2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
Üstündeki tişörtünü bebegin altına serersen kokunu aldığı için uyuyormuş. Bana ebe söylemişti. İlk günler hep annede kalmak ister annenin dinlenmesi için tişörtünü bebegin altına serin demisti.

Bende hastanede yaptım onu işe yarıyor kızlar. O gün giydiğim kıyafeti koyduk yanına ben yürümeye çalışırken ağlamadı hiç

Emzirdiğinde damarların açıldığını anlarsınız gı emdiği ordan belli olur birde emerken bu videolarda duyarız kıh kıh sesi geliyor
Canım bir de dolu ise meme sert oluyor emdikçe yumusuyor ben hala emzirme çalışması yapıyorum tam emziremedim ama az önce bayağı yol kat ettik meme yumuşadı bebiş emdikçe

Dün bizde kontrole gittik hastaneye eve dönünce güzel bir uyku çekti sanki ona iyi geldi dışarda olmak. Birkaç gün sonra bende çıkarmayı düşünüyorum gezi icin
Çok güzel oluyor ya cnm biz önce 4 gündür her sabah bebek arabası ile gidip ekmek aldık dışarı biraz alistrdik bugün de psrk yaptik cuma günüde doktor kontrolüne gidecm sonra düzenli bir şekilde gezdircm evde olunca sknti artyo bnde kısır döngü de hissediyorum kndimi

Uyuyorum da sayılmaz. Sersemledigimle kalıyorum. Aksam yürüyüşe çıktım ben de biraz acilayim diye. İnşallah uyuyan bir bebeğim olur bu sefer. Hepimizin rahat bebeleri olsun amin

Canım bir de dolu ise meme sert oluyor emdikçe yumusuyor ben hala emzirme çalışması yapıyorum tam emziremedim ama az önce bayağı yol kat ettik meme yumuşadı bebiş emdikçe
Normal balım zamanla emdikçe o emdiği kadar iniyor süt ilk zamanlarda sütüm vardı neden çekildi derdim şimdi şimdi çoğalmaya başladı anladığım kadarıyla göğüsün sertliğinden anlamadın emdiğini

Bestlak yerine neden galactago tercih ettin? Fiyati yari yariya o nedenle soruyorum ben de daha almadim sacibelinde
Tercih gibi olmadı benim sütüm çok çok az geldi hastane çıkışı eşim doktorun verdiği ilacları almaya eczaneye gitmişti orda sormuş eczacı önermiş o şekilde almış bir kere içtim hemen geldi sütüm fazlasıyla hatta şuan icmiyorum ama sütüm bayağı var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…