkuyorum

Aslinda 37+ prematüre degil neden kuvözde kalsin? Artik normal dogum haftasinda. Bazen bebeklerin disarida olmasi iceride olmasindan cok daha iyi.
Miladini dolduruyorsun zaten diyor doktorum da. Kalp atışı yuksekse bu cocuk icerde biseyler yasiyor ama ne yaşadığını bilemeyiz diyor. İnşallah dedigin gibi kövezde kalma durumuyasamadan sağlıcakla gelir dünyaya.

Bugun sondan bir önceki kontrolüm vardi. Bebegim 3200 olmus.37+2 icin güzel dendi. Ameliyat günümüz 38+3e denk geliyor. Doktorumuz 3500 dogacagini düşünüyor. Ama galiba son haftalarda kilo alimi azaliyor dogru degil mi?
Benim bebeğim de son hafta da kilo aldı ama tabi bilemiyorum maalesef ölçüm cihazları çoğu zaman yapılabiliyor

Maalesef girmemiş. 2 gün sonra kontrolüm var inşallah girmiştir artik geceleri uyumak hareket etmek işkence oldu resmenbugün böğürtlen yaprağı çayı dediler onu içtim inşallah işe yarar
Ben de adaçayı içiyorum sabah akşam, böğürtlen yaprağını almadım. Hurma ile ananas var bir de. Kesinlikle artık panda giib yuvarlanmaktan çok sıkıldım, hayırlısı ile sağlıklı şekilde doğursaydık bi

Ayy amin inşallah tüm bekleyen annelerimizle kolaylıkla bir seste bebeklerimize kavuşuruz. tarçın suyu hurma böğürtlen çayı ılık duş herseyi deniyorum

Canım seninle günlerimiz aynı bende dünden beri ishal var karnımda çok düştü küçüldü hatta sende de var mı böyle şeyler buralardan okuduğum kadarıyla doğumdan önce ishal olunuyormuş

Kesinlikle katılıyorum cocugu rahatsiz eden bir seyler var. O riski alip beklemeye değer mi bir kac gun gozlem icin girse dahi cikar ki kuvoz meselesi bu saatten sonra kiloyla ilgili degil.

Canm başka bir sknti yoksa 37 de küvezde kalmaz gerçekten bazen dışarısı anne karnında daha iyi inan bn hergun şükrediyorum 37 de alindi diye çünkü bnde birşeyler ters gitmeye başlamıştı şükür ki bebeğime zarar gelmeden aldılar

Canım seninle günlerimiz aynı bende dünden beri ishal var karnımda çok düştü küçüldü hatta sende de var mı böyle şeyler buralardan okuduğum kadarıyla doğumdan önce ishal olunuyormuş
Evet canım ishal bende de var bu ara ama karnımda bir değişiklik yok. O hala yukarda ve büyük. Midem de durmaksızın yanıyor, aşağı inse midem rahatlar biraz

Evet canım ishal bende de var bu ara ama karnımda bir değişiklik yok. O hala yukarda ve büyük. Midem de durmaksızın yanıyor, aşağı inse midem rahatlar biraz
Benim ki bir hafta kadar oldu karnım inik gündem güne de daha da iniyor sanki kızım hareketli çok şükür ondan biraz kafam rahat ama bu hafta 39 artık gelmesi iyi olur Allahın izniyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…