2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
İnşallah kolayca geçer bu süreç
Benim kardeşim çalışmıyor şuan işe girmeyi düşünmüyor ayrılmam yanınızdan dedi ona güveniyorum biraz en azından ayaklanana kadar kızımla ilgilenir parka bahçeye çıkarır sonra bende haftada 2 gün cimnastiğe götürüp getiririm diye düşünüyorum bakalım

@Tu.

Ne yaptysam uyandıramdm ağlayıp emmeden yatyosen bildiğin bir yöntem varmi
Uyanmıyor diye bırakma canım sıcaktan da bebekler uyumak istiyor sürekli nergizin dediği gibi ıslak pamukla sil ayaklarının altını boynunu altını aç memeni sık biraz süt gelsin öyle emzir

@Tu.

Ne yaptysam uyandıramdm ağlayıp emmeden yatyosen bildiğin bir yöntem varmi
Balım çıkar bütün kıyafetlerini üzme kendini hemen ilk önce bir bez ıslat poposunu önünü güzelce bu bezle sil sonra kendi eline biraz ıslat su sür çocuğun yüzüne biraz yoğun bakımda hemşire böyle uyandırdı sarılık olduğundan uyanmıyor o göğüsünden önce çocuğa mama yap 30 cc onu içir sonra 15 dk iki göğüsünüde zorla emzir seninle aynı durumdan yatan bir kadın vardı aynı bu şekil yaptı hemşire sonra saat kurdurdu 1.30 saatte bir emzirmeye zorladı bebeği öğleden sonra ağlayarak kendi uyanmaya başladı bebek

Kızlar selam birşey sormak istiyorum bu benim 3. Cü hamileliğim ama bebeğin hareketleri çok canımı acıtıyor o derece çığlık atıyorum yani çok fazla hareketli normal doğumu beklemesem gidip şimdi sezaryenle aldırırdım
Bu durumu başka yaşan var mı

Kullanılan kaslar farklı olduğu için çok normal :) bende de oluyor.

Sağlıkla kucağına alırsın inşallah

Sağlıkla sıhhatle gelsin canım habersin bırakma korkma bugün kucağına aldığında herşeyi unutacaksın

Topuklarini sık canım. Altını aç. Eger hala uyanmadıysa üzerini soy bebek temizleme pamuğuyla boynunu falan sil kesin çözüm

Uyanmıyor diye bırakma canım sıcaktan da bebekler uyumak istiyor sürekli nergizin dediği gibi ıslak pamukla sil ayaklarının altını boynunu altını aç memeni sık biraz süt gelsin öyle emzir

Kızlar çok teşekkür ederim bn 12 de oturdum 3 kadar uğraştım 3 buçuk ta artk biraktm ağladım bu sıralarda hersyi yaptm herşeyi cani bile yandi en son pes etim artk uyukuluyup pat başım gidiyodu oldum yerde kafami koydum bir baktm ağladi sinra beşe kadar yatmadı emzirdim hep o birakti bn tutturdum sürekli sürekli birazda ağladi sinra beraber 5 buçuk gibi yatk 7 de kalktk o zaman da emzirdim 7 40 kadar biraktm biraz kndine etrafı izledi simdi yinr emzircm banyo yaptrcm bizim göbek bağı dun düştü şükür gun içinde de hep emzircem o yüzden tüm işleri biraktm odaya kitle cem sadce ona odaklncam bu iki gün inşallah pazar gitimde düşmüş olur teşekkür ederim desteğiniz icin

İnşallah her şey yolunda gider sağlıklıdır bebişin güzel haberlerini bekliyoruz

Kuzum kndini iyi hisedince ilk fırsata haber bekliyoruz senden aklım sende bugün

Canım ben çatı muayenesini cumartesi olucam ama 2 gün önce açıklık varmı diye 2 parmakla baktılar o değil dimi daha mı fena bişey nasıl yapiyorlar
Hiç bilmiyorum valla aynı şey olabilir açıklık var mı diye bakarken 2 parmak sokulup ölçü aliniyordur da çatı muayenesinde de yine aynı şeyi yapıyorlar ama çatının uygunlugu da bakılıyor. Sen kendini kasma rahat bırak bence daha kolay geçer. Ben kendimi kastım sanırım bir de daha farklı bekliyordum smear testi gibi ondan dolayı da öyle oldu. Geçen ay bir arkadaşım yaptırmış hissetmemis bile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…