2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
Kızlar hepinize hayırlı uğurlu olsun bebişleriniz 🥰 Sağlıkla büyütün inşallah ben buraya giremiyorum telefonu elime alamıyorum benim oğlum çok edepsiz kolik oldu başımıza. Var mı kolik ağrılar yaşayan? Damlalar kifayetsiz bi de reflü var ki sormayın 😏 Günde iki kez mama veriyorum çünkü beyfendi emmiyor sağılmış istiyor biberonla içiyor. Meme reddi de değil bazen sadece memeden istiyor özellikle korktuğu zamanlar 🙄 Sma comfort aldık günde iki kez için ama yok o da gaz yapıyor var mı Aptamil ve sma hariç mama önerisi olan tecrübeli annişler 😊 Bebelac gold kaldı bi sırada onu denicez heralde
Bana hastaneden hipp önerdiler gazda yapmaz dediler günde 1-2 kere veriyorum bir sorun olmadi

Kızlar bebeğimin gözü sürekli capaklaniyor aynı şeyi yaşayan var mı ne yapmam gerekli
Benim bebeğimde de var doktor gördü damla verdi ve günde 3 kere çayla sil gözünü dedi ayrıca masaj yapıyorum bide gözüne bunlar baya azalttı çapağı ama hala tamamen geçmedi

Ay neyse yalnız değilmişim ya ben de yarın 38 oluyorum 😅 hareket de edesim gelmiyor sıcakta yaa napcaz bilmiyorum 🥹
Of benim de ya, özellikle çömelme yapmaktan diz kapaklarım ağrıdı. Yada kilo aldığım için bilmiyorum 🤔çok zor geliyor çömelme squat falan. Ama doktor da hareketleri artır daha kanala girmemiş dedi😢

X