Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    167
Kızlar spinal sonrası baş ağrısı yaşayan varmı aramızda. Ben cok yasadıgım için bu sefer çok korkuyorum ya. Genel mi olsam acaba. Doktorum bana bıraktı. Hepten kafam karıştı.
Ben yaşadım ilk dogumumda şimdi bundada bol bol kahve ve su tuketicem stokladim çantama genel anestezi önermiyor genelde.doktorlar

Rabbim ikisinde hayırlı uzun ömürler nasip etsin hayırlı olsun kuzum

Canım benimde öyleydi hiç sancı çıkmadı bugün de. Olmadı sende konuş bir doktorunla, içerde kaldıkça kilo da artıyor beni biraz o da endiselendirmisti mesela.
Canım yan yatıyordu yine hiçbir doğum belirtisi yok. Cuma tekrar çağırdı eğer hâlâ kanala girmemis olursa salı günü sezaryen olacağız bizde
Bu arada çok güzel bir doğum geçirirsin inşallah, dualarım seninle

Kızlar spinal sonrası baş ağrısı yaşayan varmı aramızda. Ben cok yasadıgım için bu sefer çok korkuyorum ya. Genel mi olsam acaba. Doktorum bana bıraktı. Hepten kafam karıştı.
Korkuyorsan genel ol spinal oldum ama ben yaşamadım genel vücud ağrım çok oldu benim

Canımcim tebrikler sağlıcakla büyüsün inşallah,.gözünüz aydın

Ben yaşamadım. İkisindede çok şükür. Nescafe expresslerin sadesinden 3 tane içtim bol su tükettim attım şükür. Ne bel ağrısı ne de baş ağrısı kalmadı. Ki bu sefer 7 kere denediler girebilmek için omurgaya. Kahve ve suyu ihmal etme canım

Bende huzursuzum sanırım lohusaligi yaşıyorum ben iyiyken oda iyiydi teşekkür ederim önerileriniz için hepsini deneyeceğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…