2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Ben 39+0
Saat 11de nasip olursa
Bugün gittim anestezi işlemlerimi falan hallettim gece 12-1 gibi gece kahvaltısı hazırla kendine sonra su bile içme dedi
Gece kahvaltısı iyi fikir bende yarın anestezi işlemlerini halledicem bakalım. Salı sabah 8 de randevu verdi. Ah ah sağlıkla alalım kucaklara bakayım nasıl bi duyguymuş

Sıkıştılar ve benim oğlan sezaryen olacağından habersiz doğum kanalına yönelmiş kendini yorma şu 3 gün uzan dedi
İnşallah sancı çekip üzerine sezaryen olmam diye dua ediyorum
Sorma o bende de var doktordan gün alıp geldim benimki kafasını doğum kanalına ittirmeye başladı herhal rahme doğru bir acı geldi gitti arada kıpırdadıkça bende sancı çekip sezeryana girerim diye korkuyorum

Sıkıştılar ve benim oğlan sezaryen olacağından habersiz doğum kanalına yönelmiş kendini yorma şu 3 gün uzan dedi
İnşallah sancı çekip üzerine sezaryen olmam diye dua ediyorum
Hosgeldin dogurdun sandim cnm ay salıya ne kaldi şurada ya kavusma zamani desene. Cok heyecanlı bol bol dinlen cnm valla uzat ayaklarını film izle

Mahvediyor beni artık ne geç uykum var ne gündüz yavrum hayır şuan değil diye diye bi hal oldum
Birde görümcemin sözü var cumartesi günü

Hosgeldin dogurdun sandim cnm ay salıya ne kaldi şurada ya kavusma zamani desene. Cok heyecanlı bol bol dinlen cnm valla uzat ayaklarını film izle
Evde 5 yaş bebesi varken ne mümkün sabah 8de en geç güne başlıyorum kahvaltısı etkinliği boyası havuzu derken
Allahtan eşim evde bu hafta üzerimden yük aldı birazcık. Doğurmadım kuzumda hesabım askıda kaldı

Mahvediyor beni artık ne geç uykum var ne gündüz yavrum hayır şuan değil diye diye bi hal oldum
Birde görümcemin sözü var cumartesi günü
Yaa benimde görümcem rüyamda gördüm 22 sinde doğurcan deyip duruyo 1 haftadır aklım ona kayıyo valla korkudan çantamı tamamlayıp kapattım

Of cok haklisin bende de var o yaş bebesi. Okulu da tatil sabahtan aksama kdr etkinlik yaptik bugun afedersin evi savas alanina çevirdi yeterki mutlu olsun diye hic bise demedim ustune 11 de uyudu uyuduktan sonfa evi topladim ki yarin toplu evi dagitsin 6.30da gune basladik. Bugun dedim ki acaba bebek gelince napicam ben

Normal zaman olsa yaz okuluna verirdim ama bebek geldi bak beni yine okula gönderiyorlar moduna girmesin ayrımcılık olmasın diye vermiyorum. Bu yaz nasıl bitecek bende bilmiyorum açıkçası ilgi istiyor oyun istiyor sıkılıyor çocukta haklı bizde ellemiyoruz o yatınca topluyoruz ortalığı mutlu olsun diye bugün 5 saat dışardaydım son günlerimiz diye gezdik tozduk ama öldüm. Tek çocukken gündüz uyuduğunda uyuyordum falan da şimdi tamamen koşuşturmaca Allah yardımcımız olsun

Kızlar doğumu kolaylaştırmak için neler yapıyorsunuz? Ben gunde 7 hurma yemeye başladım. Squat merdiven inip çıkma evi temizleme vs. De diyorlar onları da denemeyi düşünüyorum :)

Canım ben çatı muayenesini cumartesi olucam ama 2 gün önce açıklık varmı diye 2 parmakla baktılar o değil dimi daha mı fena bişey nasıl yapiyorlar

Cnm ben verdim yaz okuluna ya dedigin dogru ama dogunca belki 1 gun gonderir 2 gun gondermem seklinde ilerlerim yoksa bunyede bir yere kdr dayanid. En azidnam bebek uyurken uyurum diğeri evde oldugunda mümkün degil. 1 2 gun okul 1 2 gun ev mantikli geldi bana da

@Tu.
Ne yaptysam uyandıramdm ağlayıp emmeden yatyosen bildiğin bir yöntem varmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…