2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Evet evet cnm ara ara izliyor simdi losyonla bir guzel masaj yaptm o sırada hep etrafu izledi turna ya birde günde çıkartı bez önemli mi sarilikta
Evet sarılık yüksek olan bebek sanırım kaka yapamıyormuş emmediği için biz 3 günde bir bez alır olduk ama her bebek aynı olacak diye birşey yok görümcemin çocukları 2 günde bir yaparmış benim her iki evladım da aynı oldu günde en az 15 ile 20 bez gidiyor şaka değil gerçek babamız battı valla

Evet sarılık yüksek olan bebek sanırım kaka yapamıyormuş emmediği için biz 3 günde bir bez alır olduk ama her bebek aynı olacak diye birşey yok görümcemin çocukları 2 günde bir yaparmış benim her iki evladım da aynı oldu günde en az 15 ile 20 bez gidiyor şaka değil gerçek babamız battı valla
Günde 15 bez degil ama net 10 tane gidiyo

Yanıyorrrr yanıyoooor Allahım ülke sıcaklardan kırılıyorrrr bu nedir yahuu🫠🫠🫠
Bu seneye kadar hic bu kadar klima açtığımı bilmem. Hic de sevmem klimayi normalde araba haric. Bu sene gerçekten hem cok sicak hem hamilelik bittik valla. Annem de Kocaelide istersen sen gel burda dogur diyor sıcaklardan korkusuna😃 İlk kızımı yaninda dogurmustum. Yok dedim bu sefer evimde olcam Allah'ın izniyle.

Kızlar benim 36. Haftaya girdik pazartesi doktora gidim de çalışamaz raporu alim 5 dk duramıyorum ayakta. Kalkması yatması ayrı bi dert oldu. Sıcak klimamiz da yok piştim evde. 36. Haftada başka yapılan test filan var mı acaba onları da yaptırayım

TurnaBulut TurnaBulut ve E Eflatunc bebelerinizi nasil giydiriyorsunuz bu havalarda 🥲
Sabah banyo yaptirnca ince zıbın alt üst takimi ams saat 12 de dörde kadar hepsini ciksrip tek zibin çorap akşam yinr üstüne bir alt üst ince ams canm bnimki gece üşüyo fark ediyorum ellerinden birde doktora sormuştum direk isticiya alınca oda sen gecr tek üst isen o iki bir zibini olsun birde ince kolu alt üst cnm eldiven takincaki suratı 😂😂😂o hic yok gecr tek yapyom

Sabah banyo yaptirnca ince zıbın alt üst takimi ams saat 12 de dörde kadar hepsini ciksrip tek zibin çorap akşam yinr üstüne bir alt üst ince ams canm bnimki gece üşüyo fark ediyorum ellerinden birde doktora sormuştum direk isticiya alınca oda sen gecr tek üst isen o iki bir zibini olsun birde ince kolu alt üst cnm eldiven takincaki suratı 😂😂😂o hic yok gecr tek yapyom
Anladim canim cok tesekkur ederim 🥰🥰

X