2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Ben 2 gün sonra doğuma gireceğim 9 kg aldım hamilelik boyunca

Ben obez hamileyim 86yla hamile kaldim 94 kiloyum suan. 14 gün sonra doğumum var. Bunun 2sini 12. Haftaya kadar 1ini 2. Trimestere kadar 5ini 3. Trimesterde aldim

Ben 2 gün sonra doğuma gireceğim 9 kg aldım hamilelik boyunca
Ben obez hamileyim 86yla hamile kaldim 94 kiloyum suan. 14 gün sonra doğumum var. Bunun 2sini 12. Haftaya kadar 1ini 2. Trimestere kadar 5ini 3. Trimesterde aldim
Maşallah size doktorum haklı o zaman 27. Hafta ben şimdiden aldım 9 kilo Biraz daha dikkat etmeye çalışayım. Teşekkür ederim cevaplar için

Gözün aydın. Sağlıkla büyüt inşallah bebisini

Benim de bundan önceki gebeligim 8. Haftada sona ermisti. Bu dönemde düşük yapmayan yok gibi bisey. Artik yedigimizden ictigimizden midir nedir. Cogu kisinin boyle bir hikayesi var. Allah karnindaki bebeğine saglicakla kavuşmayı nasip etsin inşallah

Paşalar gibi 20 kilo aldım ilkindede 16 kilo almıştım.
Bugün haftamız doldu ve -9 yazdım haneye, o zamanda 74ten 62ye düştüm. Kilo alınır verilir sen gebeliğinin tadını çıkar

Canım hayırlı olsun hosgeldi bebisin maşallah size geçmişler olsun

Ohh hayirli olsun cnmm gule gule buyut bebisini

Hayirli olsunnn gule gule buyutun bebisinizi

Saglikla al kucagina canim benim. Insallah dogumdan sonra da hic bir bobrek sorunu falan olmaz bebisin
Amin canım çok çok teşekkür ederim , inşallah Rabbim kuzumuza şifa verir doğum sonrası hayırlısıyla bir şeyi olmaz
Gizem herkesi merak ediyorum ama senin doğumunu ayrı merak ediyorum. Çok korktun inşallah sağlıkla kolayca sürecin geçerde bebişine kavuşursun
Canımm inşallah çok teşekkür ederim , şu son ayımız gerçekten de çok zor geçti , bugünümüze hamdolsun bu haftalara geldik hayırlısıyla inşallah kavuşalım kuzuyla hepimize de güle güle büyütmek nasip olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…