Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    166
Evet bunu ilkindede söylediler denemiştim yara devam etti yine deneyeyim canım sağol hatırlattığın için 🙏🏼 Kantaron sürüyorum iki tane göğüs ucu kremi gümüş kapak her yolu deniyorum bakalım 3. Gündeyim 🥺
Asit oranı düşük içimlik zeytinyağına da şans ver canım inşallah iyi gelir 🤲🥰

Bebeğim 14 günlük oldu. Kayınvalide terörüne maruz kaldım. Kavga ettik vs. Baskıcı ve çok ters bi kadın. Lohusaligimi ziyan etti zehir zıkkım etti. En son eşime anneni görmek istemiyorum dedim. sürekli saçma sapan akıl veriyodu. Hastanede zaten enfeksiyon kaptım hem onunla uğraşırken hem sezaryen açısıyla uğraşırken hem bebeği emzirmeye çalışırken hem bı yandan ayaklarımda ödem varken perişan haldeyken gelip bana ev işi vs emir veriyodu. En son patladım. O gün bugündür bir haftadır görüşmüyoruz. Bebeği görmek istediler eşim izin aldı gelip görsünler mi diye gelsin görsün fazla kalmasın ben görmek istemiyorum anneni dedim odada bekledim on dakika gördü gitti. Nefret ediyorum ondan. Onun yüzünden sütüm azaldı, eşimle kavga ettik, bebeğime adapte olamadım, intihar etmeyi bile düşündüm. Ne yapicam bilmiyorum şu bebeğin sevincini yasatmadi bana.boyleleri cehennemde yansın ya.
Kv varlığı neler yaşatmış hissettirmiş maalesef insanlar çok zor oluyor bazen Allah hidayet versin , canım bunun farkındasın ne güzel gelmiyosa artık kolay değil ama hiç yokmuş hayatınızda gibi düşün. Bir kimseyi düşüncende yok edersen gerçek hayatta da varlığının bir önemi ağırlığı kalmıyor. Eşin de annesi olmayınca senşn ve bebeğin ne kadar iyi oldugunu görünce farkı anlar , annesini çok karıştırmaz inşallah. Allah yardımcın olsun

Beni demekki dogum o kadar sarsmamis kuzum. Gebeligi zor hatirliyorum ilkinde. Dogurunca rahatlamistim cunku. Ama bunda gebelik rahat gecti. İnşallah sonrasinda görmem günümü 🤣🤣 sonu da rahat olur. Benim ve hepimiz icin temennim🙏🙏🥰
Ay iste her dogum kendine ozel derler ya tamda oyle. Benimde temennim hem gebelik hem lohusalik bu sefer harika gecsin💞

Bebeğim 14 günlük oldu. Kayınvalide terörüne maruz kaldım. Kavga ettik vs. Baskıcı ve çok ters bi kadın. Lohusaligimi ziyan etti zehir zıkkım etti. En son eşime anneni görmek istemiyorum dedim. sürekli saçma sapan akıl veriyodu. Hastanede zaten enfeksiyon kaptım hem onunla uğraşırken hem sezaryen açısıyla uğraşırken hem bebeği emzirmeye çalışırken hem bı yandan ayaklarımda ödem varken perişan haldeyken gelip bana ev işi vs emir veriyodu. En son patladım. O gün bugündür bir haftadır görüşmüyoruz. Bebeği görmek istediler eşim izin aldı gelip görsünler mi diye gelsin görsün fazla kalmasın ben görmek istemiyorum anneni dedim odada bekledim on dakika gördü gitti. Nefret ediyorum ondan. Onun yüzünden sütüm azaldı, eşimle kavga ettik, bebeğime adapte olamadım, intihar etmeyi bile düşündüm. Ne yapicam bilmiyorum şu bebeğin sevincini yasatmadi bana.boyleleri cehennemde yansın ya.
Ay sakın bak bak sakın kendinden çıkarma hırsını. Lohusalığı herkes hafife alıyorda basit birşey değil. Ki vücudunun sadece tek bir yeri acımıyor hee yerinde bir acı toparlama süreci var kadın kadına bunu nasıl yapar ben anlamıyorum. Annesin sen biliyorsun doğum nedir emzirme nedir. Çok üzülüyorum böyle şeyler duyunca ama sakın kendine bilenme kendinden hırs alma. Söyleyerek iyi yapmışsın kimseyi umursama kocanı bile takma evi bok götürsün kimseyi ilgilendirmez sen bebişine odaklan ve kendine çok iyi bak gerisi boş.

Bende bir sıkıntı yoktu canım şükür hala yok. Hareket ediyorum sürekli meme masajina bende başladım ama bebiş gelmemekte ısrarcı. Sadece pozisyon almış durumdaydi dün nst de sancı vs de çıkmadı. Ama son bir haftada bebiş 400 g almış hatta doktor ne yedin diye sordu. 4 kg lara yaklasmasindan endişeliyim biraz. Pazartesi tekrar kontrol edecek doktor bakalım kilosu artmissa bebisi riske de atmak istemiyorum açıkçası.
Tabiki bebeğin ve senin için en sağlıklı yöntem neyse o olmalı umarım bugün yarın doğum yaptığının haberini alırız

Çok geçmiş olsun. Bazen sezeryan normal den daha kolay olabiliyor 😀mesela benim öyle oldu. Ne karnım agrıdı ne dikiş yerim. Ben bu sezeryan çok kötüdür kafasını yanlış buluyorum açıkcası. 🥰her doğum kendine özeldir . Kuzenim normal doğurdu iki hafta popousunun üstüne oturamadı.sonu güzel olsun sağlık olsun ❤
Çok doğru gerçekten hepsi kendine özel şuan 5.gun bende yan oturuyorum o bile çok acılı oluyor

Benimki de 5 günlük oldu henüz göbek bağı düşmediği için yıkamak istemedim senin bebişim düştü mü acaba
1 saat önce göbek bağı düştü bizim baktım bezin içinde sallanıyor 🥺
Doğmadan kaka yaptığı için hastanede yıkadılar ben bi daha yıkamadım pazartesi işitme testi var o yüzden yıkamayı düşünmüyorum kulağında sıvı olmasın diye.

X