Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    165
Günaydın doğuran anneler ben bebeği emzirirken her an gözlerim gidiyor uykuya dalacak gibi oluyorum uykum olmasada öyle oluyorum her emzirisimde gece gündüz fark etmesizin ilk oğlumda böyle değildim sizce neden böyle oluyor bebek memeyi ağzına aldığı gibi gözlerim gidiyor beynim uyanik ama kontrol etmekte zorlanıyorum kendimi eşim arada sesleniyor arada dürtüyor meme bebeğin burun deliklerine gelmesin diye on beynimle kontrol etmeye çalışıp parmaklarımla memeyi kontrol ediyorum ama gözlerim gidik şekilde çok korkuyorum bu durumdam ya ansızın dalarda boğulursa kızım diye😭😭
Boğulmaz canım kendine vesvese verme ani şeker düşüşü insanın içi çekiliyor normal bir durum hafif eğik pozisyonda emzir emzirirkende bişeyler atıştır normal yani. Ki biz ne kadar uykusuz yorgun değiliz desekte vücut yorgun hormonlar birden düşüşe geçti yaralarımız var 🙏🏼

Kızlar merhaba. Ben de dün doğum yaptım. Çok şükür kavuştuk kızımla. İkimiz de iyiyiz hamd olsun. Darısı bekleyen bütün arkadaşlara olsun 🥰
Ay resmen kendini belli ede ede başladı doğum 🥰 persembeden beri birazdan doğurur diyordum senin için. Çok sevindim Allah analı babalı büyütsün canım, gözünüz aydın 🙏🙏

Kızlar selam:) 39 olduk ama bebek kanala hala girmemiş… grince bir ağrı vs oluyor mu? Sancım çıktı nstde ama çok az, 3 aydır kafası aşağıda. Artık çok kasılıyor karnım ve aşağıdan ağrı giriyor arada

Kızlar selam:) 39 olduk ama bebek kanala hala girmemiş… grince bir ağrı vs oluyor mu? Sancım çıktı nstde ama çok az, 3 aydır kafası aşağıda. Artık çok kasılıyor karnım ve aşağıdan ağrı giriyor arada
Kaderdaşım 😅 bende bugün 39+1 im. Aynen dediğin gibi bebek baş aşağı ama kanalda falan değil. Sancım yok sadece agirlastim nst de hiçbir şey çıkmadı sancı falan. 5 temmuza kadar gelmezse bebiş mecburen sezaryen olacağım. Senin ilk bebiş miydi canım?

Kaderdaşım 😅 bende bugün 39+1 im. Aynen dediğin gibi bebek baş aşağı ama kanalda falan değil. Sancım yok sadece agirlastim nst de hiçbir şey çıkmadı sancı falan. 5 temmuza kadar gelmezse bebiş mecburen sezaryen olacağım. Senin ilk bebiş miydi canım?
Benim de dün kontrolüm vardı 37+1im nedense senin yaşadığını yaşayacak gibi hissediyorum 😅yani kanala falan girmemiş. Doktor egzersizi artır dedi. Ben de 40 41e kadar gelmezse ne olur dedim suni sancı dedi😑

Bugün bir göğsüme gümüş kapağı kremsiz kapattım sanki daha iyi durumda eğer kötüleşirse buda aklımda olsun. Bebişte konak olursa diye küçük şişe ayırdım kenara 🫠
Canimmm sende doğurmuşsun hayırlı uğurlu olsun bebisin 💙
1 saat önce göbek bağı düştü bizim baktım bezin içinde sallanıyor 🥺
Doğmadan kaka yaptığı için hastanede yıkadılar ben bi daha yıkamadım pazartesi işitme testi var o yüzden yıkamayı düşünmüyorum kulağında sıvı olmasın diye.
1 saat önce göbek bağı düştü bizim baktım bezin içinde sallanıyor 🥺
Doğmadan kaka yaptığı için hastanede yıkadılar ben bi daha yıkamadım pazartesi işitme testi var o yüzden yıkamayı düşünmüyorum kulağında sıvı olmasın diye.
Bebisin ve senin sağlığın nasıl herşey yolunda mı 🤲🏻 ne güzel erken düşmüş seninkinin bizimki 6 günlük oldu siyahlasti ama düşmedi

Benim de dün kontrolüm vardı 37+1im nedense senin yaşadığını yaşayacak gibi hissediyorum 😅yani kanala falan girmemiş. Doktor egzersizi artır dedi. Ben de 40 41e kadar gelmezse ne olur dedim suni sancı dedi😑
37 erken ama canım kanala girmesi için sanki benim 37. Hafta bayrama gelmişti. Var mı bir sancı ağrı bişi mesela. Bende hiçbir şey yok valla. Pazartesi tekrar kontrol var bakalım. Az önce hastaneye gittim tekrar doğum ücretinde bana temmuz ayına girdik diye bir sürpriz yapmasınlar diye 😅 en geç 5 temmuzda doğum bir şekilde olacak çünkü.
Bu arada çatı muayenesi de oldum ben 38. Haftada belki tetikler dedim yok yani. Evi komple temizledim tek başıma ekstra hareket olsun diye o da fayda etmedi. Gündüzleri çok sıcak akşamları çıkıp yürüyorum falan ama bebişin hareketleri yine aynı noktada bir değişiklik yok malesef.

Canım toparlanmaya çalışıyorum sen nasılsın ? Bebişin nasıl ?
Çok şükür daha iyiyiz çok güzel toparlıyor ama bu seferde süt ürünlerine alerjisi çıktı sanırım doktor kontrolü var ona gidicez bugün kestim süt ürünlerini bakalım bunuda kakasından anladık araştırdık karnı aşırı şiş rahatlasın diye hakiki zeytinyağı verdim doktora sorup 1 damla var yok o rahatlattı çocuğu gece boyu gazını çıkardıkça ağladı çıkarıp uykuya daldı valla daraldım artık ağlicam en son uykusuzluktan kucağımda çocukla uyuya kalmışım otururken eşim uyandırdı

X