Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    166
Bebiş iyi şükür memeye yapışık yaşamak istiyor beşiğine koyamadık bile 😬
Ben idare ediyorum kötü haber ikincidede göğüsler yara olabilirmiş tepine tepine emziriyorum biraz biraz kremler kapak falan rahatlatıyor işte 🥲
Off su an dünyam karardi iste.. en büyük kabusum bu mesele😰😰 insallah cabucak atlatırsın canim. Uzun sürmez 🙏 benim de kacinilmaz sonum o olacak gibi geliyor. Bundaki hassasiyet daha dogurmadan basladi. Biri degecek diye odum kopuyordu son zamanlarda

Ah cnm gitti de ben yine uyuyamiyorum bugun işkence gibi gecti valla :/
Uyuyamamak cok zor canım. Normalde acar bir film acar izlerim. Bir kitap okurum. O da olmuyor ama sirt ustu yatamiyorsun donemiyorsun. Oyle olunca icimden bisey yapmak da gelmiyor benim. Oyle hafakanlar basa basa bekliyorum yatakta. Instagramda ne kadar gereksiz video varsa hepsini ezberlemis olabilirim bu surecte🤣

Kizlar bebeklerinizin kac saat uyku araliklari oluyor? Bugun hareketlerini cok minik ve cok az hissediyorum.
Hic bir ani yok benimkinin. Bence uyku falan uyumuyor. Surekli hareketli. Ama bir sekilde sessizce duruyorsa bile uzanirsam hemen hareketleniyor..
Benim buyuk kizimda da var ayni sey. Yatagina yatiririr uyuturum. 3 saat 4 saat neyse ayaktaysam ve uyaniksam rahatca uyur o yatakta. Ne zamanki yatak odasina gecer uykuya dalmak üzere olurum. Kalkar gelir yanima hic sasmaz🤣🤣 genlerine bir dedektör işlenmiş bebeklerimin ama anlayamadim🤣

Kizlar bebeklerinizin kac saat uyku araliklari oluyor? Bugun hareketlerini cok minik ve cok az hissediyorum.
Canım uyurken de hareket edebiliyorlar artık hareket etmiyorsa kesin uyuyordur diyemiyoruz ki. Benim oğlanın olayı hastane, hastane kapısından girdiğimiz an tüm hareketleri duruyor aylardır kapıdan çıkıp arabaya bindigim an yol boyunca tekmeliyor beni 🙂 bir şeyler yiyip soluna yatarsan hareketlenir merak etme

Ayy ben emin degilim artik bundan ya. Uyku aramayi biraktim ama en azindan kendi vucudum rahat olsun diyorum😃
Yoooook hic oyle degil. Vucut rahat oluyor saniyorsundaaaa gobegin olmuyor bu sefer o göğüsler 😅 bak bnm sut sizmis kurumus kabuk baglamis elimlenalayim dedim kabuk kaldirinca simdiden tahris oldu

Yoooook hic oyle degil. Vucut rahat oluyor saniyorsundaaaa gobegin olmuyor bu sefer o göğüsler 😅 bak bnm sut sizmis kurumus kabuk baglamis elimlenalayim dedim kabuk kaldirinca simdiden tahris oldu
Ya tamam sezeryan agrisini acısını kenara koyuyorum. Hadi goguslere de 10 gun veriyorum iyilesmeleri icin. Sonra gelsin yüzüstü yatabilme🥰🥰 egilip ayakkabi baglayabilme🥰🥰

Kızlar vajinal doğum bugün 5. Gundeyim dikiş yerlerim çok acıyor gün geçtikçe, acaba iyileşiyor diye mi ben böyle tahmin etmemiştim baya zorluyor
Bu dikiş işi hangi doğum olursa olsun sıkıntı sanki ya 😔 geçmiş olsun canım. Ayna ile mümkünse bir bak istersen Allah korusun enfeksiyon falan olmuş olmasın. Baktın olmuyor doktora görün bence.

Bu dikiş işi hangi doğum olursa olsun sıkıntı sanki ya 😔 geçmiş olsun canım. Ayna ile mümkünse bir bak istersen Allah korusun enfeksiyon falan olmuş olmasın. Baktın olmuyor doktora görün bence.
Ayna ile bakmaya cesaret edemedim piskolojim bozulur diye 😂 ablama gösterdim herhangi bir şişme enfeksiyon yok dedi böyle tahmin etmemiştim kim bilir sezeryanndikisleri olanlar neler çekiyordur Allah hepimize yardım etsin 🤲🏻 ama sonucu öyle guzelki ben hayattan koptum aşk yaşıyorum

