2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
Bana hastaneden hipp önerdiler gazda yapmaz dediler günde 1-2 kere veriyorum bir sorun olmadi

Kızlar bebeğimin gözü sürekli capaklaniyor aynı şeyi yaşayan var mı ne yapmam gerekli
Benim bebeğimde de var doktor gördü damla verdi ve günde 3 kere çayla sil gözünü dedi ayrıca masaj yapıyorum bide gözüne bunlar baya azalttı çapağı ama hala tamamen geçmedi

Bana hastaneden hipp önerdiler gazda yapmaz dediler günde 1-2 kere veriyorum bir sorun olmadi
Ben artık delircem ya bazen gazı olmadığı halde en ufak şeye gazı varmış ağrısı varmış gibi davranıyo oynatmaya az kaldı hipp hangi çeşiti canım

Ay neyse yalnız değilmişim ya ben de yarın 38 oluyorum hareket de edesim gelmiyor sıcakta yaa napcaz bilmiyorum
Of benim de ya, özellikle çömelme yapmaktan diz kapaklarım ağrıdı. Yada kilo aldığım için bilmiyorum çok zor geliyor çömelme squat falan. Ama doktor da hareketleri artır daha kanala girmemiş dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…