2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Vllha cok tatlı csnm rabim herkese bu güzel duyguları yaşatsın inşallah tutturmuş parka götürüp kaydiralm izin vermedim için de kırılmış bana
Ya cok tatli. Bugun benimkide diyor ki kardesimle onu yıkarken kuvette bende girerim diyor. Onun bebeklik kuveti cunku. Yok oyle olmaz dedim ayri ayri yikanirsiniz dedim. Neden ki dedi şimdi desem o yenidogan hijyen olmaz şok geçirir. Dogsun da bakariz fln diyip geliştirdim

Ben de kendimi kastigim için canım acıdı hatta baya seste çıkardım istemsizce çünkü sadece parmaklarını açmadı içerde bildiğin oranın yapısına da baktı çünkü kafası çok aşağıda dedi

İnşaallah canım heyecanla bekliyorum
Amin inşallah cnnm
Ya kıyamam ne güzel olsun kız , abilik yapıyor çok güzel masallah
Vllha yapyo cmmn
O şimdi bunu sorduysa yandın

Evet evet belki doğum sırasında yapılan işlem sadece açılma kontrolü olduğu için daha kısa ve konforludur bilmiyorum ama cati muayenesinde yapı kontrol edildiği için biraz daha uzun süren ve ağrılı oluyordur. Herkeste durum aynı değil tabi bende çok kastım sanırım kendimi. Kastikca acıdi acidikca kastım bende çok ses çıkardım ya eşim de duydu

Vllha cok tatlı csnm rabim herkese bu güzel duyguları yaşatsın inşallah tutturmuş parka götürüp kaydiralm izin vermedim için de kırılmış bana
Çocuklar çok komik oluyor aslında böyle 3-9 yaş arasi da inanılmaz bir hayal güçleri oluyor çok seviyorum o zamanlarını parka da kendi için gitmek istedi kesin yavru ya

Maşallah kuzucum toplamış bile bak etrafı izliyor diyorsun korkma strese girme sarılık ta geçer emerde sen ilk önce sağlıklı ol kendini topla bebek zaten toparlanır stres yapma kendine korkma

Yanıyorrrr yanıyoooor Allahım ülke sıcaklardan kırılıyorrrr bu nedir yahuu
Klima aldık valla evde yer de yok takacak bir şekilde montajlayacaklar ama 1 temmuzda muhtelemen ben doğurmuş olurum o zamana. Doktor yürüyüş yap squat yap vs dedi ama valla değil bunları yapmak sıcaktan iki adım gidecek halim yok

Maşallah kuzucum toplamış bile bak etrafı izliyor diyorsun korkma strese girme sarılık ta geçer emerde sen ilk önce sağlıklı ol kendini topla bebek zaten toparlanır stres yapma kendine korkma
Evet evet cnm ara ara izliyor simdi losyonla bir guzel masaj yaptm o sırada hep etrafu izledi turna ya birde günde çıkartı bez önemli mi sarilikta

Bacım doktora merak etmeyin ben bu sıcakla dayanmaz fazla doğururum diyeydin yürüyüşe gerek yok diyeydin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…