Ayna ile bakmaya cesaret edemedim piskolojim bozulur diye 😂 ablama gösterdim herhangi bir şişme enfeksiyon yok dedi böyle tahmin etmemiştim kim bilir sezeryanndikisleri olanlar neler çekiyordur Allah hepimize yardım etsin 🤲🏻 ama sonucu öyle guzelki ben hayattan koptum aşk yaşıyorum
Kesik dikiş ağrır yani mutlaka inşallah hızlıca iyileşirsin. Ben bugün 39 haftalık oldum kafam allak bullak oldu valla bebişin gelmeye hiç niyeti de yok gibi. Doğum sancıları birden mi başlamıştı canım senin. Bebiş içerde durdukca kilo alıyor korku başladı bende normal doğum için.

Kesik dikiş ağrır yani mutlaka inşallah hızlıca iyileşirsin. Ben bugün 39 haftalık oldum kafam allak bullak oldu valla bebişin gelmeye hiç niyeti de yok gibi. Doğum sancıları birden mi başlamıştı canım senin. Bebiş içerde durdukca kilo alıyor korku başladı bende normal doğum için.
Canım benim baştan beri düşük riskim vardı sonrasında da erken doğum riski başladı son 5-6 gün nişan gelmeye başladı parça parça sonra doktora dedim artık gelsin dayanamıyorum ben de diye bize komple cinsel ilişki yasaklanmıştı doktorda ilişkiye girin Bir de meme başı uyarım dedi biz o gün onu yaptık acılı da bir süreçti 😂 geceye benim doğum başladı

Ya tamam sezeryan agrisini acısını kenara koyuyorum. Hadi goguslere de 10 gun veriyorum iyilesmeleri icin. Sonra gelsin yüzüstü yatabilme🥰🥰 egilip ayakkabi baglayabilme🥰🥰
Cnm gonlundeki gibi olmasini diliyorum hepimiz için 🤗🤗🤗 benim biraz saftim kaymistida dogumdan sonra o yüzden hamilelik yine de daha rahat geliyor amaaaa herkesin sureci farkli iyi dusunelim pozitiffff

Canım benim baştan beri düşük riskim vardı sonrasında da erken doğum riski başladı son 5-6 gün nişan gelmeye başladı parça parça sonra doktora dedim artık gelsin dayanamıyorum ben de diye bize komple cinsel ilişki yasaklanmıştı doktorda ilişkiye girin Bir de meme başı uyarım dedi biz o gün onu yaptık acılı da bir süreçti 😂 geceye benim doğum başladı
Bende bir sıkıntı yoktu canım şükür hala yok. Hareket ediyorum sürekli meme masajina bende başladım ama bebiş gelmemekte ısrarcı. Sadece pozisyon almış durumdaydi dün nst de sancı vs de çıkmadı. Ama son bir haftada bebiş 400 g almış hatta doktor ne yedin diye sordu. 4 kg lara yaklasmasindan endişeliyim biraz. Pazartesi tekrar kontrol edecek doktor bakalım kilosu artmissa bebisi riske de atmak istemiyorum açıkçası.

Çok geçmiş olsun. Bazen sezeryan normal den daha kolay olabiliyor 😀mesela benim öyle oldu. Ne karnım agrıdı ne dikiş yerim. Ben bu sezeryan çok kötüdür kafasını yanlış buluyorum açıkcası. 🥰her doğum kendine özeldir . Kuzenim normal doğurdu iki hafta popousunun üstüne oturamadı.sonu güzel olsun sağlık olsun ❤

Bebeğim 14 günlük oldu. Kayınvalide terörüne maruz kaldım. Kavga ettik vs. Baskıcı ve çok ters bi kadın. Lohusaligimi ziyan etti zehir zıkkım etti. En son eşime anneni görmek istemiyorum dedim. sürekli saçma sapan akıl veriyodu. Hastanede zaten enfeksiyon kaptım hem onunla uğraşırken hem sezaryen açısıyla uğraşırken hem bebeği emzirmeye çalışırken hem bı yandan ayaklarımda ödem varken perişan haldeyken gelip bana ev işi vs emir veriyodu. En son patladım. O gün bugündür bir haftadır görüşmüyoruz. Bebeği görmek istediler eşim izin aldı gelip görsünler mi diye gelsin görsün fazla kalmasın ben görmek istemiyorum anneni dedim odada bekledim on dakika gördü gitti. Nefret ediyorum ondan. Onun yüzünden sütüm azaldı, eşimle kavga ettik, bebeğime adapte olamadım, intihar etmeyi bile düşündüm. Ne yapicam bilmiyorum şu bebeğin sevincini yasatmadi bana.boyleleri cehennemde yansın ya.

X